Sahrap Soysal, Kanal D'ye Transfer Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Sahrap Soysal, Kanal D'ye Transfer Oldu!

haber_1_banner.jpg

Yaptığı yemek programlarıyla tanınan Sahrap Soysal artık yeni kanalında!

Geçtiğimiz sezon Star'da Ramazan ayı özel program yapan Sahrap Soysal, geçtiğimiz haftalarda yine Star ekranlarında televizyona dönüş yapmıştı. Fakat Sahrap Soysal'ın programı kısa süre içerisinde Star'da final yapacak ve program yeni kanalında başlayacak. Sahrap Soysal, Ramazan ayı boyunca Kanal D'de izleyiciyle buluşacak.

Sahrap Soysal'ın sunumuyla Ramazan özel programı 6 Haziran'dan itibaren her gün Kanal D'de ekrana gelecek.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Stardaki kaçta yayınlanıyordu? Evleneceken Gel bitip yerine başlıcak sanıyordum. Evleneceksen Gel show'a geçmişti hani? Zaten Sahrap Kanal D'nin kadrolusu oraya yakışıyordu. En azından benim gözüm oraya alişmişti:X

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Transfer oldudan çok Kanal D'ye kaldı daha mantıklı bence

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gereksiz olmuş, Kanal D onun yerine Akasya Durağı tekrarı verse garanti ilk 30'da. :A Bu ilk 100'e girebilir mi bilemiyorum. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Stardaki kaçta yayınlanıyordu? Evleneceken Gel bitip yerine başlıcak sanıyordum. Evleneceksen Gel show'a geçmişti hani? Zaten Sahrap Kanal D'nin kadrolusu oraya yakışıyordu. En azından benim gözüm oraya alişmişti:X
Transfer oldudan çok Kanal D'ye kaldı daha mantıklı bence
Çok tatlı ve sempatik bir kadın, yeni kanalında başarılar. :)
Pazartesinden itibaren Ramazan ayı boyunca her gün 12.30'da ekrana gelecekmiş. Fragman da yayınlandı: https://www.kanald.com.tr/sahrapla-...ar-sofrasi-fragmani#/55decaba61361f3740d38aec