Sabah Kalktığınızda İlk Dokunduğunuz Şey Nedir ?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ayy erkek muhabbeti onlar çok takılma bence :A
Forumda kadın üyeler olduğunu unutuyorsunuz, ama artık ilgimi çekmiyor anket konuları.

Kalbini paramparça edecek birşey diyecem sana;senle milyonda 1 olan ihtimalimizde yok oldu :A:A Hayatında mutluluklar :A Beni artık silebilirsin listenden :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Forumda kadın üyeler olduğunu unutuyorsunuz, ama artık ilgimi çekmiyor anket konuları.

Kalbini paramparça edecek birşey diyecem sana;senle milyonda 1 olan ihtimalimizde yok oldu :A:A Hayatında mutluluklar :A Beni artık silebilirsin listenden :A
Görüşme ihtimalimizi diyorsan ihtimallere hiç kanım ısınmaz benim olmayacak şeyi olur gibi gösteremeye gerek Yok :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Görüşme ihtimalimizi diyorsan ihtimallere hiç kanım ısınmaz benim olmayacak şeyi olur gibi gösteremeye gerek Yok :A
Yok ben kalbime girme ihtimalini demiştim :A Kalbe girmeyenle buluşmam zaten :A

Bazıları işin cılkını çıkarmış öyle değil mi? Kimler olduğunu onlar gayet iyi biliyor. :A
Sendende rahatsız olmaya başladım biraz ama başka konularda :A

Soğumaya başladım sanki bazı kişilerden :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kalbime dokunuyorum; kalbimi çalmış bir hırsız olabilir, neyse ki yerinde oluyor. Hey yavrum hey! Benim kalbimi çalacak kadın, anasının karnından çıkmadı galiba.
Ah bir de bana sor sayın dost. Olmuyor, gönül bir başka dala gidemiyor. Kendini o kişilere gidecek kadar çaresiz bulmuyor. Rahatım yerinde beni benimle bırak diyor. Ben de fazla kurcalamadan devam ediyorum yoluma, hayat adlı bu ucu bucağı bilinmeyen Çukur'da...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok ben kalbime girme ihtimalini demiştim :A Kalbe girmeyenle buluşmam zaten :A

Sendende rahatsız olmaya başladım biraz ama başka konularda :A

Soğumaya başladım sanki bazı kişilerden :A
Hadi ya ben nerde ne yaptım acaba, bilemiyorum şuan. :A Bunu çözebilmek için biraz odaklanmam gerekecek. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ah bir de bana sor sayın dost. Olmuyor, gönül bir başka dala gidemiyor. Kendini o kişilere gidecek kadar çaresiz bulmuyor. Rahatım yerinde beni benimle bırak diyor. Ben de fazla kurcalamadan devam ediyorum yoluma, hayat adlı bu ucu bucağı bilinmeyen Çukur'da...
Yalnızlık denilen zat-ı muhteremin muhteşemliğine bakakaldık. Birisi tutsa elimizden, kolumuzu kaptırmayalım diye ittik durduk. Sonra yalnızlığın çukurunda derinlere daldık durduk.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Yalnızlık denilen zat-ı muhteremin muhteşemliğine bakakaldık. Birisi tutsa elimizden, kolumuzu kaptırmayalım diye ittik durduk. Sonra yalnızlığın çukurunda derinlere daldık durduk.

Kalp boş durmaz. Herzaman illaki ilgi duyacak birilerini bulur ama mesele o kalbindekini hayatına koymaya cesaret etme meselesi :A
Yalnızlık = huzur
Şu muhteşem satırlara bakarmısınız :A
Ben en iyisi kaçayım konudan yoksa uzunca şiirsel tadında satırlar dökülecek şu rahatsız olduğum konuya:F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şu muhteşem satırlara bakarmısınız :A
Ben en iyisi kaçayım konudan yoksa uzunca şiirsel tadında satırlar dökülecek şu rahatsız olduğum konuya:F
Biz kaptırdık kendimizi zaten önünü alamadık. :A Halbuki konu ne kadar değişik muhabbetlerle başlamıştı. Nerdeeeen nereye dedikleri bu olsa gerek. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ama yalnızlık değil miydi ki yeri geldiğinde beynini yiyip bitiren, seni senden bile soğutan o dipsiz muhteşemlik. Nasıl bir muhteşemlik ola ki bu hem acı verir, hem hüzün verir, hem de doyumsuz haz verir. Bunun tarifi namümkün, ancak yaşayıp hissedilirse anlamı bulunur...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ama yalnızlık değil miydi ki yeri geldiğinde beynini yiyip bitiren, seni senden bile soğutan o dipsiz muhteşemlik. Nasıl bir muhteşemlik ola ki bu hem acı verir, hem hüzün verir, hem de doyumsuz haz verir. Bunun tarifi namümkün, ancak yaşayıp hissedilirse anlamı bulunur...
Yalnızlık, insanın insandan soğuması sanatıdır. İnsanda bulamadığın gerçekleri, yalnızlığında bulmaya başlarsın. Hem insanın insanla olan iyi münasebetine bakıp, iç geçirirsin; hem de kötü münasebetini görüp, "yalnızlık başka bir şey" demeye başlarsın. Yalnızlık, aslında muammalıktır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hadi sen de uzunca şiirsel satırlar dök. :A
o kısacık yazı bile bence baya şey anlatıyor.
Çok yazmayayım. Ben kendimi bi kaptırdımmı durdurmak zor oluyor. Şu satırları yazarken bile kaç kere yazıp sildim :A
Ben bi gidip yabancı pop dinliyeyim. Şuan arabesk falan dinlersem kafam allak bullak olacak yoksa :F @MEnes

Benim bir zamanlar hayat ile ilgili yazdığım yazılar senin Çukur dizisinde yaptığın uzun yorumlar gibiydi :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
o kısacık yazı bile bence baya şey anlatıyor.
Çok yazmayayım. Ben kendimi bi kaptırdımmı durdurmak zor oluyor. Şu satırları yazarken bile kaç kere yazıp sildim :A
Ben bi gidip yabancı pop dinliyeyim. Şuan arabesk falan dinlersem kafam allak bullak olacak yoksa :F @MEnes

Benim bir zamanlar hayat ile ilgili yazdığım yazılar senin Çukur dizisinde yaptığın uzun yorumlar gibiydi :F
Evet senin durumunu düşününce fazla kurcalamayalım yoksa durduramayız, hissedebiliyorum yani. :A Aman arabeske girme o mesajlardan sonra fazla kaçar. :A