'S.H.I.E.L.D. Ajanları' Yakında ATV'de Başlıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'S.H.I.E.L.D. Ajanları' Yakında ATV'de Başlıyor!

anasayfaMAOS_Y1_AdArt_Vert_NOABC.jpg

Yerli dizilerle olduğu kadar içeriğinde yer verdiği yabancı yapımlarla da dikkat çeken ATV, sevilen bir diziyi daha Türkiye ekranlarına getiriyor.

2013'te ABC kanalında yayına başlayan ve Eylül'de 4. sezona start verecek olan 'Agents of S.H.I.E.L.D.' ilk bölümünden itibaren ATV'de izleyiciyle buluşacak. Yapımcılığını Marvel'ın üstlendiği dizinin başrollerinde Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge ve Brett Dalton yer alıyor.

Her bölümde 'Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division' isimli gizli bir birimde çalışan ajanların üstesinden gelmeye çalıştığı görevleri konu alan yapım, Digiturk'te de ekrana gelmeye devam ediyor.

S.H.I.E.L.D. Ajanları, yakında ATV'de başlıyor!

http://www.atv.com.tr/webtv/diger/o...atvde?id=5457f770-dbec-4e88-a00d-e881734a88bc
Orijinal formatta oku

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Diziyi hiç izlemedim ama dublajla mahvetcekler [emoji33]

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Güzel dizi hatta güncel en iyi diziler arasında ama dublaj ile heba olucak.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
The Flash'ı yayın haklarını da CW'le konuşayım buraya versinler:F @Çiğdem-
Şaka maka bu aralar kafamda vardı bu diziye de başlamak 3.sezonda güzel şeyler oluyormuş. Atv de dün Rus kara şimsek dizisi/filmi veriyordu:F neden ruslara kadar düşmüş kanal anlamadım:Fmarvel'ın israille bir ilişkisi varmı?:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
The Flash'ı yayın haklarını da CW'le konuşayım buraya versinler:F @Çiğdem-
Şaka maka bu aralar kafamda vardı bu diziye de başlamak 3.sezonda güzel şeyler oluyormuş. Atv de dün Rus kara şimsek dizisi/filmi veriyordu:F neden ruslara kadar düşmüş kanal anlamadım:Fmarvel'ın israille bir ilişkisi varmı?:A
aaa bu dizi flashın düşmanı değilmi sakın izleme @cookies :A :A :A

yabancı diziler düblajlı izlenmiyor orjinala alıştık tnt eskiden süpernaturalı veriyordu deanı yanı jensen acklesi polatı seslendiren adam seslendiriyordu ayy allahım yarabbim :F
@Harunnn60 @destere @xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

yabancı diziler düblajlı izlenmiyor orjinala alıştık tnt eskiden süpernaturalı veriyordu deanı yanı jensen acklesi polatı seslendiren adam seslendiriyordu ayy allahım yarabbim :F
Sonuçta ilk sezonun ilk bölümünü izlemiştim seslerini hatırlamıyorum adamların o yuzden sorun teşkıl etmez bence:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En soğuk baktığım dizilerden ama reyting olarak ne yapacak merak ettim. :):)
reyting olarak cw dizilerinin başarısını tekrarlar anca konu berbat dizi benlik değil :))

bu diziye @cevaa yı etiketledeinizmi? belki izleyecek severek sırf etiketlenmediği için kaçıracak gül gibi diziyi :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
En azından ilk sezonu izleyin, dünya standartlarında kalite garantisi verebilirim.

Giderek düşen bir grafiği var ama el mecbur izliyoruz.