Sıla'nın Albümünde Yer Alacak Şarkıların Listesi Açıklandı!

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
IMG_20181026_154117.jpg

Sıla, yeni albümünde artık sona geldi. Başarılı sanatçı Sıla daha önce ki açıklamasında albümle ilgili, “12 - 13 yeni şarkı olacak ve hepsi yeni. Ama iki tane de cover şarkı hazırladık. Biri ‘Ağla Halime’, diğeri de sürpriz olsun” şeklinde açıklama yapmıştı. Albümde dinleyeceğimiz şarkıların isimleri paylaşıldı.

İşte Sıla Gençoğlu'nun Kasım ayında dinleyiciyle buluşturmaya hazırlandığı albümünde yer alan şarkılar listesi;

• Yasak Döşek
  • Boş Ev
  • Beni,Sıla'nı
  • Ağla Halime
  • Ağıt
  • Bütün Gün
  • Şerefe
  • Kaldırım Gibi
  • O Gün
  • Susma Bana
  • Yeri Gelir
  • Aklımın Nişanı

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Hepsi muhteşem olacaktır da Boş Ev, Ağla Halime, Kaldırım Gibi ve Susma Bana şimdiden isim olarak ilgimi çekti.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Sonunda o sabırsızlıkla beklediğimiz albüm gelecek demek. :bhr: “Beni, Sıla’nı” yı merak ettim. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kasım mı? Oha @Billy Kane ciddi misin, son zamanların en güzel haberi bu. Ben 2019’a kalır sanmıştım. :Z

Ay merakla bekliyorum, yılın albümü geliyor. :bhr: İkinci de Ebru Gündeş’i bekliyorum tabi ki...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hepsi muhteşem olacaktır da Boş Ev, Ağla Halime, Kaldırım Gibi ve Susma Bana şimdiden isim olarak ilgimi çekti.
Sonunda albüm geliyor sonunda Sılam yaa:Z

:ASeslenmen işe yaradı sonunda doniss beycim
Bekliyorum Beni,Sılanı bekliyoruz :D
Sonunda o sabırsızlıkla beklediğimiz albüm gelecek demek. :bhr: “Beni, Sıla’nı” yı merak ettim. :A
Kasıma neredeyse girdik. :Z
Ekli dosyayı görüntüle 62686

Sıla, yeni albümünde artık sona geldi. Başarılı sanatçı Sıla daha önce ki açıklamasında albümle ilgili, “12 - 13 yeni şarkı olacak ve hepsi yeni. Ama iki tane de cover şarkı hazırladık. Biri ‘Ağla Halime’, diğeri de sürpriz olsun” şeklinde açıklama yapmıştı. Albümde dinleyeceğimiz şarkıların isimleri paylaşıldı.

İşte Sıla Gençoğlu'nun Kasım ayında dinleyiciyle buluşturmaya hazırlandığı albümünde yer alan şarkılar listesi;

• Yasak Döşek
  • Boş Ev
  • Beni,Sıla'nı
  • Ağla Halime
  • Ağıt
  • Bütün Gün
  • Şerefe
  • Kaldırım Gibi
  • O Gün
  • Susma Bana
  • Yeri Gelir
  • Aklımın Nişanı
Albümün ismi LAV olacakmış bu arada. :X

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Albümü sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım Konuşmadığımız Şeyler Var albümüne benzer bir içeriktir. Türkiye'deyken okuldan eve yürürken kulaklıkla Sıla dinlediğim zamanları özledim. :bhr: