Sıla'dan Çok Konuşulacak 'Demokrasi Mitingi' Açıklaması!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Sıla'dan Çok Konuşulacak 'Demokrasi Mitingi' Açıklaması!

sila-yH4OcxCTWr-0.jpg

Sevilen şarkıcı Sıla'dan çok konuşulacak 'Demokrasi Mitingi' açıklaması!

15 Temmuz darbe girişiminden sonra başlatılan 'Demokrasi Nöbetleri' yarın yapılacak büyük 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' ile son bulacak. Onlarca ünlünün katılacağı mitinge Sıla'dan çok konuşulacak bir açıklama geldi. Yenikapıda'daki mitinge katılıp katılmayacağı sorulan Sıla ''Hayır katılmayacağım. Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum'' açıklamasını yaptı.

Bu açıklamalar sosyal medyada büyük ses getirdi ve Sıla Twitter'da TT listesine girdi.
Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Valla miting katılmadan da darbe karşıtlığını gösterebilirsin bence

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
bu herkesin sandığından daha büyük bi şov olacak. şöyle ki : Dünyanın en iyi 2 dj yi Calvin Harris ve David Guetta getirilecek.Roman havası çalınıp göbekler atılacak. Keşke sende gelseydin Sıla :(

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu aciklamayi yaparak cok güzel bir " Şov " yapan Sila'yi tebrik ediyorum basarili bir sov olmus ben cok eglendim :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Hadsizce yapılmış bir yorum. Kılıçdaroğlu bile katılmayı kabul ederken sen kim oluyorsun da böyle pervasızca açıklama yapıyorsun umarım hatasını anlar ve yazdıklarını siler veya özür diler.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
image.jpeg

Böyle bir tipin bu mitingde olması hata olurdu zaten. Sen şarkı söyle, boş yapma.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sıla'nın üç hareketi büyük olay oldu.
  1. "Konser bittikten sonra tüm ekibimle Gezi Parkı'ndayız."
  2. "Bu cinayete suç ortaklığı etmek istemiyorum. Hiç kimselere 'Başın sağolsun, vatan sağolsun' demek istemiyorum. Utanıyorum,"
  3. "Hayır katılmayacağım. Kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum."
Gezi parkı aşamasında yeşilliklerin kesimiyle büyük bir tepki oluşan bir olay, ki hâlâ bütün bu olaylara rağmen "topçu kışlası yapacağız" diyerek yeşilliklerin kesimine ve hatta istemeyen kesimi halktan saymama olayı var.

Terör saldırılarının giderek arttığı dönemde büyük kayıplar yaşadık, "bu cinayete suç ortaklığı etmek istemiyorum" gibi sözleriyle linç girişiminde bulunan kesimle de karşılaştık. Önlem alınmadı, her geçen gün kayıplar arttı ve bu kendince bir çığlıktı ama yine yanlış anladı büyük bir kesim.

Darbe olayına herkes karşı, ancak en baştan önlem almayarak olayın bu noktaya kadar gelmesine sebep olan isimler vardı. Hani şu eski dostun düşman olup ülkeyi karıştırması olayından bahsediyorum. Hani bu olay olmasaydı, kalkıp orada dimdik bir şekilde durabilirdi. O açıdan bakıldığında şov gözüyle görüyor.

Velhasıl kelam, Sıla'nın yine cesur bir şekilde görüşünü aktardığı ve dobralığını konuşturduğunu görüyoruz. Her zaman olduğu gibi bazı kesimlerce yine yanlış anlaşıldı, tepki gösterildi. En azından yanlış anlaşılsa da, kendi bildiği görüşünden sapmadı, kendi doğrularını belirtti. Sıla muhtemelen hep böyle kendi cesur görüşlerini ve dobralığını konuşturmaya devam edecek, aynı zamanda da olay olmaya devam edecek.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bir insanın kişisel görüşlerini paylaşmasından daha doğal birşey yok. Zamanında gezi parkında ölenler için beyan belirten omurgasızları da biliyoruz.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ağaç üzerinden darbeye girişimine odaklanan eylemi destekleyen birinin 250ye yakın şehit verilen darbe terörünün karşisinda duracağını hiç düşünmüyordum zaten... Geziyi destekleyenler bu darbe terörünü aslında içten içe destekliyorlar.(Sıla değil twitterda da onca destek var) Oysa feto şimdi başarılı olsaydı ülke ne hale gelecekti? Gerçi bunlarda para olduğu için hemen yurt dişina kaçarlardı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Ağaç üzerinden darbeye girişimine odaklanan eylemi destekleyen birinin 250ye yakın şehit verilen darbe terörünün karşisinda duracağını hiç düşünmüyordum zaten... Geziyi destekleyenler bu darbe terörünü aslında içten içe destekliyorlar.(Sıla değil twitterda da onca destek var) Oysa Fethullah şimdi başarılı olsaydı ülke ne hale gelecekti? Gerçi bunlarda para olduğu için hemen yurt dişina kaçarlardı.
15 temmuz darbe miydi darbeyse neden kimse kılıçdaroğlunu demirtaşı bahçeliyi öldürmeye ya da tutuklamaya kalkmadı :))) 12 ylül de 4 parti lideri de tutuklanmıştı :)) burada sadece rte ile olay :)))

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
15 temmuz darbe miydi darbeyse neden kimse kılıçdaroğlunu demirtaşı bahçeliyi öldürmeye ya da tutuklamaya kalkmadı :))) 12 ylül de 4 parti lideri de tutuklanmıştı :)) burada sadece rte ile olay :)))
aynen devletin bel kemiği bahçeli-kılıçdaroğlu-selo 3lüsü onları rehin almaları lazımdı :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Görüşünü paylaşmış. Terör destekçiliği falan da yapmamış. Bu tip şeyleri çok büyütüp hemen küçük bir olayda linç etmeye çalışmak yanlış.

Bu mitingi destekleyen, ülke adına olumlu bir görüntü oluşacağını düşünen biri olarak söylüyorum. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Parti lideriyle değil olay doğru. Rte ile ilgili. Cumhurbaşkanıyla ilgili. Binaliyi bile öldürmeye kalkmamişlar.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Demokrasi nerede sıla arkasina bakmadan kaciyor.. Millet sıla bikinisiyle tatil yapasın diye öluyor onsuz da miting olur o tatiline baksin

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ülkedeki siyasi görüşlerin 4 te3ü ayakta kalacak ama darbe yapılmış olacak ilginçmiş :D
4te3ü de rte'ye zıt değil mi? Düşmanımın düşmanı...Adam ülkeyi ele geçirme başa geçmeyi değil tayyibi devirmeye çalişmiş.Geri kalan partililer naparsa yapsın... Meral akşener kaç ay önceden başkanlık naraları atmiş:X

Öff neyse katılmayacaksa katılmasın. O hengamenin içinde gözler onunarayacak değildi. Bari katılmayacan demokrosiden yanasın bir şarkı yapaydın asgxafshaga:F