Sıla Gençoğlu'na Büyük Tepki!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Sıla Gençoğlu'na Büyük Tepki!

siladan-heybeden-sarkilarlBT83idM10253qNh3PCYCw.jpg

Türkiye'nin sevilen seslerinden birisi olan Sıla'ya büyük tepki!

Geçtiğimiz günlerde Doğan Kitap etiketiyle şiirlerinin yer aldığı 'Anlatsam Geçer Mi?' kitabını çıkaran, bugün ise İstanbul TÜYAP'ta imza günü bulunan Sıla, sevenlerini kızdırdı. 13.00-15.00 arası stantta yer alan ünlü şarkıcı iddialara göre süresi dolunca gitti. Çok büyük ilginin olduğu stantta ise sıra bekleyen onlarca insan vardı. Sıla'nın gitmesiyle gözyaşlarına boğulan insanlar ''Sıla'ya yakışmadı'' yorumunda bulundu.

Sosyal medyadan tepkilerini dile getiren Sıla severler bakalım Sıla'dan bu üzücü olaya dair açıklama duyabilecek mi?
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yorumları okudum, gerçekten üzüldüm. Ben olsam biraz daha vakit ayırıp imzalamaya çalışırdım. Hele sırf Sıla için şehir dışından gelen insanlar varmış, onlara ayrı üzüldüm. Bir süre daha orada durabilirdi, ellerinde çiçeklerle bekleyenler varmış...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dissle dolacak bütün mesajlar hazır olun :A
Bende Sıla'yı çok severim, büyük hayranıyımdır. Ama bu yakışmamış, evet başka işi olabilir ama görünürde konseri de yok. Bir süre daha hızlıca imza atıp resim çekebilirdi. İşinden izin alıp gidenler varmış..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ben eleştirilecek bir şey göremedim. Yani süresi dolunca gitmiş bundan normal ne olabilir ki. Süresi dolmadan gitse anlarım da şu durumda büyütülecek bir şey yok.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Bende Sıla'yı çok severim, büyük hayranıyımdır. Ama bu yakışmamış, evet başka işi olabilir ama görünürde konseri de yok. Bir süre daha hızlıca imza atıp resim çekebilirdi. İşinden izin alıp gidenler varmış..
ben de öyle düşünüyorum.
Aha da geldi :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben eleştirilecek bir şey göremedim. Yani süresi dolunca gitmiş bundan normal ne olabilir ki. Süresi dolmadan gitse anlarım da şu durumda büyütülecek bir şey yok.
Bir anda çıkıp gitmesi hoş mu sence? Düşünsene sıra bekliyorlar, sıra tam sana geldi. O sırada Sıla dakikam doldu, good bye deyip bir anda çıkıp gidiyor. Bozulmaz mısın? Ben çok bozulurum + çok kızarım. 10-15 dakika daha hızlıca imza atıp sırayı bitirebilirdi.:)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Bir anda çıkıp gitmesi hoş mu sence? Düşünsene sıra bekliyorlar, sıra tam sana geldi. O sırada Sıla dakikam doldu, good bye deyip bir anda çıkıp gidiyor. Bozulmaz mısın? Ben çok bozulurum + çok kızarım. 10-15 dakika daha hızlıca imza atıp sırayı bitirebilirdi.:)
+1

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tamam da kadının başka işleri vardır belki. Ya da yayıneviyle ilgili bir şey de olabilir mesela 15.00'te başka bir yazarın imza günü başlıyorsa programın etkilenmemesi için yetkililer bir şey demiştir bilemeyiz. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Ben bile gitmedim hayır bunu da anlamıyorum imzalayınca Ne oluyor ki :F
Sıla'dan bir hatıra kalmış oluyor. :D

Tamam da kadının başka işleri vardır belki. Ya da yayıneviyle ilgili bir şey de olabilir mesela 15.00'te başka bir yazarın imza günü başlıyorsa programın etkilenmemesi için yetkililer bir şey demiştir bilemeyiz. :)
çok fazla zorlama bir tahmin oldu ama bu :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben bile gitmedim hayır bunu da anlamıyorum imzalayınca Ne oluyor ki :F
Foto çekinmişler + imzalı kitap. Büyük hatıra, niye odunca düşünüyorsun? :A

10-15 dk bir şey olmaz ya, oraya geç gitseymiş. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sılaya yakışmadı, yakışmadı sılaya. Sıla böyle bişey yapmamalıydı. Yapmayacaktı sıla böyle bişey.