''Söz''e Youtube'dan Altın Ödül!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Söz''e Youtube'dan Altın Ödül!

13dd63e9-ca4d-40e0-a985-0607b2edda9b.jpg

Ekranların reyting rekortmeni dizisi ''Söz''e sürpriz ödül!

Türkiye YouTube kanalları arasında ve dizi kategorisinde tüm zamanların abone sıralamasında birinci sırada yer alan''Söz'' dizisi Youtube tarafından 1 milyon abone sayısına ulaşan kanallara verilen 'Altın Ödül'e layık görüldü. Youtube’nin Amerika’da bulunan merkezinden gönderilen ödül, Govinet CEO’su Ünal Yüksel tarafından Tims&B CEO’su Burak Sağyaşar’a teslim edildi.

YouTube kanalında 1.4 milyon abone sayısına ulaşan 'Söz’, ayrıca 585 milyon izleme, 5.8 milyon YouTube like ve 1.8 milyon YouTube share ile kırılması güç rekorlara imza attı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Söz'ün sosyal medyası, özellikle YouTube kanalı gerçekten çok güçlü. Bunu YouTube 'Trendler' kısmından anlayabiliyoruz zaten. Bir sürü 'Söz' dizisine ait video var o kısımda ve hepsi Söz'ün resmi YouTube kanalının paylaştığı videolar değil.

Diziyi, dizinin sosyal medya ekibini ve dizinin izleyici kitlesini bu konuda tebrik etmek gerekiyor, kırılması güç istatistiksel rekorları ellerinde bulunduruyorlar. Ayrıca YouTube kanalının abone sayısı dizi bitmeden 2 milyonu geçecek gibi duruyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlk sezondan itibaren iyi bir kitle oluştu. Sosyal medyaya büyük önem verildi ve bütün bölümler sahneleriyle birlikte kanala yüklendi. Haliyle bunun meyveleri de toplanıyor. Dizi 30 bölümü de geçti. Dizinin sosyal medyada izleyen kitlesi de geniş. İşte bu sebepten dolayı fazla fazla izleniyor.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tebrikler dizime sonuna kadar hakediyor böyle ödülleri :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Haketmediğini düşünüyorum çünkü asker dizileri gerçeklikle yakından alakası olmayan, insanları kutuplaştırmaya ve manipüle etmeye yönelik yayın yapan dizilerdir. Acilen yayından kaldırılmalı..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Haketmediğini düşünüyorum çünkü asker dizileri gerçeklikle yakından alakası olmayan, insanları kutuplaştırmaya ve manipüle etmeye yönelik yayın yapan dizilerdir. Acilen yayından kaldırılmalı..

Diziyi izledin de mi yorum yapıyorsun? Merak ettim.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Diziyi izledin de mi yorum yapıyorsun? Merak ettim.
İçerde izlediğim zamanlar reklam aralarında birkaç sahneyi izlemiştim, o zaman ilk bölümlerdi sanırım. Konu olarak da bu kelimeyi kullanmak istemesem dahi 'ergen' dizisi adı altında bütünleştirilmiş dizilerden biri.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Herşeyin en iyisini hak ediyor izlemeden önce çok ön yargılıydım , ama 10-15 günde dizinin tüm bölümlerini bitirdim gerçekten harika bir dizi , özellikle bu tarz dizilerde hem senaryo önemli hem de oyunculuklar, ayrıca dizinin çekimleri çok zor olsa gerek sonuçta 1 ev bulup çekim yapmıyorlar çekim yerleri sürekli değişiyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İçerde izlediğim zamanlar reklam aralarında birkaç sahneyi izlemiştim, o zaman ilk bölümlerdi sanırım. Konu olarak da bu kelimeyi kullanmak istemesem dahi 'ergen' dizisi adı altında bütünleştirilmiş dizilerden biri.

Yalnızca birkaç sahnesini izlediğin bir diziye 'ergen dizisi' yakıştırmasını yapman gerçekten komik. Bir önceki mesajında da bütün asker dizilerini eleştirmişsin zaten, gerçeklikle alakası yok falan demişsin. Sürekli uzun bakışma sahneleriyle dolu aşk ve dram dizileri yapılacağına böyle farklı türlerin denenmesin hiçbir zararı yok bence.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yalnızca birkaç sahnesini izlediğin bir diziye 'ergen dizisi' yakıştırmasını yapman gerçekten komik. Bir önceki mesajında da bütün asker dizilerini eleştirmişsin zaten, gerçeklikle alakası yok falan demişsin. Sürekli uzun bakışma sahneleriyle dolu aşk ve dram dizileri yapılacağına böyle farklı türlerin denenmesin hiçbir zararı yok bence.

'Ergen dizisi'ni anlamak için tüm sezonu izlemek mi gerekiyor, komik olan bu. Evet, bütün asker dizilerini eleştirdim ve hala söylediklerimin arkasındayım. Benim düşüncem, benim fikrim söylediklerimden rahatsız olan yorumumu görmezden gelir.

Son cümlen hakkında birşey söyleyemeyeceğim, bence ile bittiği için senin fikrindir. Bana göre hiç farklı değil ve millete zararı var.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
'Ergen dizisi'ni anlamak için tüm sezonu izlemek mi gerekiyor, komik olan bu. Evet, bütün asker dizilerini eleştirdim ve hala söylediklerimin arkasındayım. Benim düşüncem, benim fikrim söylediklerimden rahatsız olan yorumumu görmezden gelir.

Son cümlen hakkında birşey söyleyemeyeceğim, bence ile bittiği için senin fikrindir. Bana göre hiç farklı değil ve millete zararı var.

Tüm sezonu izlemen gerekmiyor. Yalnızca birkaç sahneyi izleyip, bir diziye 'ergen dizisi' yakıştırması yapman komik olan. En azından birkaç bölüm izlesen anlayacağım ancak öyle de değil. Seninki bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmak gibi bir şey. Ayrıca yorumunu görmezden gelmek zorunda değilim ki, saygı duyarım orası ayrı.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Tüm sezonu izlemen gerekmiyor. Yalnızca birkaç sahneyi izleyip, bir diziye 'ergen dizisi' yakıştırması yapman komik olan. En azından birkaç bölüm izlesen anlayacağım ancak öyle de değil. Seninki bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmak gibi bir şey. Ayrıca yorumunu görmezden gelmek zorunda değilim ki, saygı duyarım orası ayrı.
Bir dizinin nasıl olduğunu anlamak için o dizinin birkaç sahnesini izlemek yeterlidir. Bir diziye 20 dakika dayanamayanlar 3 bölümü nasıl izlesin, şimdi hangimiz daha komik acaba. Ayrıca benim ne kadar izlediğimi bilmeyerek yorum yapıyorsun, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak budur.

Fikrime duyduğun için de teşekkür ederim :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bir dizinin nasıl olduğunu anlamak için o dizinin birkaç sahnesini izlemek yeterlidir. Bir diziye 20 dakika dayanamayanlar 3 bölümü nasıl izlesin, şimdi hangimiz daha komik acaba. Ayrıca benim ne kadar izlediğimi bilmeyerek yorum yapıyorsun, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak budur.

Fikrime duyduğun için de teşekkür ederim :)

Katılmıyorum, yalnızca birkaç sahnesini izlediğin diziyi beğendiğini veya beğenmediğini söyleyebilirsin, bunu anlarım. Ancak yalnızca birkaç sahnesini izlemiş olduğun bir diziye ‘ergen dizisi’ demek fazla iddialı, bunun için diziyi izlemiş olman gerekir.

“İçerde izlediğim zamanlar reklam aralarında birkaç sahneyi izlemiştim” bu senin cümlen, ilk alıntıladığım mesajına ait. Buna göre yorum yaptım.