Söz'de Sürpriz Ayrılık!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Söz'de Sürpriz Ayrılık!

yasamnSlxmnu0tEuWWd-ufdUbiw.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Söz'de sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği; Başrollerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Eren Vurdem, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran ve Aytaç Şaşmaz'ın paylaştığı yapımda Üsteğmen Zafer karakterini canlandıran Çağan Atakan Arslan kendi isteğiyle diziden ayrıldığını Instagram'dan duyurdu.

Söz, yeni bölümleriyle Eylül'de Star'da!

İşte o paylaşım:

DGTMtWVUQAAkpYN.jpg

Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oh be süper haber, çok sevindim. :Z

Bana itici geliyordu dizide zaten, yerine daha iyi bir isim gelse süper olur. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
İyi yapmış. Çok net beceremiyordu. Herkes rol yapamaz zaten. Yönetmen-yapımcı da belli etmiştir. Kendisi adına doğru bir karar olmuş.

yaprak96

Banlı
Reaksiyon puanı
13
Puanı
4
Bulmus tutan bir dizi bide ayriliyor. Acun ve onun programindan oyunculuga atlayanlari begenmiyorum. Simdi bakabilirim belki diziye :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Aklıma biri gelmiyor ama Atakan iticiydi yani, yerine inşallah iyi biri gelir. Bir de Atakan'dan daha iticisi gelirse üzülürüm. :(

Atakanı ben sevmiştim itici gelmiyordu yerine kim gelse sevinirim benimde valla aklıma gelmedi birisi ya

Son düzenleme:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
O kadar sevindim ki anlatamam. Ben Çolak ayrıldı diye konuya girmeden üzülmüştüm.
Hiç bir etkisi yoktu dizide ve beceremiyordu. Sırıtıyordu. Yapmacıktı. Harika bir haber.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ay ay ay havalara bak. :A ''Kimsenin adamı olma kendin ol'' ne la sanki burdan ayrılınca başrol mü verecekler sana :F