Star Söz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
52. bölümü yeni bitirdim, baya güzel bölümdü. Birkaç bölüme raylar oturunca daha da akacak inşallah. Derya - Deniz Baysal diziye büyük renk katıyor gerçekten, çok da yakışmış. Son sahnede vurulacaktı ama Yavuz kendini attı önüne ve vuruldu. Orada bölüm bitti.

Çaylak ve Su'nun yüzü de bir gülmedi, güzel bir düğün yapamadılar bile. Neyse ki ucuz kurtardılar, buna şükretsinler. :(

Bizim erkeklerin oynayışları da harikaydı, keşke o sahneyi tam izleyebilseydik. :bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Daha fırsatım olmadı. Bir de bölümün yarısı yavaşlatılmış sahne ve ağlamaklı sahneler üzerine geçtiği için, ister istemez içimden izlemek geçmiyor. :D
Ortalama bir söz bölümüydü zaten, güzeldi ama yorumlayacak çok bir şey yoktu. :A

Gelecek bölümün ilk fragmanı çok iyi özellikle, daha sağlam bir bölüm geleceği kesin. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ortalama bir söz bölümüydü zaten, güzeldi ama yorumlayacak çok bir şey yoktu. :A

Gelecek bölümün ilk fragmanı çok iyi özellikle, daha sağlam bir bölüm geleceği kesin. :D
Boşta kalırsam, ileri sara sara izlerim. Çukur'da örneğin böyle bir şey yok, yine hareketlilik oluyor. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Baktım. :A

Dediğin gibi ortalama bir Söz bölümüydü, açılış bölümünden sonra hızlıca konuya giriş yapmak istemediler sanırım. Geçtiğimiz sezon hızlı hızlı gitmişlerdi sezon ortasında konusuz kalmıştık. Ethem Özışık bu sefer o hataya düşmeyecek gibi. :A

Yavuz’un Usta’yla diyalogları güzeldi, özellikle Atatürk’ün anlatıldığı sahne tüylerim diken diken oldu. Yavuz’un ajan sahneleri de keyifli, yerli James Bond’umuz oldu artık. Fiziksel olarak da benziyor zaten. :A

Onun dışında zeybek sahnesi güzeldi, bizimkiler şovlarını yaptı düğünde. :A

Yalnız acaba Tim bundan sonra bu şekilde mi devam edecek, yoksa başlarına başka bir komutan gelecek mi? Gerçi Fethi son bölüm komutanlığı yapabileceğini gösterdi.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Baktım. :A

Dediğin gibi ortalama bir Söz bölümüydü, açılış bölümünden sonra hızlıca konuya giriş yapmak istemediler sanırım. Geçtiğimiz sezon hızlı hızlı gitmişlerdi sezon ortasında konusuz kalmıştık. Ethem Özışık bu sefer o hataya düşmeyecek gibi. :A

Yavuz’un Usta’yla diyalogları güzeldi, özellikle Atatürk’ün anlatıldığı sahne tüylerim diken diken oldu. Yavuz’un ajan sahneleri de keyifli, yerli James Bond’umuz oldu artık. Fiziksel olarak da benziyor zaten. :A

Onun dışında zeybek sahnesi güzeldi, bizimkiler şovlarını yaptı düğünde. :A

Yalnız acaba Tim bundan sonra bu şekilde mi devam edecek, yoksa başlarına başka bir komutan gelecek mi? Gerçi Fethi son bölüm komutanlığı yapabileceğini gösterdi.
Zaten uzun uzun yorumlayacak bir bölüm olsa ben yorumlardım çoktan. :A

Yorumlarına katılıyorum, geçen sene çok hızlı girmişlerdi, bu sezon reytingler biraz daha düşük ama ileriyi de düşünmek gerekiyor. Can Kırıkları dizisi geliyormuş bir de, bakalım nasıl etkileyecek günü :A Yasak Elma'yı yesin :A

Atatürk sahnelerinde tüyler diken dikendi dediğin gibi..

Yavuz'un ajan olması çok güzel oldu, çok da süper oldu. :Z Derya'yı kurtardı yavaş yavaş yakınlaşma da başlar artık :A

Fethi yakıştı bence de komutanlığa ama timde 5 kişi var, Tahir de çıkmış diziden belli, bir isim daha gelebilir gibi. :D Fethi tek gittiği için yakalandı mesela gerçi içerde adamları vardı. :A

Zeybek süperdi aynen, güzel oynadılar. :D Çaylak ile Su'yu sonunda evlendirdik. :A

Fragmanlara gelirsek ilk fragman aksiyonlu ve hareketli olmuş. Yavuz'la Dragan ilk kez bu kadar sıcak temasa giriyorlar. Bakalım Yavuz, Dragan'ı öldürebilecek mi :A Daha iyi bir bölüm bekliyor bizleri. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Söz - 55. Bölüm Ön İzleme:

"Adam" dediğine göre; Perdenin arkasındaki ya Agah, ya Çolak, ya da en son yalnız başına kalan Erdem. Sizce hangisi? :A

@Yakamoz-Asi, @Arslan Bey, @Çiğdem-, @Yiğitt, @Bully, @Dosi, @gözlemci, @eskici, @mesmeso61, @vadikızı ve diziyi takip eden diğer üyeler.
Aaa vlla Çolakın öldüne hiç inanmadım @Yiğitt e anlatıp duruyordum :A Agah diyorlarda oyuncu diziden ayrıldığını açıkladı :A Ama Çolak ayrıldığını açıklamadı öyle bir oyuncu açıklamadan öyle ayrılmaz :A

Açıkcası Çolaksız olmuyor son 2 bölümdür yine Söze doğru dürüst bakmadım içimden gelmiyor , Tefo iyi ama Çolak lazım Çukur ile totelde bile fark 4 reytinglere çıktı Çolak olursa diziye tekrar bağlanırım o değilse yavas yavas bırakıyor gibiyim :A @Yiğitt @gözlemci

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa vlla Çolakın öldüne hiç inanmadım @Yiğitt e anlatıp duruyordum :A Agah diyorlarda oyuncu diziden ayrıldığını açıkladı :A Ama Çolak ayrıldığını açıklamadı öyle bir oyuncu açıklamadan öyle ayrılmaz :A

Açıkcası Çolaksız olmuyor son 2 bölümdür yine Söze doğru dürüst bakmadım içimden gelmiyor , Tefo iyi ama Çolak lazım Çukur ile totelde bile fark 4 reytinglere çıktı Çolak olursa diziye tekrar bağlanırım o değilse yavas yavas bırakıyor gibiyim :A @Yiğitt @gözlemci
Çolak açıkladı ayrıldığını sezon finalinde. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
54. BÖLÜM

Güzel bölümdü, operasyon olunca daha dolu geçiyor. Erdem'e bir şeyler olacak gibi, umarım ölmez. Harcamazlar onu. :(

Melisa ve Keşanlı aşkı başlıyor yavaştan. Melisa da psikopat sanırım, Keşanlı'yı mantıklı birisi bulsa şaşırırdım. :A

Çaylak'ın annesi bizimkileri yalnız bırakmadı bir türlü. Su ve Çaylak da patladı bir yerde, annesi gidecek gibi ama Çaylak etkilendi zaten, asla bırakmaz annesini. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Son bölüm baya iyiydi öneririm. :A Çolak’ın ondan sonra gelenlerden farkı onu aksiyon sahnelerinin direkt içinde izliyorduk, ondan sonrakiler daha çok uzaktan karar veriyor. Sarp Akkaya’nın karakteri Dragan’ı da aksiyonun içinde gördük ama o da daha çok emir veren bir kötü adam.

Zaten Çolak’ın öldüğü net bir şekilde gösterilmedi, bence o dönmüştür. Yani umarım odur. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son bölüm baya iyiydi öneririm. :A Çolak’ın ondan sonra gelenlerden farkı onu aksiyon sahnelerinin direkt içinde izliyorduk, ondan sonrakiler daha çok uzaktan karar veriyor. Sarp Akkaya’nın karakteri Dragan’ı da aksiyonun içinde gördük ama o da daha çok emir veren bir kötü adam.

Zaten Çolak’ın öldüğü net bir şekilde gösterilmedi, bence o dönmüştür. Yani umarım odur. :A
Çolak açıkladı ayrıldığını sezon finalinde. :D
Aaa onu bilmiyordum @Yiğitt :(

Ozaman Noyan gibi Ertuğrula dönmüştü öyle döner Çolakta inş diyelim :A Bu bölüm ona göre devam edip etmemeyi kararlaştırıcam :A :A :A