Star Söz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
49. BÖLÜM

Off son sahne bombaydı, şok oldum. :eek: Tam Bahar'ı kurtardık derken Derman iki el ateş etti, Bahar kanlar içinde kaldı. :( Yavuz'un ikinci sevdiği de teröre mi kurban gidecek? Çok duygusal sahneydi...

Gemi operasyonu falan güzeldi, Nazlı-Su ve Güler'i kurtardık. Umarım Güler çocuğunu düşürmemiştir.

Sezon finalini de gece izleyeceğim.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
50. BÖLÜM - SEZON FİNALİ

Final gibi bir sezon finaliydi, çok güzeldi. Sinema tadında izledim, görüntüler de güzeldi. Bahar'ın ölümü üzdü, Aybüke Pusat 2 sezon boyunca büyük emek verdi. Tüm emekleri için teşekkür ediyoruz. Duygulandım sahnesinde. Bir de SILA çalınca daha güzel oldu o sahne...

Derman da öldü, Timur Acar yakışmıştı role. Ama böyle kısa tutmak daha güzel oluyor, Çolak sıkmıştı mesela. Üçüncü sezona iyi bir transfer bekliyorum. Ruhi Sarı da ayrıldı, güzel renk kattı o da.

Yeni sezonu bekliyoruz, iyi tatiller tüm ekibe. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- izledin mi bu arada sezon finalini? :Z
Aaa hiç ısınamamıştım Dermana :A Ecünnü kızın ölmesi iyi oldu ama Çolaksız bu dizi normal Asker dizisi oluyor sanırım ciddi ciddi çıktı diziden ufak umudum vardı :(

Son sezonu izlemem zaten netten izemek zor oluyordu Çolaksız neye bakacam :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa hiç ısınamamıştım Dermana :A Ecünnü kızın ölmesi iyi oldu ama Çolaksız bu dizi normal Asker dizisi oluyor sanırım ciddi ciddi çıktı diziden ufak umudum vardı :(

Son sezonu izlemem zaten netten izemek zor oluyordu Çolaksız neye bakacam :A
Çolak gelir belki, yeni sezon birkaç bölüme bak. Öyle hemen bırakma. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Seksenlerin Ergunu yani Serhat Kilic ne manyak cikti yav ,harika rol kesiyor, kod adi Colak, ailesini öldurmus ve o sahnede kötu oldum :(
Yavuza hemen ask senaryosi yazilmaz umarim. ”askerler ölmez yalniz, sehit olurlar” :(
Bizi fazlasiyla aglatacak bir dizi. Izlemeye devam etsemmi bilmiyorum. Bagimli olmak istemiyorum aslinda dizilere, Atakanin sahneleri daha fazla cogalir umarim.
Özgüven ve Cahil cesareti hakkindaki sözler güzeldi, o askeri nedense gözum tutmadi :)
Bugunluk 42 dakika yeterli, devamina baska zaman bakarim artik
En son yorumum bu olmuş konuda. Dizinin baya bölümlerini izleyemedim. Bakmayada üşeniyorum eski bölümlere ama yeni sezonda izlemeyi düşünüyorum. Tanıtım ve transferler ilgimi çekti :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Geçen sezondan daha iyi olacak gibi gözüküyor. O kadar sıkıcı oluyordu ki geçen sezon, bir ara izlemeyi bıraktım. Bu sezon izleyebilirim tekrar. :)

Geçen sezona çok hızlı ve güzel başlamışlardı ama Beyefendi’yi falan aynı hızda öldürdükleri için ellerinde pek konu kalmadı. Bu sezon aynı hataya düşmezler umarım.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Geçen sezona çok hızlı ve güzel başlamışlardı ama Beyefendi’yi falan aynı hızda öldürdükleri için ellerinde pek konu kalmadı. Bu sezon aynı hataya düşmezler umarım.
Sarp Akkaya diziye renk katacak gibi gözüküyor. Tek sorun, karakter ismi. Bu ne Rus meraklısıyız. Aynısını Çukur da yaptı.