Star Söz - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ben de bunu paylaşmaya gelmiştim, gidiyor demek ki. :(
Ekipten birisi ölücekse Hafız ve Aşık en uygunlarıydı gıcıkta kapıyordum bunlara iyi olmuş ayoll :Z:Z:Z

Bir de şu ecnnü kızı seven keskin nişancıda aynı şekilde ölse olur :A Diğer geri kalanlara dokunmazlar :A :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ekipten birisi ölücekse Hafız ve Aşık en uygunlarıydı gıcıkta kapıyordum bunlara iyi olmuş ayoll :Z:Z:Z

Bir de şu ecnnü kızı seven keskin nişancıda aynı şekilde ölse olur :A Diğer geri kalanlara dokunmazlar :A :A :A
Hafız bizim tayfadan değildi zaten, sıkıntı yok. :A Yine de ayrılığı üzücü olacak. :(

Eylem'i yedirmem. :bağır:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eylem daha önde. :bhr:
Ohaaa Çaylağı çok üzdün cnm :confused::confused::confused:
maxresdefault.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yalnız bir tek bölümü vermedikleri kaldı, yarın veya öbür gün internet üzerinden izlerim. Nasılsa ne olacağı belli. Bu hafta hem Çukur’un, hem Survivor’ın iyice gerisinde kalacaklar bence reytinglerde. Özellikle AB ve ABC1 gruplarında.
Valla katılıyorum, kimin şehit olduğunu göstermemeleri lazımdı. Biraz belli edebilirlerdi de bu kadar açık ortaya koymalarına şaşırdım. :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yalnız bir tek bölümü vermedikleri kaldı, yarın veya öbür gün internet üzerinden izlerim. Nasılsa ne olacağı belli. Bu hafta hem Çukur’un, hem Survivor’ın iyice gerisinde kalacaklar bence reytinglerde. Özellikle AB ve ABC1 gruplarında.
Aslında dram yüklü bölüm olacağının sinyallerini vermek maksadıyla kimin şehit olacağını açıkladılar fakat yanlış strateji yapmışlar , Sonuçta halk merak ederse daha fazla izler

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Valla katılıyorum, kimin şehit olduğunu göstermemeleri lazımdı. Biraz belli edebilirlerdi de bu kadar açık ortaya koymalarına şaşırdım. :D

Ben de şaşırdım, şaşırmayan yoktur zaten. :A

Aslında dizinin senaristi Ethem Özışık gizem yaratmayı, ters köşe yapmayı falan çok sever. Poyraz Karayel’de bunu bol bol yaptı. Son sezonun tanıtımlarından jeneriğine kadar İlker Kaleli’nin adı geçmedi, herkes öldü sanmıştı. :A Burada açık açık Hafız’ın öldüğünü açıkladılar. Çok tuhaf ve farklı bir strateji gerçekten. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aslında dram yüklü bölüm olacağının sinyallerini vermek maksadıyla kimin şehit olacağını açıkladılar fakat yanlış strateji yapmışlar , Sonuçta halk merak ederse daha fazla izler

Survivor’da kadrolar değişecek, herkes büyük merak içerisinde. Çukur zaten uçtu gidiyor. Böyle iddialı rakipler karşısında gizem yaratmaları lazımdı bence. Yanlış bir strateji izlediklerini düşünüyorum. :A