Star Söz - Dizi Yorumları

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Çolak İnsafa geldi :A kardeşi kardeşe kırdırdınız diyor Büyük elçiye :F Kafasına birşey düştü galiba :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Yapimci ve senarist hikayenin durakladigini sonunda anladi ve herseyi bir bölüm ile cözdü. Colak, büyükelci, gecen Bölüm Hafiz'in o kadini teslim etmesi vs. eski defterler bir bir bitti diyebiliriz. Ek olarak Bahar da ögrendi babasinin kimin tarafindan öldürüldügünü. Simdi artik Derman vakti. Derman olayi yaza kadar sürer, dizinin devam edecegini sanmiyorum önümüzdeki sezon.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sözünde duyarlılığı için çok teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

Son bölümüde izledim aslında son haftaların en aksiyonlu heyecanlı bölümü omuş öyle düşmeyi hak etmemiş :A @Yiğitt @eskici
Açtım bölümü, izlemeye başladım. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Sezon finali gibi bölümdü, izle. :A

Söz - 37. Bölüm Fragmanı:

Derman ortalığı karıştırmaya başlamış. :Z

@Yiğitt @Arslan Bey @gözlemci @Çiğdem- @eskici @Yakamoz-Asi @vadikızı

Fragman bomba valla:Z

Çok teşekkür ederim Söz bu duyarlılığından dolayı çok teşekkür ederiz:bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
36. BÖLÜM

Cidden çok iyi bölümdü, sezon finalinden daha iyiydi resmen. Helal olsun. :D @Sherlock @Çiğdem-

Çolak sonunda yakalandı, baya renk kattı ama yeter artık. Timur Acar'lı ''Derman'' baya diziye dermen olacak bence. Hele o kedi sahibi yaşlı adam rolü de şaşırtıcıydı, çok şaşırdım o kılıktan çıkışına. :eek: Selim, Eylem ve Fethi'yi ifşa etti ve yakalatmayı istedi. Bahar da babasının öldüren ismin Yavuz olduğunu öğrendi. Ha bir de büyükelçi de ölerek veda etti diziye. :A

Cidden ne bölümmüş, çok güzeldi yav. Nazlı'nın atakları da renk kattı... Yeni bölüm de böyle bomba olsun. :Z