Star Söz - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Dış sesin Ahmet Kaynak olma ihtimali nedir? :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Twitter'da dizi hakkında yapılan yorumları okudum. Büyük bir çoğunluğu olumlu, yarın internet üzerinden izlerim. Ethem Özışık'tan kötü senaryo çıkmaz zaten.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,171
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Çiğdem- izledim bugün bölümü :D Harika ve çok kaliteli bir proje olmuş, soluksuz izledim ve yer yer baya duygulandım. Poyraz Karayel senaristi Ethem Özışık'tan kötü iş çıkmaz zaten. :)

Tolga Sarıtaş döktürmüş adeta, zaten dram yönü çok başarılı, aksiyonu da gayet başarılı oynamış.

Senin psikopat Mücahit güldürdü baya, sevdim :D Mestan'ı görmek de güzeldi :A Ana kuzusu Feyzullah, nişancı ve Ateş karakteri de iyiydi, her karakter süper işlenmiş.

Nihat Altınkaya da çok iyiydi, ama diğer Survivor şampiyonu Atakan bir sahnede gözüktü sadece. ss

Sarı komutan Yavuz ve Çolak'ın kapışması merakla bekleniyor, fragman da bomba olmuş, haftaya uçacak dizi belli :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Çiğdem- izledim bugün bölümü :D Harika ve çok kaliteli bir proje olmuş, soluksuz izledim ve yer yer baya duygulandım. Poyraz Karayel senaristi Ethem Özışık'tan kötü iş çıkmaz zaten. :)

Tolga Sarıtaş döktürmüş adeta, zaten dram yönü çok başarılı, aksiyonu da gayet başarılı oynamış.

Senin psikopat Mücahit güldürdü baya, sevdim :D Mestan'ı görmek de güzeldi :A Ana kuzusu Feyzullah, nişancı ve Ateş karakteri de iyiydi, her karakter süper işlenmiş.

Nihat Altınkaya da çok iyiydi, ama diğer Survivor şampiyonu Atakan bir sahnede gözüktü sadece. ss

Sarı komutan Yavuz ve Çolak'ın kapışması merakla bekleniyor, fragman da bomba olmuş, haftaya uçacak dizi belli :D
@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

toteli alabilirler bile böyle ilgi devam ederse ayoll bende çok başarılı buldum en önemlisi erkek oyuncular çok kaliteli müco en iyisi ama evet umarım burdada karşımıza geçmezsin :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
toteli alabilirler bile böyle ilgi devam ederse ayoll bende çok başarılı buldum en önemlisi erkek oyuncular çok kaliteli müco en iyisi ama evet umarım burdada karşımıza geçmezsin :A :A :A
Müco zaten Yavuz'un emrinde olacak, karşı karşıya olmayacakları için sıkıntı olmaz sanırım :A

İlk bölüm 2.5 milyona yakın izlenmiş youtube'ta, totalde cidden zorlayabilir zirveyi :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Müco zaten Yavuz'un emrinde olacak, karşı karşıya olmayacakları için sıkıntı olmaz sanırım :A

İlk bölüm 2.5 milyona yakın izlenmiş youtube'ta, totalde cidden zorlayabilir zirveyi :D
Senin şu avatarmıdır nedir oynadımı oynamadımı yoksa benmi tanımadım zaten tanımıyorumda fotosunu falan görmüştüm :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
yeni bölüm özetsiz aferin onlara. :)

2.bölüm tanıtımlar yine çok iyi bunun da Allah var @vadikızı. umarım bu dizide hiç bozmaz amin ablam :D :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizi süper ya. Zaten ilk yayinlandiginda başini izleyince kaliteli harika bir iş olacaği belliydi.
Oyunculuklar harika ve aksiyon sahneleri baya heyecanli. Tolga kendini gösterecek bu dizide belli.
Nihatı çok beğendim.
Atakanlı sahneleri sabırsızlıkla bekliyorum. Kızın annesiyle kavuştuğu sahnedeki konuşma çok etkileyiciydi.
Içerde'ye sıkı bir rakip geldi :)
Müzikleride beğendim.

Seksenlerdeki Ergun döktürmüş resmen. Gözlerinden öfke intikam ateşini harika yansıtıyor. Komedi rolüne alışkındık harika olmuş