''Söz''ün Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Söz''ün Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

1760205_2_1489076877MXonq.jpg

Star TV'nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ''Söz''ün yeni sezon çekimleri başladı!

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık'ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu dizinin kadrosunda Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Sarıkaya, Aytaç Şaşmaz gibi isimler yer alıyor. Yeni sezonda kadrodan Atakan Arslan ayrılmış, kadroya ise Mehmet Özgür dahil olmuştu.

''Söz'' yeni sezonuyla Eylül'de Star TV'de!

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
EyFet'i özledim ben. :Z Eylem favorimdi, Meriç Aral'ı çok severim. :bhr:

Aytaç Şaşmaz da iyi tabi. :Z

Bende özledim Yiğit ben tüm karakterleri Yavuz komutanımı özledimm star tv de tekrarı başladı az az bakabildimde sarı komutanla özlem giderdim:Z Aytaç şaşmazıda özledimm ya görüyorum arada resimleri çok yakışıklı bee:love1:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ohhhhhh hopppala bayrammm. :love1:
Yalnız şu itici Aybike mi ne çıksa diziden de daha da fani olalım dizinin. Bir de Feyzullah soysalar tam süper olacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Börü gibi bir işten sonra tüm asker dizilerine maksimum 13 bölüm veriyorum...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Show'umun yeni starı 20 sene sonra dizi çekecem o çocuğa. :F
aaa çocukken olan tatlılığı kalmazkı ayoll :F

kız çocukları her yaşta tatlılığını koruyor ama bazen erkek çocukları hiç büyümeseydi keşke diyorum mesala çocuklar duymasında furkan şimdide orçun nekadar sevimsiz olmuşlar çocuk kalsalarmış :A :A :A @xemrexxx @Yiğitt

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aaa çocukken olan tatlılığı kalmazkı ayoll :F

kız çocukları her yaşta tatlılığını koruyor ama bazen erkek çocukları hiç büyümeseydi keşke diyorum mesala çocuklar duymasında furkan şimdide orçun nekadar sevimsiz olmuşlar çocuk kalsalarmış :A :A :A @xemrexxx @Yiğitt
Geçen @xemrexxx de diyordu Çiğdem 35 yaşına geldi ama hala tatlılığıno koruyor diye. :A