RTÜK'ten Gülşen'e Yine Ceza!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

RTÜK'ten Gülşen'e Yine Ceza!

gulsenin-dan-dan-sarkisina-ceza-kesildiWzw9p6JRzU25Uf_T5W23EQ.jpg

Aldığı kararlarla büyük tepki toplayan RTÜK, yine Gülşen'in ''Dan Dan'' şarkısına ceza kesti!

Gülşen'in ''Dan Dan'' şarkısına çektiği klibin uygun olmadığını belirten RTÜK, bu sefer de farklı bir sebeple şarkıya ceza kesti. Daha önce de klibin uygunsuz olduğunu belirterek yayınlayan kanallara ceza veren RTÜK bu sefer de şarkının sözleri için ceza kesti. Şarkının sözlerinin ''intahara teşvik'' olduğunu açıklayan RTÜK, Dream Türk kanalına 14 bin 359 lira para cezası kesti.

RTÜK daha önce de şarkının uygun olmadığını belirterek Kral Pop, NR1, Power Türk ve Dream Türk kanallarına uyarı cezası kesmişti.

İşte çok konuşulan Gülşen'in ''Dan Dan'' şarkısı:

Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hahahh ayy rtük müziğin yolculuğunu takip ediyormuş sanırım ben muratın intihar şarkısını tekrar gündeme getirince rtük ne tesadüftür dan dana aynı cezayı verdi
:F :F :F
Hahaha kız nereye bağladı ama olur mu olur :A

Neyse RTÜK saçmalamaya devam ediyor Gülşen'e takmışlar belli ki olan müzik kanallarına olmuş.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahaha kız nereye bağladı ama olur mu olur :A

Neyse RTÜK saçmalamaya devam ediyor Gülşen'e takmışlar belli ki olan müzik kanallarına olmuş.
Bence birinin Gülşen'e garezi var bellirli aralıklarla şikayet ediyorlar :A Klibi kökten yasaklayın gitsin :A

Destereyi bayrak direğine asarlar :A Girişi bile geçemez :A
Baya zor olacak herhalde, baksana binaya :A
Ekli dosyayı görüntüle 50691
ben bu klibin çok ceza alacağını söylemiştim tıpkı sarısın gibi hatta ozandı galiba onunla biraz tartışmıştık katılmamıştı :F

aa bu arada @destere dünden beridir twettardada yokmuş olurmu ollur vlla :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Baya zor olacak herhalde, baksana binaya :A
Ekli dosyayı görüntüle 50691

Bence birinin Gülşen'e garezi var bellirli aralıklarla şikayet ediyorlar :A Klibi kökten yasaklayın gitsin :A

Destereyi bayrak direğine asarlar :A Girişi bile geçemez :A
Bizim TOKİ'nin yanı burası okuluma da yakın Bilkent bizden sorulur, destere'ye yardımcı olurduk belki ama hiç içimden gelmiyor maalesef, ne hali varsa görsün şopar. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bizim TOKİ'nin yanı burası okuluma da yakın Bilkent bizden sorulur, destere'ye yardımcı olurduk belki ama hiç içimden gelmiyor maalesef, ne hali varsa görsün şopar. :A
Bilkent'e spora gidiyordum la ben yakın mısın oraya :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
Klip çıkalı uzun zaman oldu niye belli aralıklarla ceza veriliyor anlamadım ben:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bilkent'e spora gidiyordum la ben yakın mısın oraya :A
Ben Çukurambar'da oturuyorum ama Bilkent'te okuyorum, babam TOKİ'de çalışıyor. Ankuva, Bilkent Centre falan hep benim mekanlar. :D

Sports'u diyorsun sanırım oraya hiç gitmedim butik salonlar tercihimdir, daha iyi gelişiyorsun oralarda. :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben Çukurambar'da oturuyorum ama Bilkent'te okuyorum, babam TOKİ'de çalışıyor. Ankuva, Bilkent Centre falan hep benim mekanlar. :D

Sports'u diyorsun sanırım oraya hiç gitmedim butik salonlar tercihimdir, daha iyi gelişiyorsun oralarda. :D
Aynen Sports. Belki denk gelmişizdir bi aralar her gün ordaydım nerdeyse :) Zaten gelişmek için değil kuzenlerle takılmaya gidiyordum benim gibi üşengeç bir adamın vücut geliştirmeyle ne işi var :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Klip için şimdimi aklı başında oldu şu rtükün çok saçma hatta komik:)

Son düzenleme: