Ronaldo Shaktar'ı Parçaladı!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ronaldo Shaktar'ı Parçaladı!

cristiano-ronaldo-01_LFI53-150x150.jpg

Şampiyonlar Ligi gruplarda ilk maçında Real Madrid sahasında Ukrayna ekibi Shaktar Donetsk'i ağırladı.Real Madrid sahadan 4-0'lık net skorla galip ayrıldı.

Real Madrid gollerini Cristiano Ronaldo (3) ve Benzema kaydetti.Real Madrid 3 puanı hanesine yazdırdı Shaktar Donetsk ise gruplara puansız başladı.

Portekizli süper yıldız Ronaldo, dün gece attığı 3 golle birlikte son 3 günde 8 gole imza atmış oldu.Devler Liginde 80 gole ulaşan Portekizli yıldız turnuvanın en skorer oyuncusu unvanını eline geçirdi. Yıldız oyuncu 11 penaltı golü bularak penaltılardan en çok gol bulan oyuncu olarak da tarihe geçti.Ronaldo Benzema'nın golünde de mükemmel hareketleriyle dikkat çekti ve gol pasını attı.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İyiydi. :X :D Bu adam 35 yaşına kadar leblebi gibi gol atmaya devam eder. :X
Çok çalışma ürünü işte. Kariyer, para-pula ihtiyacı olmamasına rağmen sürekli çalışıyor. Bu yüzden de yaşı ilerlemesine rağmen fiziğinden hiçbir şey kaybetmedi. Hala saha da at gibi 2 kişiyi sırtında taşır. :)

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Çok çalışma ürünü işte. Kariyer, para-pula ihtiyacı olmamasına rağmen sürekli çalışıyor. Bu yüzden de yaşı ilerlemesine rağmen fiziğinden hiçbir şey kaybetmedi. Hala saha da at gibi 2 kişiyi sırtında taşır. :)
Evet abi çok çalışıyor sezona çok kötü girdi iyi devam ettiriyor. O kadar parası var hala çalışıyor helal olsun adama. Real bu sene favorim Bale ortalarda yok. :A
Gol sayısı umrumda değil Messi olduğu sürece Ronaldo 2.plandadır.
Senin için öyle elbet.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim için değil çoğu spor adamına göre öyle. 20-30 yıl sonranın Maradona'sı Messi olacak Ronaldo değil.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
En iyi olabilmek için illaha 3-4 takımda oynamaya gerek yoktur. Öve öve bitiremediğiniz Ronaldo'nun son milli maçlarına bakınız 2014 dünya kupasında takımını gruptan çıkardı mı yok. :)
Çok alışkın olduğu takımda oynuyor kaç senedir o takımda oynuyor kimin kimin nereye gideceğini nerden atacağını biliyor. Arjantin takımında oyunculurana bak Portekizin oyunculara bak Portekizin forveti yok forveti Nani de Fenerde defans desen Bruno Alves Fenerde Meireles Bruma. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Evet abi çok çalışıyor sezona çok kötü girdi iyi devam ettiriyor. O kadar parası var hala çalışıyor helal olsun adama. Real bu sene favorim Bale ortalarda yok. :A

Senin için öyle elbet.
Ronaldo olduğu sürece takımda kimse parlayamaz. Çünkü hep kendisi atmak istiyor. Messi gibi değil yani. Bak Barcelona'ya Neymar ve Suarez'de gerçek bir yıldız futbolcu seviyesindeler. Messi'nin hiçbirine bir zararı yok, aksine 2 futbolcuya da asistleriyle katkıda bulunuyor. Rakip defans futbolcuları genellikle Messi'yi tutmaya çalışıyor. O arada da Neymar rahatlıkla gol pozisyonlarına giriyor.

@xdragxx'e katılıyorum. Messi, Ronaldo'dan daha iyi bir futbolcu.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ronaldo olduğu sürece takımda kimse parlayamaz. Çünkü hep kendisi atmak istiyor. Messi gibi değil yani. Bak Barcelona'ya Neymar ve Suarez'de gerçek bir yıldız futbolcu seviyesindeler. Messi'nin hiçbirine bir zararı yok, aksine 2 futbolcuya da asistleriyle katkıda bulunuyor. Rakip defans futbolcuları genellikle Messi'yi tutmaya çalışıyor. O arada da Neymar rahatlıkla gol pozisyonlarına giriyor.

Ama asiste yapıyor kendisinde atmak istediğide doğru. :) O ortama çok alışkın zaten takım ona emanet kaç senedir zaten atıyor gol yapsın bir zahmet asist. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

İşte benim gibi düşünen birisi daha. Bu beni çok rahatsız ediyor. Ronaldo hep kendine oynatıyor. Ronaldo aslında sol açık gibi gözükse de değil. Mesela Real Madrid sağdan gelişiyorsa sağ açık ortadan gelişiyorsa forvet soldan gelişiyorsa sol açık. Bu yüzden çok gol atıyor mesela ben Bale'nin yerinde olsam bu durumdan rahatsız olurum ki Bale'nin performans düşüklüğünün sebebi de bu bence. Messi öyle değil atıyor arkadaşlarının atmasına da izin veriyor.