Robin van Persie, Yaptıklarıyla Gına Getirdi!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
092115-Soccer-Fenerbahce-Robin-van-Persie-PI-SW.vresize.1200.675.high_.28.jpg

Fenerbahçe'nin 2 yıl önce Manchester United'dan 6.5 Milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer ettiği Dünyaca ünlü futbolcu Robin van Persie kulübün başına dert oldu.

Bu sezon sakatlığı yüzünden hiç bir maça çıkmayan ve büyük hayal kırıklığı yaşatan yıldız oyuncu futbol dışında yaptıklarıyla da gına getirdi.

Yıllık 4.9 Milyon Euro garanti ücret alan ve genel kontrat maliyeti yaklaşık 27 Milyon Euro olan Hollandalı futbolcu eşinin araba benzininden çocuklarının özel ders ücretlerine kadar tüm masraflarını kulübü fatura ediyor.

van Persie en son bir mekan çıkışı valeye ödediği 100 TL'lik ücreti masraf olarak yazdığı ancak kulüp muhasebesinin 'Faturası yok' diyerek ödemeyi reddetti.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
van Persie en son bir mekan çıkışı valeye ödediği 100 TL'lik ücreti masraf olarak yazdığı ancak kulüp muhasebesinin 'Faturası yok' diyerek ödemeyi reddetti.

Bu ve bu tarz iddiaların doğru olduğunu düşünmüyorum, biraz abartmayı seviyor bizim basınımız.

Onun dışında aldığı ücret çok fazla ve kesinlikle hak etmiyor. Bu tarz yaşlı ve ağır sakatlıklar geçirmiş olan oyuncuların alınmasını bu yüzden pek istemiyorum, genellikle kendilerini daha önceden kanıtladıkları için bizim ülkemize ‘yatmaya’ geliyorlar. Alınıyorsa bile böyle yüksek maaşlar verilip, uzun süreli kontratlar yapılmamalı.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Likit sigara haberinden sonra bunun çıkmasıyla göndermek için zemin hazırlamaya çalıştıklarını düşünüyorum :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Gerçekse komik, gerçek değilse diye komik. :(

Ciddi ciddi adam büyük bir çoğunluğumuzun hayatı boyunca kazanamayacağı parayı yatarak kazanıyor ve kimsenin bu konuyu ciddi ciddi konuşmaması ayrı bir konu.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Gerçekse komik, gerçek değilse diye komik. :(

Ciddi ciddi adam büyük bir çoğunluğumuzun hayatı boyunca kazanamayacağı parayı yatarak kazanıyor ve kimsenin bu konuyu ciddi ciddi konuşmaması ayrı bir konu.
Konuşulmamasını istiyor yönetim. Konuşulması kulüp için rezillik, adamın elinde kapı gibi sözleşmesi var. Aziz Yıldırım yok mu bira çaresi diye kaç kere sormuştur avukatlara.