Rising Star Türkiye'de Skandal Sözler!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
yigitt yeni bir haber konusu açtı

Rising Star Türkiye'de Skandal Sözler!

551121_cover.jpeg

TV8'in 2. sezonuyla ekrana gelen programı ''Rising Star Türkiye''ye skandal talimat damga vurdu!

Yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği, sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı, jüri koltuğunda İrem Derici, Yılmaz Morgül, Musta Sandal ve Emine Sandal'ın yer aldığı programa skandal talimat damga vurdu. Kadın yarışmacı sahnedeyken rejinin talimatı ekrana yansıdı, izleyiciler şok oldu. Yarışmacı şarkıyı söyledikten sonra rejinin ''Hocam memeleri alalım. Kadraja memeleri alalım.'' dediği duyuldu.

Sosyal medyaya damga vuran o an:

Orijinal formatta oku

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
ne diyim yani şimdi Acun beyin sapık rejisini mi söyliyim yoksa kadının sonradan kapatmasını :D sonradan kapatsan nolcak kapatmasan nolcak :D Konuyu açan da bi de acuncu olucak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sonrda kadınlar neden tacize tecavüze uğruyor derler şu rezilliğe bak allah belalarını versin eğer bu terbiyesizleri kadınları eşya olarak gören bu utanmaz kameramanları kovmazsa acununda allah belasını versin ama belkide acun kendisi söylüyordur zoom yapın diye mustim olmasa ne acunun yarışmasıyla nede kanalıyla işim olur sırf musti hatrına bu şerefsizlere katlanıyorum kız duyup kapatıyor göğsünü yani amacı göstermek amaçlı birisi olsa tedirgin olup kapatmazdı rahatsız olduğu çok belli gülümsemeye çalısıyor ama nerdeyse ağlıcak ki sahneden gittitken sonra ağladığınada eminim ama şurada hatası var ben aynı durumda olsam çeker giderim başlarım böyle yarışmaya seni mal olarak kullanıyorlar çek git kızım yarışmayı kazanamamış olursun evet ama halkın gözünde helal olsun durumuna gelirdinki bu daha önemliydi bence o_O

eminaya helal olsun türk olmadığı halde kadın o kız kadar utandı vlla başını aşşağıya indirip yüz ifadesinden nekadar utandığın görebiliyorsunuz türklerden daha duyarlı yabancılar :-)
ZdBmqG.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
sonrda kadınlar neden tacize tecavüze uğruyor derler şu rezilliğe bak allah belalarını versin eğer bu terbiyesizleri kadınları eşya olarak gören bu utanmaz kameramanları kovmazsa acununda allah belasını versin ama belkide acun kendisi söylüyordur zoom yapın diye mustim olmasa ne acunun yarışmasıyla nede kanalıyla işim olur sırf musti hatrına bu şerefsizlere katlanıyorum kız duyup kapatıyor göğsünü yani amacı göstermek amaçlı birisi olsa tedirgin olup kapatmazdı rahatsız olduğu çok belli gülümsemeye çalısıyor ama nerdeyse ağlıcak ki sahneden gittitken sonra ağladığınada eminim ama şurada hatası var ben aynı durumda olsam çeker giderim başlarım böyle yarışmaya seni mal olarak kullanıyorlar çek git kızım yarışmayı kazanamamış olursun evet ama halkın gözünde helal olsun durumuna gelirdinki bu daha önemliydi bence o_O

eminaya helal olsun türk olmadığı halde kadın o kız kadar utandı vlla başını aşşağıya indirip yüz ifadesinden nekadar utandığın görebiliyorsunuz türklerden daha duyarlı yabancılar :-)
ZdBmqG.jpg
Öyle giyindiyse hazırlıklı olması lazım :) veya kısa yoldan ''öyle giyinmeseymiş'' de diyebilirim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öyle giyindiyse hazırlıklı olması lazım :) veya kısa yoldan ''öyle giyinmeseymiş'' de diyebilirim :)
nasıl gyinirse giyinsin onu sadece göğüs olrak görüp mal gibi görmeye kimsenin hakkı yok acun o adamalrı kovmadığı sürece aslında acuna bir linç girişimi yapılması lazım kendisidnen hala açıklama gelmedi ama bir bahane uydurur yakında milleti yine uyutur :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
nasıl gyinirse giyinsin onu sadece göğüs olrak görüp mal gibi görmeye kimsenin hakkı yok acun o adamalrı kovmadığı sürece aslında acuna bir linç girişimi yapılması lazım kendisidnen hala açıklama gelmedi ama bir bahane uydurur yakında milleti yine uyutur :F
ne olarak görelim bacak olarak mı? :F :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ne olarak görelim bacak olarak mı? :F :F :F
kadın oalrak zoommu yapmak istiyor yüzüne yapsın ne güzel yüzü var işte hem rahat davranıyor umarsamıyor olsa ben eleştirirdim kendisini ama katpatmaya çalışması okadar geniş olmadığını gösterir yalnız juriye bakıyorum yılmaz bey ve emina kadına oan bakamıyorlr emina basını aşşağıya inidriyor yılmaz yana bakıyor mustide oan geriye kaykırıyor yanı yüzünden bir rahatsızlık var ama ireme bakıyorum ağzını açmış paylaço gibi gözleri dikmiş kıza pişmiş kelle gibi sırıtıyor bu yarışmada çok sinir olmaya başladım ireme oda diğer kadın şarkıcılar gibi sıyırıcak kafayı anlaşılan umarım toparlanır :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aman ne olacak uydurur bir bahane olur biter :))) Survivor'da Damla sigara içmişti hemen yalandan bir şeyler uydurdu. Millet hemen inandı zaten. :))))

Yalnız ses orada duyuldu galiba ki kız göğsünü kapatıyor. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
rezillik o zaten sesleri duyuldu :A :A :A
Öykü bile heyecandan ismini karıştırdı kızın. :A

Acundan ne bekliyorsun ya. Miillete ahlak dersi verir. Adam olun der. Kendisi hem karısı hemde metresi ile aynı anda yaşar. :A Zaten dikkat et nerede sürekli ahlak dersi veren bir insan varsa mutlaka orada bir pislik vardır. :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
kadın oalrak zoommu yapmak istiyor yüzüne yapsın ne güzel yüzü var işte hem rahat davranıyor umarsamıyor olsa ben eleştirirdim kendisini ama katpatmaya çalışması okadar geniş olmadığını gösterir yalnız juriye bakıyorum yılmaz bey ve emina kadına oan bakamıyorlr emina basını aşşağıya inidriyor yılmaz yana bakıyor mustide oan geriye kaykırıyor yanı yüzünden bir rahatsızlık var ama ireme bakıyorum ağzını açmış paylaço gibi gözleri dikmiş kıza pişmiş kelle gibi sırıtıyor bu yarışmada çok sinir olmaya başladım ireme oda diğer kadın şarkıcılar gibi sıyırıcak kafayı anlaşılan umarım toparlanır :F
Reji bey zaten sapık belli Affedersin kadında malzemeyi açık etmiş yani :F hayır şu da var o sesi biz nasıl duyuyruz bu da bi rezalet :F o reji-kameraman konuşmalarının bize kadar gelmemesi , bizim duymamamız lazım :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Reji bey zaten sapık belli Affedersin kadında malzemeyi açık etmiş yani :F hayır şu da var o sesi biz nasıl duyuyruz bu da bi rezalet :F o reji-kameraman konuşmalarının bize kadar gelmemesi , bizim duymamamız lazım :F
Öykü bile heyecandan ismini karıştırdı kızın. :A

Acundan ne bekliyorsun ya. Miillete ahlak dersi verir. Adam olun der. Kendisi hem karısı hemde metresi ile aynı anda yaşar. :A Zaten dikkat et nerede sürekli ahlak dersi veren bir insan varsa mutlaka orada bir pislik vardır. :F
evet giyimini bende doğru bulmuyorum o tarz giyinmem ben ama nasıl giyinirse giyinsin o utananmaz adamların kadını mal gibi görmeye hakları yok kaldıkı kadın rahatsız olduğunu kapatmaya çalışmasıyla belli ediyor amacı sırf göstermek birisi olsa kapatmaz hatta katır gibi kişnemeye baslar tıpkı irem derici gibi :F

acun o adamları kovmuyorsa allah belasını onunda versin ama yukarıda yazdığım gibi acun diyordur belkide öyle yapın diye ama ben olsam çeker giderim yarışmadan kızın tek hatası bu bence çekip gitmesi lazımdı :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Damla'nın sigara içtiği görüntüden sonra bir hata daha geldi Acun'un ekibinden :D Acun en sonunda bütün ekibe bir sıra dayağı çekecek anlaşılan :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Türk televizyon tarihinde son zamanlarda bu gibi şeylerden reyting sağlanıyor bu da görünen yüzü olmuş

Bu konu üzerinden sosyal medyada yine Ak Partiye sallanmış. Millet kafayı yemiş yok böyle birşey.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yok artık bunlar iyice raydan çıkmış şu kanaldan da yarışmalarından da nefret ediyorum

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2 gun oldu cok geç açıyoruz acun haberlerini olmuyorrrr:F
Bu arada studyoda duylması imkansız sesin. Rejinin sesi tvye yansır ama studyıyaya yansımaz. Jurilerin ve sunucunun kulağinda kulaklık var zaten.
Kadın nerden bilsin obje olarak kullanılacağını. Bu kadın kazanırsa yarişmayı sırf bu olay içindir.

Kıyafetleri kendi kıyafetleri mi yoksa yapımın kendi sponsor kıyafetleri mi bir de o var. Zorla da giyindirilömiş olabilir.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Acunun haberi vardir bundan ama cikar simdi bir seyler söyleyip kandirir herkesi, acun cok hata yapiyor bu aralar :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
2 gun oldu cok geç açıyoruz acun haberlerini olmuyorrrr:F
Bu arada studyoda duylması imkansız sesin. Rejinin sesi tvye yansır ama studyıyaya yansımaz. Jurilerin ve sunucunun kulağinda kulaklık var zaten.
Kadın nerden bilsin obje olarak kullanılacağını. Bu kadın kazanırsa yarişmayı sırf bu olay içindir.

Kıyafetleri kendi kıyafetleri mi yoksa yapımın kendi sponsor kıyafetleri mi bir de o var. Zorla da giyindirilömiş olabilir.
Acun ve rejisi çok fazla hata yapıyor niye acaba :A Yedikleri haklardan dolayı mı :F