Rihanna'dan Snapchat'a Ayar!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
7091405-snapchate-ozur-dileten-rihannali-reklam-1521190815481.jpg

Pop yıldızın başarılı ismi Rihanna, Snapchat reklamına öfkelendi.

Snapchat kullanıcılarına yeni bir uygulamayı tanıttı ve yayınladığı reklamda:
"Rihanna'yı tokatlamayı mı yoksa Chris'e yumruk atmayı mı tercih edersin?" diye sordu.
Rihanna, 2009 yılında Chris Brown'dan şiddet görmüştü. Pop yıldız bu uygulamanın, kadına şidette teşvik ettiğini ve kendisine yapılan bir saygısızlık olarak gördüğünü belirterek hayranlarından Snapchat uygulamasını boykot etmesini istedi. Bu vesileyle İsveç medyasının haberine göre, Snapchat borsada 6,5 milyar kron zarara uğradı.

Snapchat daha öncede Kylie Jenner'i karşısına alıp 8 milyar kron zarara uğramıştı.

Kaynak: https://www.aftonbladet.se/nojesbla...maning--snapchat-forlorar-65-miljarder-kronor

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bende haberi Cuma günü gördüm. Snapchat'e oh olmuş, o skandala o zarar az bile. Siz kim RiRi üzerinden prim yapmak kim..

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
snapchat zorla kaşınmış belasınıda bulmuş :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Bu uygulamayı hiç kullanmadım, nasıl birşey olduğunuda pek bilmiyorum açıkcası. Büyük zarara uğramışlar ve 3. bir hatada yok olurlar :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Bu uygulamayı hiç kullanmadım, nasıl birşey olduğunuda pek bilmiyorum açıkcası. Büyük zarara uğramışlar ve 3. bir hatada yok olurlar :D

Benim telefonda varda hiç kullanmıyorum valla resim Rihanna haklı vallahi ayıp etmişler:D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu uygulama zaten eski formunu kaybetti yakında batar :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
:FHe valla o eksik kalsın başka uygulamalar var onu yeğenlerim gelince kullanıyorum kedi köpek yap bizi hala diyorlar yoksa snap kullanmıyorum ya
Kendini kedi köpek haline getirip paylaşan yetişkinleride anlamıyorum :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Kullanmıyor musun yoksa sen? :eek:
Yo niye bukadar şaşırdın?:eek:
Daha geçen sene öğrendim öğrencilerden ismini.
Ben fazla kullanmam sosyal medya ama instagramı düşünmeye başladımda henüz karar veremedim :F
Ona bulaşırsam bağımlı olmaktan korkuyom :F
Arkadaşlarım buluştuğumuzdada elden düşürmüyor telefonu :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yo niye bukadar şaşırdın?:eek:
Daha geçen sene öğrendim öğrencilerden ismini.
Ben fazla kullanmam sosyal medya ama instagramı düşünmeye başladımda henüz karar veremedim :F
Ona bulaşırsam bağımlı olmaktan korkuyom :F
Arkadaşlarım buluştuğumuzdada elden düşürmüyor telefonu :F
Seni 19. yüzyıla transfer edelim o zaman :A:A Yani, avrupalılar genelde telefon bağımlılarıdır, senin öyle olmaman biraz şaşırttı :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Seni 19. yüzyıla transfer edelim o zaman :A:A Yani, avrupalılar genelde telefon bağımlılarıdır, senin öyle olmaman biraz şaşırttı :A
ben sınırda sayılırım :A
telefonu en çok dizi izleme müzik dinleme için kullanıyorum.
Ben bağımlı olmamak için telefonuma internet paketi koymuyordum ama iş nedeniyle son 1 yıldır sınırsız mesaj ve konuşma paketi ayarlayınca bol internet paketide yükleniyor, yolda bile bakıyorum foruma buyüzden :A @MEnes ile az sohbetler etmedik ben yoldayken :A:A
Forum ve twitter haricinde 3. bir hesap olsun istemiyorum ama dediğim gibi instagramı belki açarım zamanla :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
ben sınırda sayılırım :A
telefonu en çok dizi izleme müzik dinleme için kullanıyorum.
Ben bağımlı olmamak için telefonuma internet paketi koymuyordum ama iş nedeniyle son 1 yıldır sınırsız mesaj ve konuşma paketi ayarlayınca bol internet paketide yükleniyor, yolda bile bakıyorum foruma buyüzden :A @MEnes ile az sohbetler etmedik ben yoldayken :A:A
Forum ve twitter haricinde 3. bir hesap olsun istemiyorum ama dediğim gibi instagramı belki açarım zamanla :D
Instagram şuanki en popüler uygulama oldu, girersen birdaha çıkamazsın :A
Bu sıkıcı havada ve sıkıcı insanlarla birlikte yaşayınca telefona bağımlı olmamak elde değil. :A Bende genelde dışarıya kulaklıkla çıkmazsam kendimi müziksiz çıplak hissediyorum. :D