Rihanna ve Victoria's Secret Melekleri 2015'de de Beraber!

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Rihanna ve Victoria's Secret Melekleri 2015'de de Beraber!

rihanna-justin-bieber-bruno-mars-2012-victorias-secret-fashion-show-nyc-musical-09-150x150.jpg

Rihanna yine Victoria's Secret Melekleri ile damga vurmaya geliyor.

Victoria's Secret Fashion Show 2012'de gösterdiği 2 performans oldukça konuşulan Rihanna, Victoria's Secret Fashion Show 2015'de de sahnede olacak. 2012'de Diamonds ve Phresh out the Runway şarkılarını defilede seslendirirken yaptığı yürüyüş, giydiği kıyafetleri ve podyumda ki tavırları ile oldukça beğenilmişti. Şuana kadar ki en iyi Victoria's Secret Fashion Show olarak bilinen Rihanna'nın bu sefer daha da üstüne çıkması bekleniyor.

Victoria's Secret Fashion Show'da bu yıl Rihanna'ya eşlik edecek diğer isimler ise Selena Gomez ve The Weeknd olacak. 10 Kasım'da çekimlerin tamamlanacağı öğrenilen defilenin yine Aralıkta yayınlanması bekleniyor.

Rihanna'nın Victoria's Secret Fashion Show 2012 performansları;

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Muhteşem bir haber.:Z Çok sevindim çok önceden aldım haberi ama üşengeçlikten açamadım klipleri izleyip kendimi gaza getirdim anca öyle açtım.:F

Rihanna gibisi yok diyorum o kadar.:bhr: 2. klibin sonunda ki manken gibi yürümesi çok tarz yaw.:love1: Mankenlerle olan uyumu falan, giydiği kıyafetler. Muhteşem.:love1:

2. klibin son 1 dakikasında mankenler gittikten sonra olan yürüyüşü izlemeyen varsa mutlaka izlesin.:Z @sürgünüm @destere @xemrexxx @cevaa @Ahmad @Titanium @OzaN @Amoureux @mrt-06 @denizz19 @GunesinOglu @Bully
Victoria's Secret Fashion Show 2015 kaçmaz.:Z @Çiğdem- sende bak.:Z

Selena Gomez varmış sen bakma @yigit_00 :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hepsini izlemiş biri olarak şu ana kadar en iyisi bence The Black Eyed Peas'in katıldığı show idi. Tabii Rihanna'nın yürüyüşü de hâlâ akıllarda. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Muhteşem bir haber.:Z Çok sevindim çok önceden aldım haberi ama üşengeçlikten açamadım klipleri izleyip kendimi gaza getirdim anca öyle açtım.:F

Rihanna gibisi yok diyorum o kadar.:bhr: 2. klibin sonunda ki manken gibi yürümesi çok tarz yaw.:love1: Mankenlerle olan uyumu falan, giydiği kıyafetler. Muhteşem.:love1:

2. klibin son 1 dakikasında mankenler gittikten sonra olan yürüyüşü izlemeyen varsa mutlaka izlesin.:Z @sürgünüm @destere @xemrexxx @cevaa @Ahmad @Titanium @OzaN @Amoureux @mrt-06 @denizz19 @GunesinOglu @Bully

Ben bunu izlemiştim tesadüfen bir kanalda denk gelmiştim hatta Rihanna bir kıza elle taciz etmişti. :F

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben bunu izlemiştim tesadüfen bir kanalda denk gelmiştim hatta Rihanna bir kıza elle taciz etmişti. :F

2. klipte bolca yapıyor onu.:F
Çok sempatik yaa. Podyumda bu rahatlığı öldürüyor. İlk Klipte Miranda Kerr'in önüne yanlışlıkla etiğini sallıyor.:F Oradaki garip durum 2.18'de.:F

Hepsini izlemiş biri olarak şu ana kadar en iyisi bence The Black Eyed Peas'in katıldığı show idi. Tabii Rihanna'nın yürüyüşü de hâlâ akıllarda. :A

Nasıl cool yürümmüş Allahım.:bhr: Bu kadın bir gün beni öldürecek.:F
Kızlar bile bayılır. EN sonda Justin'ın tip bir harika.:F

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205

selena kim VS melekleri kim ?????? :F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F