Reytingin Yıldızları 4. Hafta Sohbet&Alışveriş Konusu (YILBAŞI ÖZEL)

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
mJZ0ZY.jpg

Yarışmamızın üçüncü haftasına hoş geldiniz. Reytingin Yıldızları konusunu ilk kez görenler için tanıtım konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

- Aşağıda yayında olan her dizinin TL cinsinden fiyat listesi verilmiştir. Fiyatlar üzerinden dizi kadrosu oluşturarak haftalar üzerinden alım-satım yapabilirsiniz.

- Her alım ve satım işlemi ayrı olarak 1 işlem değerindedir. Yapacağınız işlemler sezon sonuna kadar 30 adet ile sınırlandırılacaktır.

Örnek işlemler;

- Çukur'u alıyorum.
- Kırgın Çiçekler'i alıyorum.
- Siyah Beyaz Aşk'ı satıyorum.

Yukarıdaki işlemler toplamda 3 hakkınızı götürecektir.

- Bazı dizilerde haftalık olarak "Joker Fırsat" adı verilen indirimler yapılacaktır. Özel indirim yapılacak dizileri almak, puanınızı ve paranızı yükseltmek açısından önemli olabilir.

- Sezonluk bütçe 30 TL'dir. Üçüncü haftadan itibaren yarışmaya katılanların bütçesi 20 TL olacaktır.

- İkinci haftanın alım-satım işlemleri, 1 Ocak 2018 Pazartesi saat 10:30'da sonlanır. Bu tarihten sonra aldığınız puanlar günlük olarak bu konu üzerinden paylaşılacaktır.

Puanlama --> Seçtiğiniz diziler TOTAL'de dereceye giren ilk 10 dizi sırasıyla 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 puan, AB'de dereceye giren ilk 10 dizi ise sırasıyla 5-4,5-4-3,5-3-2,5-2-1,5-1,0,5 puan alacaktır.

Herkese bol şanslar :)

4. Haftanın Puan Durumu

@S.G.A.T. 3 haftadır birinciliği kimseye kaptırmıyor! 55.5 puanla haftayı lider kapatan yarışmacı arkasındakilerle farkı git gide açıyor. Geçen hafta kötü performans gösteren @Çiğdem- durumu toparlayarak ikinciliğe yükselirken, üçüncü sırada bu hafta dizi değişimi yapmayan @Aserat yer aldı. Dördüncü sırayı geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde ikinci olan @vadikızı alırken, son sırada ise yarışmaya bu hafta katılan @gözlemci yer aldı.

a1kpzz.png

Dört haftanın puan tablosu ise bu haftanın sıralamasına benzer şekilde oluştu.

YOzpg6.png

4. Haftanın Fiyat Listesi

NOMNZO.png

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bu ne yaa ben yarışmayı mı anlayamadım sen iyi mi hesap etmiyorsun @batuhankaralar :bağır: Bu puanla bu parayla sonum hiç hayırlı değil ama bakalım :A Etkiketlerde gelmedi bu arada , diyecektim artık yarışmadan da mı çıkardın beni :eek:

Birde @batuhankaralar yarışmayı sunup anlayamayan da sensin sanırım ben hariç :A listede ben olmasam en düşük sen olacaksın :F @Çiğdem-

@S.G.A.T. şimdi bana bunu izah edebilir mi bu yarışmada ne yapıyoruz biz? :D

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Bu ne yaa ben yarışmayı mı anlayamadım sen iyi mi hesap etmiyorsun @batuhankaralar :bağır: Bu puanla bu parayla sonum hiç hayırlı değil ama bakalım :A Etkiketlerde gelmedi bu arada , diyecektim artık yarışmadan da mı çıkardın beni :eek:

Birde @batuhankaralar yarışmayı sunup anlayamayan da sensin sanırım ben hariç :A listede ben olmasam en düşük sen olacaksın :F @Çiğdem-

Yarışmayı anladın da 10 lira eksik olunca böyle oluyor :A En başta kural belirledim ama diğerleri de izin verirse sana 10 lira ekleyelim adaletsizlik olmasın :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yarışmayı anladın da 10 lira eksik olunca böyle oluyor :A En başta kural belirledim ama diğerleri de izin verirse sana 10 lira ekleyelim adaletsizlik olmasın :D
Aslında evet mantıklı :A bak 20 TL ile 36,5 puan yani 10 TL ile 18 puan :D bu da demek oluyor ki ben 30 TL ile 56 puan alıyorum ve zirveye çıkıyorum :eek:

10 liramı daha alayım please :A :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Maşallah maşallah :A @Çiğdem-

Çukur, İstanbullu Gelin, Bizim Hikaye, Şevkat Yerimdar, Dolunay, Aslan Ailem @batuhankaralar listem :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yılbaşına özel vereceğim hediyeyi Çarşamba günü açıklayacağım, doğru tahmin edene güzel bir hediyem daha olacak :A

@Aserat @gözlemci @S.G.A.T. @vadikızı @Çiğdem-

Çukur, İstanbullu Gelin, Bizim Hikaye, Şevkat Yerimdar, Dolunay, Aslan Ailem @batuhankaralar listem :D

Yılbaşına özel dizilerin fiyatlarını düşür @batuhankaralar :A Zaten son haftayı oynuyoruz 1 Ocaktan itibaren hit diziler 2-3 hafta olmayacak ozaman napacaz bakalım :A :A :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061

Sen de işini biliyorsun, bu hafta bütün joker dizileri almışsın :A Az daha para kalsa Dostlar Mahallesi'ni de alırdın :D @Çiğdem- rakibini iyi analiz et ona göre :F

Yılbaşına özel dizilerin fiyatlarını düşür @batuhankaralar :A Zaten son haftayı oynuyoruz 1 Ocaktan itibaren hit diziler 2-3 hafta olmayacak ozaman napacaz bakalım :A :A :A
Son hafta değil yarın onun da detaylarını paylaşacağım :A :A

Aslında evet mantıklı :A bak 20 TL ile 36,5 puan yani 10 TL ile 18 puan :D bu da demek oluyor ki ben 30 TL ile 56 puan alıyorum ve zirveye çıkıyorum :eek:

10 liramı daha alayım please :A :A
Yarışmacılar ne diyorsunuz vereyim mi şuna 10 lira daha :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Sen de işini biliyorsun, bu hafta bütün joker dizileri almışsın :A Az daha para kalsa Dostlar Mahallesi'ni de alırdın :D @Çiğdem- rakibini iyi analiz et ona göre :F

Son hafta değil yarın onun da detaylarını paylaşacağım :A :A

Yarışmacılar ne diyorsunuz vereyim mi şuna 10 lira daha :A
Ekonomi okudum ben işim bu :A:A
Ver tabi ki, pek mantıklı gelmiyor zaten o karar bana :A
Formatı @S.G.A.T. dışında sanırım anlayan yok :A Ama buna rağmen o koca kafalının ensesindeyim allah sonumuzu hayır etsin :A :A :A
Pek anladığım söylenemez :A:A