Reyting Tahmin Yarışması #207 | 'Taş Kağıt Makas' Nasıl Başlar?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,064
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,217
Puanı
1,060
Sarı şekeri beğenmedi bu da @Emre Ozansoy :eek: :A
------

Heyatım seni yok etmem ki yerine bir düşman lazım yani Sıvacılar, vadiciler, parlakçılar, yabancı dizi hayranı entel danteller hepsi yok oldu gitti yeni düşmanlar gelene ka bana lazımsın :A
Ayol onlar varken beni yok edemedin. Ben onların hepsini yok ettim. E hadi baş başa kaldık yeni düşman falan sıkmayı bırak da sıkıyorsa yok et. :F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,064
Puanı
1,061
Ayol onlar varken beni yok edemedin. Ben onların hepsini yok ettim. E hadi baş başa kaldık yeni düşman falan sıkmayı bırak da sıkıyorsa yok et. :F
Seni de yok edersem kiminle uğtaşıcam @Dosi de eğitim veriyorum ayağına kaçıp duruyor ; @Yakamoz-Asi ile @Angelica zaten yaşlandı, marul kafa bankı, diğerleri de yok zaten artıkın :X

Ayrıca yok etmeye çalışmadım işime yarıyordun mesela @MasacRE ile @Sherlock onları tenhada kıstırıp üzerlerine atlarsın diye korkudan foruma giremiyor :A iki sıvacıdan kurtuldum böylece :A
------

Kendim de sarışınım, o yüzden esmer severim. :A
Aaaaaa o zaman arabaya binip kaybol inş:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,417
Puanı
1,060
Seni de yok edersem kiminle uğtaşıcam @Dosi de eğitim veriyorum ayağına kaçıp duruyor ; @Yakamoz-Asi ile @Angelica zaten yaşlandı, marul kafa bankı, diğerleri de yok zaten artıkın :X

Ayrıca yok etmeye çalışmadım işime yarıyordun mesela @MasacRE ile @Sherlock onları tenhada kıstırıp üzerlerine atlarsın diye korkudan foruma giremiyor :A iki sıvacıdan kurtuldum böylece :A
------

Sen bize kurban ol be sensin yaşlı dimi Ömer @Yakamoz-Asi :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,217
Puanı
1,060

------

Edemeyeceğini bildiğin için kıvırmayı seçiyorsun her zaman ki gibi. :F

Kıvrak zekamla yok ettim hepsini. :Z

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx