'Rengarenk' Dizisinde 2 Ayrılık!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

'Rengarenk' Dizisinde 2 Ayrılık!

Rengarenk-dizisi.jpg

atv'nin sevilen dizisi Rengarenk'te ayrılıklar devam ediyor!

Başrollerinde Selin Şekerci, Ümit İbrahim Kantarcılar, Cem Belevi, Sertan Erkaçan, İbrahim Kendirci, Merve Oflaz, Selin Yeninci, Ferdi Sancar ve İnci Türkay'ın yer aldığı, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu'nun üstlendiği NTC Medya imzalı dizide bilindiği üzere önce başrol oyuncusu Kaan Taşaner ayrılmış, yerine ise Serhat Teoman gelmişti.

İstanbul'a taşınacağı açıklanan diziden 2 ayrılık haberi daha geldi. Dizide 'Zeki Halay' karakterini canlandıran Ferdi Sancar ile dizinin Saadet'i Merve Oflaz diziden ayrıldıklarını açıkladı.

Rengarenk, yenilenen kadrosu ve yeni bölümleriyle atv'de.

78489_rengarenk-merve.png

duz-adam.jpg

Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yemin ediyorum bana çalışıyolar. :A İlk bölümünü izlemiştim dizinin ve bu iki karakter gözüme batmıştı zaten Merve Oflaz'ı ekrana yakıştırmıyorum dizinin yeni hali daha izlenimsi olacak. :-)

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yemin ediyorum bana çalışıyolar. :A İlk bölümünü izlemiştim dizinin ve bu iki karakter gözüme batmıştı zaten Merve Oflaz'ı ekrana yakıştırmıyorum dizinin yeni hali daha izlenimsi olacak. :-)
Zeki Halay iyiydi aslında ya :D Baya güldürüyordu denk geldiğim kadarıyla :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Umarım bu kadar yenilik birkaç bölüm sonra yayından kaldırılmayla sonuçlanmaz.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi yeni bir hikayeyle falan mı ekrana gelecek acaba, tüm bu değişmeler şaşırtıcı. Yeniden bunla ugrasaklarına yeni dizi çekseler ya. Serhat-Selin partner olsun. Yan karakterleri de biraz değiştirsinler. Al yeniden tutma şansı olan diziyi çek. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Dizi yeni bir hikayeyle falan mı ekrana gelecek acaba, tüm bu değişmeler şaşırtıcı. Yeniden bunla ugrasaklarına yeni dizi çekseler ya. Serhat-Selin partner olsun. Yan karakterleri de biraz değiştirsinler. Al yeniden tutma şansı olan diziyi çek. :D

Aynen bende öyle düşünüyorum ama bence dizinin ismi değişecek ya :D