Ray Donovan 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Ray Donovan 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

565716.jpg

Showtime'ın sevilen dizilerinden biri olan Ray Donovan'ın 5. sezon başlangıç tarihi belli oldu.

Geçtiğimiz sezon Emmy ödüllerine 5 dalda aday gösterilen dizinin başrollerini Liev Schreiber, Jon Voight, Paula Malcomson ve Eddie Marsan gibi isimler paylaşıyor. Dizi, Los Angeles’ın en ünlü ailelerinin sırlarını saklayan ve bir yandan da kendi sorunlarını çözmeye çalışan Ray Donovan’ın hayatını anlatıyor.

12 bölümden oluşacak beşinci sezon 6 Ağustos'ta başlayacak.

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Agustos hem çok geç hem de yeni sezona denk geliyor:( Keşke Haziran ortası başlasaydı:T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Agustos hem çok geç hem de yeni sezona denk geliyor:( Keşke Haziran ortası başlasaydı:T:
ray in ergen kızı biraz büyüdüyse hemen başlayayım 4. sezona :) the affair deki salak kız whitney gibi çok hatalı seçimler yapıyordu bridget ergeni :)

Ya bırak ne üç kağıtçı bir adamsın. Yarıda bırakıyorsun hep. :D
alakası yok bir bates motelde teklemeye başladım son sezon onun haricinde sevdiğim dizilerde pek teklemem :) hee birde gothamda iki üç bölüm kaldı izleyeceğim :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ray in ergen kızı biraz büyüdüyse hemen başlayayım 4. sezona :) the affair deki salak kız whitney gibi çok hatalı seçimler yapıyordu bridget ergeni :)

alakası yok bir bates motelde teklemeye başladım son sezon onun haricinde sevdiğim dizilerde pek teklemem :) hee birde gothamda iki üç bölüm kaldı izleyeceğim :)
Bloodline, Orphan Black, The Fall, 11.22.63, Black Mirror, Da Vinci's Demons, Empire, The Last Man on Earth, Shameless, Tyrant... şimdilik aklıma gelen bunlar. :)

En azından @OzaN gibi bıraktığını itiraf edebilirsin yani. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
çokmuş :) ben bunları unutmuştum :))
En azından Bloodline ve Orphan Black'i izle de son sezonlarını birlikte izleriz. Bir de Shameless gibi muhteşem ötesi bir diziyi nasıl bırakırsın şaşkınım. 7 sezonu devirdim, bir 7 sezon daha olsa izlerim. Gelmiş geçmiş en çok sevdiğim diziler listesine girmiş bulunmakta. :)