Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

SON DAKİKA Rahip Brunson Serbest Bırakıldı!

Bu konu 'Güncel Haberler' forumundadır ve mrt-06 tarafından 12 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

İzmir'de, terör örgütleri FETÖ ile PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla hakkında 35 yıl hapis cezası istenen ve ev hapsinde olan ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'a, 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi.

Hükümle birlikte serbest bırakılan Brunson'ın ev hapsi ve yurtdışı yasağı da kaldırıldı.

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Beğendim Beğendim x 1
  2. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

REİS NE DERSE O.

Bknz: reiscilerin uğramadığı konular
    Bknz: onların doları varsa bizim allahımız var
    Bknz: göklerden gelen kararın bu kez gelmemesi
    Bknz: acaba dedirten olaylar
    Bknz: akpye oy moy yok diyen insan

• Beğendim Beğendim x 1
  3. MasacRE-

MasacRE- Favori Üye
    Favori Üye

4. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Beklemeyen var mıydı bu gelişmeyi? Deniz Yücel için de aynı gelişmeleri izledik, al işte aynısı.

• Harika Harika x 1
  5. BesaleT

BesaleT Emekli
    Emekli

6. batuhankaralar

batuhankaralar FF Premium+
    Favori Üye

Devlet Bahçeli: Ver Bilal'i, al Hilal'i.
    Sonuç = Cumhur İttifakı

RTE: Ver imamı, al rahibi.
    Sonuç = Ümmet dönüyor :A :A

7. xBUGRAx

xBUGRAx Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

• Güldürdün Güldürdün x 1
  8. papuleoo

papuleoo Well-Known Member

Gerçekten yazıklar olsun. Madem bırakacaktınız bu tepkiler neden? Onların doları varsa bizim Allah'ımız var sözleri neden? Hani kimse bize dayatmayla bir iş yaptıramazdı.

Hukuk bağımsızdır safsatalarını kimse öne atmasın. G*tümüz yemedi bıraktık bunun başka açıklaması olamaz. Üstelik pişkin pişkin açıklama yapıyorlar. Hani suçluydu, suçlu değilse neden bu kadar içerde kaldı, ev hapsinde kaldı? Elinizde belge yokken nasıl tuttunuz adamı içerde?

• Harika Harika x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Aynen Aynen x 1
  9. kerem

kerem Favori Üye
    Favori Üye ♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪

Hükümet tükürdüğü herşeyi tekrar yalamış oldu Olan borsaya oldu tabii. Onların ne umrunda ki. Zaten ellerinin altında lüks arabalar yatıyor. Milleti düşünen kim. :X

• Harika Harika x 1
  10. BesaleT

BesaleT Emekli
    Emekli

Son zamanlardaki politikalar yerlerde McKinsey ardından Rahip Brunson ekonominin kötü olması yaramadı ne yapacaklarını şaşırdılar...

Fetö'yü vermiyorlar ama kendi adamlarını da çatır çatır alıyorlar yine bir dış politika rezilliği...

#10 BesaleT, 13 Ekim 2018
    Last edited: 13 Ekim 2018
    • Aynen Aynen x 1
  11. mrt-06

mrt-06 Emekli
    Emekli

Umarım bu eleştiri @Maskeli Fedai @Doğu @takas gibi arkadaşlarımıza da ibret olur..

Bu olay artık son noktadır... İnönü demekle gündem değişmiyor. Bakın Amerika istediğini yaptırdı demek ki Allahımız yokmuş bizim.

• Güldürdün Güldürdün x 3
    • Harika Harika x 1
  12. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

Görün işte feto yüzünden ne masumlar suçlu diye içerde tutuluyor ne masumlar mesleklerinden oldu görün işte  demek ki suçlu değilmiş bak amerika almanya delil kanıt istiyor niye veremiyoruz varsa kanıt versinler fetoyu iade edilsin yok ki bunları görün de ona göre destekleyin işte

13. papuleoo

Ne saçmalıyorsun sen? Bu karar yanlıştır diye bütün yaptıklarının yanlış olduğunu mu düşüneceğiz? Kaldı ki çoğu kişinin gereksiz içeri alındığını birçok kez söyledim. Hatta sana bile söyledim.

Belge olmayan bir adama kalkıp da 3 yıl ceza verilemez. Üstelik ABD fetö hakkında inceleme başlattı.

Benim buradaki derdim suçlu veya suçsuz olması değil. Bu kadar olaydan sonra bu adamı salı vermek. O kadar meydan okuyup bırakmak salaklıktır.

• Okudum Okudum x 1
  14. papuleoo

Gerçekten son zamanlarda ki gelişmelerle çok pasif kaldık. O kadar meydan okumadan sonra adımı güle oynaya yolladık :( yediremiyorum.

İşin İnönü tarafı artık olamaz. Bu karar bu hükümetin mağlubiyetidir. Bize her türlü kalleşliği yapan bir devletin ajanını bırakmamız bize yakışmadı.

• Beğendim Beğendim x 1
  15. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

Bir çoğu yanlış  içerde bir sürü masum insan var veriyorlar görmüyorsunuz bilmiyosunuz veriyorlar akrabam içerde yatıyor 7 yıl verdiler hiç bir suçu olmadığı halde içerde yatıyor içerde o kadar çok masum insan var ki bilmiyorsunuz en baştada benim abim masum yere öğretmenliğini yapamıyor işte

16. papuleoo

Türkçe anlıyor musun? Bende diyorum ki içerdekilerin birçoğu suçsuz. Zaten bunu inkar etmiyorum ama sen kalkıp bunu suçlusu olarak bizi hedef gösteriyorsun. Birinin yaptığı yanlışı herkese yığmaya çalışıyorsun.

Yani ikimizde aynı şeyi konuşuyoruz ama farklı lugatdan konuştuğun için anlaşamıyoruz.

17. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

Ben kimseyi hedef göstermiyorum sadece desteklediğiniz iktidarı görün istiyorum o kadar hani diyosun ya belge olmayan adama ceza verilemez diye bende diyorum ki veriyorlar işte o yüzden o kadar masum insan içerde yatıyor ve ihraçlar var

18. papuleoo

Bende diyorum ki bende iktidarı desteklemiyorum. Bir daha beni iktidarı desteklediğimi söyleme! Ben doğru bildiğim şeyi savunurum bunu yapan iktidarsa iktidarı, muhalefetse muhalefeti yani öyle ayrım yapmıyorum.

İhraç edilenlerin bir şekilde fetö ile ilgisi var ama suçsuz olanlarda var. Şimdi sana burada bazı şeyleri yazarsam işin içinden çıkamayız. Benimde birçok arkadaşım ihraç edildi, birçoğu halen içerde. Neyse sen yine aynı kelimeleri yazacaksın  Benim akrabam suçsuz yere içerde diye. Ben şimdide  cevap vereyim haklısın suçsuz kişilerde içerde var.

• Beğendim Beğendim x 1
  19. vadikızı

vadikızı Favori Üye
    Favori Üye

Ama yorumların destekler gibi bize yakışmadı falan deyince desteklediğini düşündüm işte neyse uzatmanın anlamı yok aynen suçsuzlar benim bu konuda canım çok yanıyor abimden dolayı o yüzden tepkiliyim anlamakta zorluk çekiyorum..

20. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Yine gidip paşa paşa* AKP'ye ve Reis'e oy basacaklar. :A

• Aynen Aynen x 1

Sayfayı Paylaş