Rafael Nadal vs Roger Federer - Avustralya Açık Finali - Yorum Konusu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Efsanevi bir geri dönüş ve 18. Grad Slam zaferi!

Ekselansları Şampiyon!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kazandık :oley::oley::oley:
hislerimde yine yanilmadım doğru kişiyi destekledim :Z
@MasacRE- yide yanlız bırakmamış oldum.
Nadalcı arkadaslar geçmiş olsun bukadarmış :A
@Sherlock sanada tebrikler
:Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ulan 3 yıl üstüne Grand slam izliyoruz. Tarihte en çok yendiğimiz adamı finalde yenip olayı bitirecekken böyle bir maçla kaybediyoruz. Ben bundan sonra Nadal Grand slam kazanmadan tenis falan izlemem.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ulan 3 yıl üstüne Grand slam izliyoruz. Tarihte en çok yendiğimiz adamı finalde yenip olayı bitirecekken böyle bir maçla kaybediyoruz. Ben bundan sonra Nadal Grand slam kazanmadan tenis falan izlemem.
Bende kardesim 23-11 gibi bariz üstünlügümüz olan adamı yenemedik saka gibi.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tebrikler Federer. Kaybedecek bir şeyi yokmuş gibi oynadı. Olağanüstüydü. Adam ekselansları yani, bugün karşısına kim çıkarsa çıksın yenerdi.

Nadal da güzel bir dönüş yaptı bu turnuvayla. Federer'e karşı genelde daha üstün olduğu için favori olarak görüyorduk kendisini bu maçta ama olmadı maalesef. Fransa Açık'ı alacak inşallah :D

Neyse, Djokovic'e falan kaybetsek çok üzülürdüm ona uyuz oluyorum ama Federer'i severim bu yüzden üzüntüm çabuk geçti, 35 yaşında Avustralya Açık'ı kazandı, hala 1 numara benim mesajını verdi adam :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
o konuda yorum yapmayacam Rahat bırakılmak istemisti rahat bırakıyorum :)
Çok havaya girmişlerdi maçtan önce dedim Federer bu 35 yaşında bile ne yapacağı belli olmaz yok diyorlar eze eze yenecekmiş o rakip bile olamazmış Nadal'a :A Aldı boyunun ölçüsünü Nadal efendi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çok havaya girmişlerdi maçtan önce dedim Federer bu 35 yaşında bile ne yapacağı belli olmaz yok diyorlar eze eze yenecekmiş o rakip bile olamazmış Nadal'a :A Aldı boyunun ölçüsünü Nadal efendi :A
arada @EFE UYSAL cok büyük laflar ediyordu Federer bizim yerimize cevabı verdi zaten :D

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Tebrikler Federer. Kaybedecek bir şeyi yokmuş gibi oynadı. Olağanüstüydü. Adam ekselansları yani, bugün karşısına kim çıkarsa çıksın yenerdi.

Nadal da güzel bir dönüş yaptı bu turnuvayla. Federer'e karşı genelde daha üstün olduğu için favori olarak görüyorduk kendisini bu maçta ama olmadı maalesef. Fransa Açık'ı alacak inşallah :D

Neyse, Djokovic'e falan kaybetsek çok üzülürdüm ona uyuz oluyorum ama Federer'i severim bu yüzden üzüntüm çabuk geçti, 35 yaşında Avustralya Açık'ı kazandı, hala 1 numara benim mesajını verdi adam :D
15. şampiyonlugumuz Fransada gelecek :A
2 kati galibiyeti vardi Nadalın ne dicektik :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Kardeşim 17 tane şampiyonluk havadan gelmemişti bu adama adam yaşayan efsane. Siz sanki karşınızda Federer değil Marsel İlhan var gibi konuşuyordunuz :A
Zaten adam son grand slami gibi oynadı cokda kusursuzdu kazandi artik bu sene birakir :A Nadalın 5 senesi var :A