Rafael Nadal vs Roger Federer - Avustralya Açık Finali - Yorum Konusu

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
C3QA1Y2XAAAbSg8.jpg
Tüm Dünyanın merakla beklediği müsabaka yılın ilk grand slami Avustralya Açık finalinin oynanmasına artık saatler kaldı.

İki birbiriyle rekabet halinde iki efsane isim Rafael Nadal ve Roger Federer Avustral Açık finalinde şampiyonluk için karşı karşıya gelecekler.

Hiç kimsenin birisini bile finale çıkmasını beklemediği ama ikisininde sürpriz şekilde finale yükselmesi hayranları tarafından büyük sevinçle karşılandı.

Büyük mücadele bugün TSİ 11:30'da başlayacak.Rafael Nadal'ın Roger Federer'e 23-11'lik galibiyet üstünlüğü bulunuyor.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Avatarımızı da değiştirdik, maça hazırız :A Federer'i 24.kez hüsrana uğratmamıza 7 buçuk saat kaldı :A

Bu maçın kıymetini bilmek lazım, belki de Nadal'la Federer'in son grand-slam finalini izleyeceğiz :D
Avatar gerçekten çok yakıştı profiline :bhr:

Federer bence bu sezon sonu bırakır diye düşünüyorum Nadalın 5 senesi var en az :D

Federerin tahtını almaya geliyoruz :Z Bencede ikisinin birlikte son finali olacak merakla bekliyoruz Dimitrov maçından daha az zorlayacağı kesin Nadalı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Nadal deyip duruyordunuz tenis oyuncusu Nadalı demek istiyormuşsunuz demek :D ben eskiden çok takip ederdim ama bayanların maçına daha çok hakimim. çok geç vakit olmasaydı izlerdim bende.
Tenis, buz dansı, kayak yarışması, Curling, yüzme atalayışlari ve halter ilgiyle izlediğim spor dallarından bazıları :D
bir kaç senedir ara vermiş olsamda yavas yavas yine izlemeye başlıyorum.
artık yarına uyandığımda kim kazanmış bakarım :D

Avatarımızı da değiştirdik, maça hazırız :A Federer'i 24.kez hüsrana uğratmamıza 7 buçuk saat kaldı :A

Bu maçın kıymetini bilmek lazım, belki de Nadal'la Federer'in son grand-slam finalini izleyeceğiz :D
Ben yazını görünce seni @EFE UYSAL sandım :F

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Nadal deyip duruyordunuz tenis oyuncusu Nadalı demek istiyormuşsunuz demek :D ben eskiden çok takip ederdim ama bayanların maçına daha çok hakimim. çok geç vakit olmasaydı izlerdim bende.
Tenis, buz dansı, kayak yarışması, Curling, yüzme atalayışlari ve halter ilgiyle izlediğim spor dallarından bazıları :D

11.30 abla sabah 11.30 gece değil rahat izlersin bizle de yoruma gelirsin :Z Bayan tenisinde favorin kim benim Sharapova :A @destere

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Avatar gerçekten çok yakıştı profiline :bhr:

Federer bence bu sezon sonu bırakır diye düşünüyorum Nadalın 5 senesi var en az :D

Federerin tahtını almaya geliyoruz :Z Bencede ikisinin birlikte son finali olacak merakla bekliyoruz Dimitrov maçından daha az zorlayacağı kesin Nadalı :A
Federer tahtını Nadal'a kaptırmamak için elinden geleni yapacaktır bu maç ama şansı yok karşımızda :A

Tabii ekselanslarını da hafife almamak lazım, o da formda sonuçta, her türlü harika bir maç olacak :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
11.30 abla sabah 11.30 gece değil rahat izlersin bizle de yoruma gelirsin :Z Bayan tenisinde favorin kim benim Sharapova :A @destere
Williams kardeşler ve rus Kournikova en favorilerim :A eskidwn izlediğimde onları çok izlerdim.
iyi sabah demek. ben tam o vakitlerde uyaniyorum saat farkini düsünürsek . başları kaçırırım ama gelirim inşallah.
uzun sure sonra izlemek guzel olacak :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Tanıdığın başka Nadal mı var da :A Maç sabah Türkiye saatiyle 11.30'da, sizin saatle de 9.30'dadır yani :D Duruma göre 4-5 saat bile sürebilir, benim bir an önce yatmam lazım aslında, yoksa uyanması zor olur. ss

@EFE UYSAL kardeşimle mesajlarımız benzer zaman zaman :A O benim biraz daha cıvıtmış halim öyle düşün :F

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Federer tahtını Nadal'a kaptırmamak için elinden geleni yapacaktır bu maç ama şansı yok karşımızda :A

Tabii ekselanslarını da hafife almamak lazım, o da formda sonuçta, her türlü harika bir maç olacak :Z
Biz onun küçük provasını Dimitrovla yaptık backhandları müthiş Dimitrov aynı Federer gibi o maçtan sonra çok zorlanmayız :A

Ben keyfime bakacam bu ikiliyi az izlemedik zamanında finalleri çoktu tabiki büyük bölümünü Nadal kazanıyordu :A :Z
Williams kardeşler ve rus Kournikova en favorilerim :A eskidwn izlediğimde onları çok izlerdim.
iyi sabah demek. ben tam o vakitlerde uyaniyorum saat farkini düsünürsek . başları kaçırırım ama gelirim inşallah.
uzun sure sonra izlemek guzel olacak :Z
Bugünde onların finalleri vardı Venus ve Serenanın 5 sene sonra oldu oda Serena kazandı :A
İzle abla büyük zevk alacağın kesin bu ikili bir daha final yapamayabilir sakın kaçırıyım deme :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Tanıdığın başka Nadal mı var da :A Maç sabah Türkiye saatiyle 11.30'da, sizin saatle de 9.30'dadır yani :D Duruma göre 4-5 saat bile sürebilir, benim bir an önce yatmam lazım aslında, yoksa uyanması zor olur. ss

@EFE UYSAL kardeşimle mesajlarımız benzer zaman zaman :A O benim biraz daha cıvıtmış halim öyle düşün :F
ne bileyim fotbolcu falan sandim hic tenis lafi geçmedi sen bazen maç izleyecem deyince.
senin avatarından dolayı o sandım :D dikkat etmedim nicke

bende yatacam zaten. ben alışkınım az uyumayada sen git uyu :D
Biz onun küçük provasını Dimitrovla yaptık backhandları müthiş Dimitrov aynı Federer gibi o maçtan sonra çok zorlanmayız :A

Ben keyfime bakacam bu ikiliyi az izlemedik zamanında finalleri çoktu tabiki büyük bölümünü Nadal kazanıyordu :A :Z

Bugünde onların finalleri vardı Venus ve Serenanın 5 sene sonra oldu oda Serena kazandı :A
İzle abla büyük zevk alacağın kesin bu ikili bir daha final yapamayabilir sakın kaçırıyım deme :A

Kesin izleyeceğim.
gelirim yoruma ama survivordaki gibi konu cıvıtılırsa geldiğim gibi giderim :A
iyi geceler

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
geldim geldim ama 30 dakika sonra açacam maçı :)
@Bully kıymetli uykusundan kalkmış vay be :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bu maça değer :A En son ne zaman bu kadar erken uyandım hatırlamıyorum :F

Sen kimi destekleyeceksin :D
size karşı diğerini desteklesem olmaz galiba ? :A biraz izleyip öyle karar verecem.
hangisi daha yakısıklıysa dermişim :A