Rıza Kocaoğlu 'İçerideki' Dizisinde!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Rıza Kocaoğlu 'İçerideki' Dizisinde!

page_riza-kocaoglu-34bu-benim-sevgilim-olsun34-dedim-bir-kere-bulustuktan-sonra-da-ayrilmadik_309186047.jpg

Ay Yapım'ın yeni ve iddialı ''İçerideki'' dizisine yeni bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yapacağı, senaristliğini Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu yazdığı dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Bensu Soral, Çetin Tekindor ve Aras Bulut İynemli yer alıyor. Merakla beklenen diziye son olarak 'İstanbul Sokakları' dizisinde izlediğimiz Rıza Kocaoğlu dahil oldu. Dizinin çekimlerine 10 Ağustos'ta başlanacak.

''İçerideki'' dizisinin Show TV'de ekrana gelmesi bekleniyor.
Orijinal formatta oku

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bensu mu var :eek: bunu gören @EnveR den 10 gündür haber alınamıyor kendisi en son bensunun posteriyle öpüşürken görüntülendi :eek:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay Yapım Çağatay ve Aras'ı yazdı sadece keşke tam kadroyu yazsalar da öğrensek :D Daha dün Uçankuş'ta Farah Zeynep olacak yazıyordu :F

Rıza Kocaoğlu çok iyi bir isim umarım Ezel'deki gibi bir rolde olur :D

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
kadro sahane

bu sene 2 dizi merakla bekliyorum .Kenanin dizisi ve bu dizi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Artik kadin oyuncu da açiklasalar bu diziyi sadece @Yiğitt mi izlicek.ss
Kadro harika ya, bayıldım. :Z
Çağatay (zaten forever), Aras, Rıza :bhr: Yusuf Çim'i de alsalar sevabına da izlesek. :Z

Ay Yapım Çağatay ve Aras'ı yazdı sadece keşke tam kadroyu yazsalar da öğrensek :D Daha dün Uçankuş'ta Farah Zeynep olacak yazıyordu :F

Rıza Kocaoğlu çok iyi bir isim umarım Ezel'deki gibi bir rolde olur :D
Ay Yapım'ın sözcüsü @Forumdash a inanak diyoruz hiç bir şeyi doğru çıkmıyor, sallamasyon. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çağatay (zaten forever), Aras, Rıza :bhr: Yusuf Çim'i de alsalar sevabına da izlesek. :Z

Ay Yapım'ın sözcüsü @Forumdash a inanak diyoruz hiç bir şeyi doğru çıkmıyor, sallamasyon. :A

@Forumdash ne düşünüyorsun bu konu hakkında :A

Bu arada senin Yusuf Çim Özge Gürel'in partneri olacak diyorlar boşuna bekleme :A @Yiğitt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

@Forumdash ne düşünüyorsun bu konu hakkında :A

Bu arada senin Yusuf Çim Özge Gürel'in partneri olacak diyorlar boşuna bekleme :A @Yiğitt
Ben hiçbir zaman şu girecek demedim @Yiğitt :X Madem istiyorsun söylim. Yusuf Çim ofisimizin içerisine bile girmedi şu zamana kadar:A