'Quantico' Tam Sezon Onayı Aldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
'Quantico' Tam Sezon Onayı Aldı!

quantico-150x150.jpg

ABC'nin yeni dizilerinden Quantico'dan beklenen haber geldi.

Başrollerini Priyanka Chopra, Josh Hopkins, Aunjanue Ellis, Jake McLaughlin, Tate Ellington gibi isimlerin paylaştığı yapım, 'Blindspot'un ardından tam sezon onayı alan ikinci dizi olmayı başardı. Kanal yönetimi tarafından altı bölüm daha sipariş edilen ve toplam bölüm sayısı 19'a çıkarılan dizi, Quantico'da yetişen FBI ajanlarının hayatlarını konu alıyor.

Geçtiğimiz ay ortalama 7,1 milyon izleyiciyi ekran başına çeken Quantico, 'Kill' isimli 4. bölümüyle 18 Ekim'de ABC ekranlarında olacak.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Blackspot adlı dizi yok, Blindspot'dur o. :)

İmdb notu 7.5 izlemeye değer mi emin olamadım. Ancak sevebileceğim bir oyuncu olsaydı izlerdim, kadro çok zayıf.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu dizi iyi bir dizi ama şu an dizi listem baya fazla olduğu için şimdilik bu diziyi izleme fırsatım yok

Son düzenleme:

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
güzel dizi izleme fırsatım olamadı internet sorunum yüzünden kapalı müslüman oyuncuda oynuyor mr robot tada vardı kapalı sanırım amerika ön yargılarından kurtuluyor yavaş yavaş

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Blackspot adlı dizi yok, Blindspot'dur o. :)

İmdb notu 7.5 izlemeye değer mi emin olamadım. Ancak sevebileceğim bir oyuncu olsaydı izlerdim, kadro çok zayıf.
Bu dizi iyi bir dizi ama şu an dizi listem baya fazla olduğu için şimdilik bu diziyi izleme fırsatım yok
Heroes Reborn'da da kapalı müslüman oyuncu vardı dediğin gibi öyle olabilir. :)

gece dizibox da rastlayınca ilk bölümü izledim başlangıçta yinemi ergenik diziye çarptık dedim nerdeyse kapatacaktım sonra biraz daha devam edince konu güzelleşti birde başrolde süper bir esmer kız vardı alex parish adında :) konuda bayağı renkli gibi duruyor hoşuma gitti gibi neyse dizinin konusu açılsın yada konusu açıldıysa açılan konuyu bulsam yorum yapacağım :)
ayrıca bazı arkadaşlarıda etiketleyeyim haberleri olsun :) @xemrexxx @sokak sanati @mrt-06 @GunesinOglu @cookies
@Çiğdem- (çiğdem dizide sadece kızlar değil parlaklarda bol tam istediğin ölçülerde :))
bir ilk bölüme bakarsın :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
gece dizibox da rastlayınca ilk bölümü izledim başlangıçta yinemi ergenik diziye çarptık dedim nerdeyse kapatacaktım sonra biraz daha devam edince konu güzelleşti birde başrolde süper bir esmer kız vardı alex parish adında :) konuda bayağı renkli gibi duruyor hoşuma gitti gibi neyse dizinin konusu açılsın yada konusu açıldıysa açılan konuyu bulsam yorum yapacağım :)
ayrıca bazı arkadaşlarıda etiketleyeyim haberleri olsun :) @xemrexxx @sokak sanati @mrt-06 @GunesinOglu @cookies
@Çiğdem- (çiğdem dizide sadece kızlar değil parlaklarda bol tam istediğin ölçülerde :))
bir ilk bölüme bakarsın :)

FBI sevmedin sen. Eğer çok konu bayat değilse izlerim.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
FBI sevmedin sen. Eğer çok konu bayat değilse izlerim.:D
FBI veya CIA konularını bende pek sevmem uzak dururum genelde ama sanki olayların içinde başka şeyler var gibi duruyordu ilk bölüme bir göz at zaten sevmezsen bırakırsın sana yapışmaz dizi korkma :))

Limitless faciasından sonra bir süre FBI, CIA konuları görmek istemiyorum. :F
sokak sanati na söylediğimi sanada söyleyeyim o konuları bende sevmiyorum ama ilk bölümü bir izle sonra karar ver :) 24 saatinden 40 dakika ayırmak zormu yani :) ilk bölüme bakın )

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
FBI veya CIA konularını bende pek sevmem uzak dururum genelde ama sanki olayların içinde başka şeyler var gibi duruyordu ilk bölüme bir göz at zaten sevmezsen bırakırsın sana yapışmaz dizi korkma :))

sokak sanati na söylediğimi sanada söyleyeyim o konuları bende sevmiyorum ama ilk bölümü bir izle sonra karar ver :) 24 saatinden 40 dakika ayırmak zormu yani :) ilk bölüme bakın )

Ben yine izledim bir kaç dizi bu tarzda ama sana uzak diziler neyini sevdin diyorum zaten.:F