Profesyonel Güreş Genel Sohbet

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ne yalan söyleyim izlemedim sonucu gördükten sonra :D

Bunda duyduğum heyecan çok daha farklı. Şöyle düşün, bu gerçekle sahte arası. Futbol gibi gerçek, her şey fiziksel. Ama senaryo dahilinde. İşte iyi senaryo yazıldığı zaman bütün avantajları topluyor üzerinde. Harika karakterler yaratıp harika bir düşmanlık hikayesiyle efsane seyirler yaşatıyor bize. Zaten her şeyin farkında olarak izleyince zevkli oluyor. Benim gibi sakin bir adam bile gecenin yarısında bağırarak izliyor bunları düşün :F
Yine de izle sen. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Ne yalan söyleyim izlemedim sonucu gördükten sonra :D

Bunda duyduğum heyecan çok daha farklı. Şöyle düşün, bu gerçekle sahte arası. Futbol gibi gerçek, her şey fiziksel. Ama senaryo dahilinde. İşte iyi senaryo yazıldığı zaman bütün avantajları topluyor üzerinde. Harika karakterler yaratıp harika bir düşmanlık hikayesiyle efsane seyirler yaşatıyor bize. Zaten her şeyin farkında olarak izleyince zevkli oluyor. Benim gibi sakin bir adam bile gecenin yarısında bağırarak izliyor bunları düşün :F
por*o film gibi anlattin :D onceden zevk alabilecegin belli :F anliyorum, saygi duyuyorum ve gidiyorum :A

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Son 1 aydır Allah affetsin youtube'de sürekli wwe videoları izliyorum. :(

Çocukken çok haz alırdım, o dandik ps2 oyununu nasıl oynadı bilmiyorum deli gibi oynardık bide uzun sürelerce. :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sevdiğin güreşçinin tişörtünü almanın ergenlikle ne alakası var ki? Benim elimde yeterli para olsa gardrobumu sevdiğim güreşçilerin tişörtleriyle doldururum.
Herhangi bir insana ilgi duyup onun fanı olmak bana saçma geliyor. Erkek kadın fark etmez.

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Herhangi bir insana ilgi duyup onun fanı olmak bana saçma geliyor. Erkek kadın fark etmez.
İnsan değil karakter gibi düşün. Mesela Erşan Kuneri :A:A:A
Güreşçiler de karakter, kendilerini oynamıyorolar sonuçta

Yine de izle sen. :D
İİyi maçmış aslında. Ama izlemeyerek de çok şey kaybetmedim :mad: Cena'nın malum herifin elini kaldırması falan sinir bozucu :T:

Bazı anlar, olaylar, maçlar seksten daha zevkli. :D
Bu söylediği kesinlikle doğru @S.G.A.T. :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

İİyi maçmış aslında. Ama izlemeyerek de çok şey kaybetmedim :mad: Cena'nın malum herifin elini kaldırması falan sinir bozucu :T:

Sen ne değişik bir adamsın. :A 3 ay önce sadece finisher içeren maçları sevmiyordun şimdi bu tür maçlara iyi diyorsun. :A 5 AA vs 2 Spear. :A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Onunla bu bir değil ki? Ben Erşan Kunerinin tişörtlerini mi dolabımda saklıyorum yani? :A