MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son 2 bölümüm kalmıştı sınavlardan sonra izlerim dedim ama bugün baktım kaldırmışlar ne yapacağız ya alternatif bir link gibi bir şey var mı acaba? :( Torrent ile uğraşmakta istemiyorum.Gerçi altyazıları da kaldırmışlar diyorlar. (b)

@OzaN @MasacRE- @mesmeso61 @Sherlock @emree-29
Türk sitelerinden kaldırdılar, subscene ile opensubtitles'da oluyor gir bak o sitelere :D ama ben uğraşmak istemiyorum diyorsan @Çiğdem- e söyle sana izlenecek bir yer bulsun, o ne yapıyor ne ediyor çıkartıyor :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen sessiz sessiz izlemişsin yine. :A
Dizilere yorum yazmama huyumu Game of Thrones ile bırakmayı düşünüyorum. Son 1 hafta kaldı. O günden itibaren düzenli olarak yorum yazacağım. Ama sen izlemiyorsun galiba, o yüzden mahrum kalacaksın o güzel yorumlarımdan :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizilere yorum yazmama huyumu Game of Thrones ile bırakmayı düşünüyorum. Son 1 hafta kaldı. O günden itibaren düzenli olarak yorum yazacağım. Ama sen izlemiyorsun galiba, o yüzden mahrum kalacaksın o güzel yorumlarımdan :A
Evet ben izlemiyorum TWD ile rakiptiler zamanında diye. :A Sen şu Stranger Thingsi izlesene. :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet ben izlemiyorum TWD ile rakiptiler zamanında diye. :A Sen şu Stranger Thingsi izlesene. :F
Öyle saçma iş mi olur ya Twd ayrı GoT ayrı, izlesene işte ikisini de. Bu kadar harika bir diziyi bir inat uğruna izlememek çok büyük kayıp :A

Stranger Things'i de o kadar beklemişim bari 2. sezonun başlamasına yakın izleyeyim diye düşündüm :A 31 Ekim yazıyor imdb de daha vakit var yani :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Öyle saçma iş mi olur ya Twd ayrı GoT ayrı, izlesene işte ikisini de. Bu kadar harika bir diziyi bir inat uğruna izlememek çok büyük kayıp :A

Stranger Things'i de o kadar beklemişim bari 2. sezonun başlamasına yakın izleyeyim diye düşündüm :A 31 Ekim yazıyor imdb de daha vakit var yani :A
Forumda bir ara 2 dizi çok karşılaştırılıyordu filan oradan gıcık kaptım. Birde 2013'te aşırı fanıydım her şeyi takip ediyordum. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Senin üstüne @Tolstoyevski yi atayım en iyisi de gör gününü :A Tolstoyevski Twd ile GoT karşılaştırılıyormuş, ne diyorsun bu konuda :A

Söylediği gibi "Bir Zamanlar" öyle bir kıyaslama vardı, artık TwD unutuldu gitti kendi etti kendi buldu, sen hele gelecek hafta sosyal medyayı gör bir de :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x8

Çok şükür sonunda izleyebildim. Her yerden kaldırılınca bulmakta zor oldu. :F

Baya zorunlu ara verince diziyi unutmuş gibiydim ama yinede güzel bir bölümdü.
Michael'in oğlu acaba haritayı gerçekten o mu çizdi diye bende düşündüm ama sonuçta üvey babası'da çizmiştir diye düşündüm nitekim öyle oldu. :F Sonda fena yakalandılar ama bu sarışın ajan belki vazgeçer çünkü diğer ajan ben sıkıldım bu işlerden demişti. :D

Sara nerede?? :(

T-Bag'in çocuğu da çıktı offf ne alaka ya bu adam niye böyle ekipten geri kaldı sezon boyunca?

8.0

@xemrexxx @OzaN @mesmeso61 @Sherlock @Tolstoyevski @MasacRE- @Forumdash @sürgünüm @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5x8

Michael'in oğlu acaba haritayı gerçekten o mu çizdi diye bende düşündüm ama sonuçta üvey babası'da çizmiştir diye düşündüm nitekim öyle oldu. :F Sonda fena yakalandılar ama bu sarışın ajan belki vazgeçer çünkü diğer ajan ben sıkıldım bu işlerden demişti. :D

T-Bag'in çocuğu da çıktı offf ne alaka ya bu adam niye böyle ekipten geri kaldı sezon boyunca?

8.0

@xemrexxx @OzaN @mesmeso61 @Sherlock @Tolstoyevski @MasacRE- @Forumdash @sürgünüm @destere
cw in adamlarını nasıl buldun :A :A :A @mrt-06 @xemrexxx @Forumdash
meet-dc-s-legends-of-tomorrow-captain-cold-heat-wave.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
5x8

8.0

Ben 5 ya da 6.bölümde bıraktım diziyi ve 5.sezon hiç başlamamış olarak kabul ettim. Güzelim efsanenin amatörleşmesine seyirci kalmak olmazdı ilk 4 sezonun hatrına 5.sezonu yok saymak gerekti.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
cw in farkı ayoll :Z:Z:Z

64.mesajta bir farkımız daha var keşfettiğimiz oyuncularlada meşhuruz :A :A :A
https://fav10.net/forum/threads/supernatural-1-8-sezon-yorumları.269640/page-4
Yine konuda çene çalmaya başladın. :A Geçen ki gibi kovacaklar bizi yine. :A :A

Ben 5 ya da 6.bölümde bıraktım diziyi ve 5.sezon hiç başlamamış olarak kabul ettim. Güzelim efsanenin amatörleşmesine seyirci kalmak olmazdı ilk 4 sezonun hatrına 5.sezonu yok saymak gerekti.
Ben bitirdin zanneediyordum. :D 6.Sezonu da 2019'da gelebilirmiş miş diyelim