Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,838
Puanı
310
2-3 sezonda bir saçmalığına girerlerse kaybederler, ben bile bırakırım diziyi. :)
Abi valla FOX yetkilileri demiş çünkü ben Fransada yaşıyorum Fransız bir Prison Break sayfası FOX'un konferans ta ne dediyse onu yayınladı yani kaynak sağlam şu anki bilgiye göre FOX daha çok bölüm istiyomuş ve bu 5.sezonu her anlamda çok beğendiklerini dile getirmişler ve amaçları her sezon yayınlamak değil 6.sezonu 2-3 seneye yapacaklar

Abi bu dizinin yapımcısı Scofield'le Burrows , Burrows dediki 6.sezonu çekip muhteşem finalle diziye bitirmek istiyomuş

Son düzenleme:

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,838
Puanı
310
IMG_1385.JPG

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,838
Puanı
310
8.bölümün sonu muhteşemdi sıra sezon finaline geldi inşallah 1-2 seneye dizi geri döner ama şimdilik 6.sezon onayı yok

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x5

Berbat bölümdü koskoca efsane ne hallere düştü. 3. sınıf aksiyon filmi kıvamında gidiyor dizi. Ben ki kimselerin beğenmediği 4. sezonu bile çok sevmiş olsam da bu sezon her şeyiyle aşırı zorlama. Eski günlerin hatrına yarıda bırakmayayım diyorum ama resmen işkence. Keşke geri dönmeseydi, efsane olarak kalsaydı. :(

5/10

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
5x5

Berbat bölümdü koskoca efsane ne hallere düştü. 3. sınıf aksiyon filmi kıvamında gidiyor dizi. Ben ki kimselerin beğenmediği 4. sezonu bile çok sevmiş olsam da bu sezon her şeyiyle aşırı zorlama. Eski günlerin hatrına yarıda bırakmayayım diyorum ama resmen işkence. Keşke geri dönmeseydi, efsane olarak kalsaydı. :(

5/10

7. ve 8. bölümler ilk sezondaki tadı veriyor. Zaten 9 bölümlük kısa bir sezon olacak, bıraktığına değmez. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Ben hiç mutlu sonlara alışık değilim ama. Sonda hep bir şey olacak diye bekledim. T-Bag reyize çok üzüldüm. Ama MS ona çok güzel bir kıyak yaptı. Ayrıca Fox River'ı da özlemişim ya. Diziyi öyle bir yerde bitirdiler ki 6. sezon gelse bile konu ne olur hiç bir fikir bile yok. Ya gelse de konuyu tahmin etmesek de olur. Son olarak Mike keşke bir kez baba deseydi de bizde duysaydık.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son bölümlere kimse yorum yazmamış.

8. Bölüm aksiyon açısından gayet iyiydi, sonu da iyiydi. Sezonun en iyi bölümü olabilir.

9. Bölüm ise ortalamaydı.

Sonuç olarak vasat bir sezon oldu, hiç olmayıp dizi gözümüzde efsane kalsa daha iyi olacaktı. Bu sezonla ilk dört sezon arasında resmen uçurum var.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Son 2 bölümüm kalmıştı sınavlardan sonra izlerim dedim ama bugün baktım kaldırmışlar ne yapacağız ya alternatif bir link gibi bir şey var mı acaba? :( Torrent ile uğraşmakta istemiyorum.Gerçi altyazıları da kaldırmışlar diyorlar. (b)

@OzaN @MasacRE- @mesmeso61 @Sherlock @emree-29

Ben torrent ile indirip, alt yazı ekleyerek izliyordum ama son zamanlarda alt yazı bulmak zor oluyordu.