Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem:unamused:
TWD'de ki Lori yok mu be. :F O burada oynuyor işte. :A

Erkek ismi desem hemen anlarsın ama kadınlar söz konusu olunca unuttum. :A
aman konuyu terkedeyim deme kırk yılda bir dizileri yorumluyorsun zaten burdanda seni kaçırtmayalım ben mesajlarımı silerim yeterki sen yorum yapmaya devam et :)
aaaa evet isim oalrak çıakramadım kel kafalı adamın yanında birşeyler yapıyordu işte :A

@destere biz zaten dzi yorumluyoruz ayoll izledim onu yorumladım :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x2

Hemen gününde izledim ama yorumu aksattım. Ben pek beğenmedim bu bölümü. Hikaye beni pek sarmadı. Tüm karakterlerin ayrı ayrı dağılmış olması bunda etken olabilir. Özellikle Lincoln'ün sahneleri fiyasko, boş aksiyon yaratmak için çekilmiş gibi bence. :)

Bu arada Allah aşkına @Çiğdem-'i böyle konulara çağırmayın. Arkadaşların ikinci bölüm yorumlarını bulacağım diye bir ton alakasız mesaj okudum. :D

7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa bugün 1.bölümünü d-smartın yabancı dizi kanalında gördüm ve izledim aksionlu güzel bir açılış yapmışlar :F

michae bu dizi için cw den ayrımıştı :( ama şu kel kafalı adam hala cw de :Z

kel kafalı adamın aksiyonuyla geçen bölümdü michael son sahnede merak uyandırdı öyle siteden izlemem ama dizi kanalında geldikçe tv den bakabilirim :A
5x2

Hemen gününde izledim ama yorumu aksattım. Ben pek beğenmedim bu bölümü. Hikaye beni pek sarmadı. Tüm karakterlerin ayrı ayrı dağılmış olması bunda etken olabilir. Özellikle Lincoln'ün sahneleri fiyasko, boş aksiyon yaratmak için çekilmiş gibi bence. :)

Bu arada Allah aşkına @Çiğdem-'i böyle konulara çağırmayın. Arkadaşların ikinci bölüm yorumlarını bulacağım diye bir ton alakasız mesaj okudum. :D

7/10
Ben kendim geldim bee tv den 1.bölümü izledim onun yorumunu yaptım sonra michael hakkında konusmaya devam ettik d-smart alt yazılı veriyor bunları güncelde veriyor tekrarda :A sen yakın gözlüklerini takmadığın için görmemişsin iyice bunadın yakın gözlüksüz dolaşma ayoll :A :A :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x2

Aksiyonu bol bölümdü. :handfist:
Ama şu yakın çekim sahneleri sıktı. :F Arka Sokaklar gibi kamera yaklaştırılıyor yüzlere, mekanlara.:tearsofjoy::tearsofjoy: Böyle diziye yakışmıyor.:unamused:

Michael'in sakızdan kelebek etkisi yaratması harikaydı. İlaçları farklı bir şekilde kullanacak zannediyorum Koreliye verdi telefonu koptu. Bu arada diziye Koreli yerleştirmişler. :A Haha.:F

Lincol kızları kurtardı helal olsun. Işid sahnelerinin olması iyi olmuş.

Sara şaşırmadı demişsin ama @destere zaten ilk bölümde Michael yaşıyor olabilir dediler kadın her bölün şaşıracak diye bir şey yok. :A Ağlaması yeterliydi. Tabi eşi doğal karşıladı orada haklısın bende şaşırdım. :A

Son sahnede Işid lideri ile Michael dost oldu. Ben kesin düşman olurlar diyordum. Dizi şaşırtmaya devam ediyor. :)

8.0

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,203
Puanı
280
5.Sezon - 3.Bölüm

Bölüm yine iyiydi özellikle ters köşe yapıldı.... Tam anlamında kaçıyorlar derken yakalanmaları fena anlamda şaşırttı ve son sahne duygü yüklü bir sondu en son 4.Sezon Son bölümünde Michael ölünce bunu hissetmiştim. Ama gelecek 4.bölümde , hapishanede geçmeyecek çünkü daha Mafya konusu var ayriyetten bu yüzden Michael'ın tekrar bir ters köşe yapıp gelecek bölümde dışarı çıkması lazım .

8.5/10

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x3

Zayıf bölümdü. Bir önceki bölümdeki eleştirilerim daha da belirginleşti. Sade Sara ve T-Bag'in sahnesi ufak çaplı bir heyecan yarattı. Açıkçası bitse de gitsek havasında izledim bölümü. :(

6/10

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
5x3

Zayıf bölümdü. Bir önceki bölümdeki eleştirilerim daha da belirginleşti. Sade Sara ve T-Bag'in sahnesi ufak çaplı bir heyecan yarattı. Açıkçası bitse de gitsek havasında izledim bölümü. :(

6/10

T Bag'in Sara'yı WC'de sıkıştırdığı sahnede niye heyecanlandın ki? :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x3
Ben beğendim bölümü güzeldi. Aksiyon sevmediniz galiba o yüzden olabilir.

Michael'in planı tutmadı ya. Birde kesin konuşuyordu o kadar nasıl olmadı anlamadım valla. O bahçede ki gardiyanlar gider dedi ama gitmeyince plan bozuldu.

T-Bag ile Sara karşılaştı bakalım birlik olacaklar gibi.:F Sara bu bölüm yine kurtuldu helal olsun. :Z :A

8.5

T Bag'in Sara'yı WC'de sıkıştırdığı sahnede niye heyecanlandın ki? :A
Yani ikisinin buluşması önemli bir gelişmeydi. :D
:A
Bi kere daha sıkıştırmıştı T-Bag. :A
T-Bag-Sara-t-bag-sara-24687822-2400-1600.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlk iki bölümün gerisinde kalan bir bölümdü. Bende pek beğenmedim açıkçası.

Michael'ın planının tutmayacağını tahmin ediyordum açıkçası. Çünkü fazla basit gibi gelmişti bana, haliyle de başarılı olamadı kaçma girişimi. Michael'ın daha detaylı ve başarısız olma ihtimali daha düşük olan bir plan yapması lazım.

Onun dışında Lincoln'ün ve C-Note'un yanına Sucre'nin, Sara'nın, T-Bag'in falan eklenmesi gerekiyor. Sanırım ekip tam olarak bir türlü bir araya gelemediği için bölümlerin seviyesi gittikçe düşüyor. Acilen Sucre'nin ve Sara'nın ve hatta T-Bag'in ekibe katılması ve Michael'ı hep beraber aramaları lazım.

Bölümün sanırım tek güzel yanı sonuydu. Michael'ın hiç bir şeyi unutmadığını bizzat kendi ağzından duyduk. Duygusal bir sahneydi, eski Michael'ı gördük sonunda.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
5x4

Aksiyonun limitinin zorlandığı, nefes kesici bir bölüm oldu. Uzun zamandır böyle bir aksiyon izlememiştim, fakat yine de eski Prison Break kalitesinden çok uzaktalar.

Karakterler çok zayıf, Sucre yi kaç bölümdür göremiyoruz, C Note gereksiz şekilde ön plana çıktı iyilik meleği olarak.
Kellerman efsanesinin ölmesi ise şaka gibiydi. Öyle geçmişi olan adamın böyle şaka gibi basit şekilde öldürülmesi resmen izleyiciye hakaret, senarist ekibi değişmiş sanırım?

Sara'nın kocasının da işin içinde çıkması "hadi be! Yok artık!" dedirtmedi açıkçası, zaten beklenen bir şeydi.

Dizinin bu sezonki hapishanesi Yemen, gardiyanları ise IŞİD olacak. Ekip Yemen'den kaçmaya çalışacak sanırım, asıl aksiyon şimdi başlıyor. Ayrıca Posedion muhabbeti de bildiğimiz Prison Break'ten uzak, 4.sezona yakın bir yere doğru sürüklüyor diziyi.

7.1/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Şu diziyi izlerken bir gün kesin kalpten gidecem. Bu kadar heyecanlı olaylar mı olur abi.

Kellerman reyize üzüldüm. Erken gitti sanki hikayeden. Sara'nın kocasından bir şey çıkacağını zaten tahmin ediyordum. O fazla şaşırtmadı beni. Şu İŞİD'li sahnelere de bayılıyorum abi. İleri bölümler Yemen ağırlık geçsin ya.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
5x4

3. bölümde düşen ivmenin tekrar yükseldiği, çok iyi bir bölümdü.

Baştan sona heyecanlı ve aksiyonlu bir bölümdü, sonu ise bir o kadar duygusal.

Michael, kendisinin önceden hazırladığı basit bir düzenek ile son bölümde kapatıldığı hücreden Abu Ramal'ın da ikna edilmesiyle kurtuldu. Ardından yaşanan aksiyon ve heyecan dolu kovalamaca güzeldi. Michael ve arkadaşları hep birlikte hapishaneden kaçmayı başardılar sonunda. Bu arada bu sahneler bana dizinin birinci sezonundaki mahkumların gardiyanları alt edip hücrelerinden kaçtığı bölümü hatırlattı, orada da Michael revire saklanıyor ve Sara'yı kurtarıyordu. Bu bölümde de revire saklandılar.

Yemen'de bunlar yaşanırken T-Bag'de Kellerman'ın peşine düştü, Kellerman'ın ölmesi gerçekten üzücüydü, sonuçta dizinin kilit karakterlerinden birisiydi bana göre. Ölümü erken oldu, Michael ile birlikte Poseidon'a karşı savaşmalarını izlemek güzel olabilirdi.

Hapishaneden çıkmalarının ardından Lincoln'ün de yardımıyla Abu Ramal'ı öldürdüler, tabii bu başlarına IŞİD belasını da açmış oldu.

Bölümün sonunda ise Michael'ın, Lincoln ile kavuşmasını izledik. İlk bölümden beri beklediğimiz bir sahneydi. İki kardeşin kavuşması gerçekten duygusal ve güzel bir sahneydi. Bundan sonra Yemen'den kaçmaları ve geri dönmeleri çok zor olacak.

Sara'nın kocasından zaten hepimiz şüpheleniyorduk, yinede Poseidon olmasını açıkçası beklemiyordum. Güzel ve başarılı bir ters köşe oldu bana göre.

Bu arada şu ana kadar yalnızca ilk bölümde gördüğümüz Sucre, bence Michael, Lincoln ve C-Note'un Yemen'den çıkmasına yardım edecek. Umarım beklediğim gibi olur ve Sucre'yi de daha çok görürüz.

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,203
Puanı
280
5.Sezon - 4.Bölüm

Poseidon'un pislik Sara'nın kocası çıktı ve 3 bölümdür beklediğimiz ters köşe sonunda ortaya çıktı. Kavuşma sahnesi mükemmel ve son sahnede ise şaşırtma ötesiydi benim için. Dizin 5.Sezon Teaser'ından gördüm kadarıyla sadece IŞID militanları değil askerlerde Scofield ekibini kovalayacak.

Bölüm puanı : 10/10

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
5.Sezon - 4.Bölüm

Poseidon'un pislik Sara'nın kocası çıktı ve 3 bölümdür beklediğimiz ters köşe sonunda ortaya çıktı. Kavuşma sahnesi mükemmel ve son sahnede ise şaşırtma ötesiydi benim için. Dizin 5.Sezon Teaser'ından gördüm kadarıyla sadece IŞID militanları değil askerlerde Scofield ekibini kovalayacak.

Bölüm puanı : 10/10

Dizinin yeni bölümünü henüz izlememiş olanlar var ve yazdıkların çok önemli detaylar. Spoiler kutucuğuna alman lazım yazdıklarını, dikkat et lütfen. :)