Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Prison Break 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bu konu 'Yabancı Dizi Haberleri' forumundadır ve sürgünüm tarafından 11 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. sürgünüm

sürgünüm Editör
    Editör

sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Prison Break 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fox'ta 2005-2009 yılları arasında yayınlanan ve en unutulmaz diziler arasında yer alan Prison Break'in 5. sezon başlangıç tarihi belli oldu.

Neredeyse tüm orijinal kadroyu bir araya getirmeyi başaran Prison Break, 9 bölümden oluşan yeni bölümleriyle 4 Nisan'da ekranlarda olacak.

Dünya çapında geniş hayran kitlesine sahip olan dizinin oyuncu kadrosunda, son olarak Homeland dizisinde izlediğimiz Türk oyuncu Numan Acar'ın da yer alacağını hatırlatalım.

Orijinal formatta oku

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Beğendim Beğendim x 2
  2. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Keşke yazın olsaymış. O zamanlarda tüm diziler final aylarında oluyordu ve sıkışık bir zaman :(

3. Tolstoyevski

Tolstoyevski Favori Üye
    Favori Üye ♪♪ MusicSurvivor 6.Sezon Şampiyonu ♪♪

Allahu akbar. Efsane dizi geri dönüyor ulan şaka maka. :)  Piyasada GoT'tan başka dizi yoktu Black Mirror u saymazsak, en azından piyasada 2 tane efsane dizi olmuş olacak, çok uzun zamandır hasrettik çok efsaneli piyasaya. :)

4. OzaN

OzaN Admin
    Başkan

Nisan'ı beklemek için bir sebebimiz çıktı en azından. İnşallah diziyi lekelemez, aksine yüceltir. :)

• Beğendim Beğendim x 1
  5. Sherlock

Sherlock Editör
    Editör

Efsanenin geri dönecek olması çok güzel bir gelişme, Nisan ayını iple çekiyorum, umarım ilk sezonda ki tadı ve heyecanı alırız dizinin 5. sezonunundan. :)

6. sürgünüm

sürgünüm Editör
    Editör

Bir Türk oyuncu daha yer alacakmış. :)

C10CHNJWQAEdsOM.jpg

Sayfayı Paylaş