ABC Pretty Little Liars 5. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ABC Family'nin sevilen dizisi Pretty Little Liars 5. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Amerika'da Salı geceleri yayınlanacak olan diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

32948307be0b93c4d93657b4029d1c03.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
celauta bak sen kendi forumu protesto edicem ayağına tüm gün parlakları kesiyor bir de bana laf ediyi burada:eek:
sana yaklaşıyorum parlak kızları izliyorum dördüde şeker şeker :)) hannoşum caleble babasının arasını yapıyor calebin babasıda içten içe diyordur la şu toparlak oğlum aradan çıksada gelini ben kapsam :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem- izlemiyor ama sen hep bunun fotosunu tipsiz mipsiz diyerek paylaşiyorsun kıza :X
celauta bak sen kendi forumu protesto edicem ayağına tüm gün parlakları kesiyor bir de bana laf ediyi burada:eek:
@Çiğdem- e parlak göstereceğim derken emre parlak hastası oldu :)) doğru tespit :)
pll izlemiyorum ama yan dizisi olan ravenswood izliyordum hannanın sevgilisini yanı calepmi ne çok güzel bir diziydi bitmesi kötü oldu )::):: bu arada evet baya değişmiş fotoda ilk gördüğümde tanıyamadım bu kim diyordum :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
pll izlemiyorum ama yan dizisi olan ravenswood izliyordum hannanın sevgilisini yanı calepmi ne çok güzel bir diziydi bitmesi kötü oldu )::):: bu arada evet baya değişmiş fotoda ilk gördüğümde tanıyamadım bu kim diyordum :F
belli belli parlak oğlanı desterenin kucağına atıp kaçmışsın :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yan dizisinde hannoş varmı ?spencer varmı? yan ı boşver aslını izle, kızlar muhteşem.. hem senlik yumurta gibi oğlanlarda var ? ;:)

belli belli parlak oğlanı desterenin kucağına atıp kaçmışsın :F
yok parlakları sana şutlamış :)

@OzaN Mad Men için sayfa aç, iki kişi olduk :)

@Harunnn60 la birlikte yorumlaşacağız :)

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
birinci sezondan başlayacaksın demin orda 7. sezon falan demişsin ilk altı sezonu pasmı geçiyorsun ? :)

hannoşuma silah ne güzel yakışmış :)
1.sezondan başlayacağım ama 7.sezonun 2.yarısı çıkmadı ya yorumlaşırız demek istedim yani

bu arada bu diziye başlamak nerden esti diye sormuyorsun hiç :D