Prenses Songül Esra Erol'da

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Prenses Songül Esra Erol'da

esra-erol-songul-u-zuhal-topal-in-elinden-kapti-8389701_x_8098_o.jpg

Atv'de yayınlanan, sunuculugunu Esra Erol'un yaptiği evlilik programında deyim yerindeyse bir transfer gerçekleşti.

Fox ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'ın sunumuyla gerçekleşen evlilik programında söylediğğ şarkılarla sosyal medyada olay olan gelin adayı Songül uzun süredir ortalıkta yoktu.

Uzun süredir talibini arayan Songül aradiği aşkı bu sefer Esra Erol'da aramaya karar verdi. Songül'ün talip oldugu isim ise uzun süredir talibini bulamayan Demir Bey oldu.

Studyoya adım attiği anda alkış kıyamet kopan Songül'ü tanıyan Demir Bey talip adayını yemeğe çıkardı.

Esra Erol geçtiğimiz haftalarda yaptiği bomba açıklamalardan sonra Zuhal Topal'a locasından talipleri toplamaya çaliştiğini söylemişti.

İşte O Anlar

Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Fenerin Robin Van Persie'yi almasından sonra bu sezonun en iyi transferi :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben Esra Erolu artık izlemiyorum, pek haz almıyorum izlerken. Fox'ta olması çok daha iyi olurdu kendi açımdan. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa geçenlerde kanal karıştırırken esra erola denk geldim bir adam tarif veriyor işte boyu şöyle olucakmış kadının gözü şu renk pasaklı olursa istemezmiş ne hallere düştük yazıklar olsun demekten başka elimden birşey gelmiyor mal şiparişi veriyor beyefendi esra erolda diyorki stüdyodan beğendiğin kişiyi söyle adam mal seçiyor ben bu evlilik programlarına mal pazarı demekle nekadar doğru bir tanım yapmışım büyük baş küçük baş mal seçiyorlar dakıkasında kapattım tabikide ama rtük artık yayından kaldırıcaksa kaldırsın şunları eskiden insanları köle pazarında onların sahipleri satardı şimdi insanlar kendi istekleriyle kendini satıyorlar mısırdaki köle pazarından ne farkı var bu evlilik programlarının köle pazarının daha modern şekli sadece öyle bir farkı var
:F:F:F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
aaa geçenlerde kanal karıştırırken esra erola denk geldim bir adam tarif veriyor işte boyu şöyle olucakmış kadının gözü şu renk pasaklı olursa istemezmiş ne hallere düştük yazıklar olsun demekten başka elimden birşey gelmiyor mal şiparişi veriyor beyefendi esra erolda diyorki stüdyodan beğendiğin kişiyi söyle adam mal seçiyor ben bu evlilik programlarına mal pazarı demekle nekadar doğru bir tanım yapmışım büyük baş küçük baş mal seçiyorlar dakıkasında kapattım tabikide ama rtük artık yayından kaldırıcaksa kaldırsın şunları eskiden insanları köle pazarında onların sahipleri satardı şimdi insanlar kendi istekleriyle kendini satıyorlar mısırdaki köle pazarından ne farkı var bu evlilik programlarının köle pazarının daha modern şekli sadece öyle bir farkı var
:F:F:F
atv nin kini kaldıramıyorlar

ancak dizi yaparlar

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Simdi bunlar bir evlilik programindan digerine gecmek icin parami aliyorlar iyice civki cikti bunlarin