AMC Preacher 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizi iyi gidiyor bence. Arada sıkıyor ama iyi şuanlık. Son sahnede Vaiz olayı kısmen idrak etti. Vampir efendi değişik bir arkadaş olmaya devam ediyor.:F

@destere dizi de hiç kız yok ama sen izle bu diziyi bence.:F
tam bulmuşsun dizini işte:) sapsapa başbaşa burun buruna koklaşırsınız parlaklarla dizide:) yanına @Çiğdem- le @xemrexxx yide çağır tek başına girişme parlaklara :) egoistlik yakışmaz sana :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kral adam valla. İnsanın vaiz olası geliyor. Çok karizmatik bir rol. Bu rolü oynamak ister herkes.:D
vaiz demişken bir tane dizi vardı netflix de kadın vaiz başroldeydi yine onuda tek başıma bitirmek zorunda kalmıştım:) yani vaizin bile bayanı var arayan bulur :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
vaiz demişken bir tane dizi vardı netflix de kadın vaiz başroldeydi yine onuda tek başıma bitirmek zorunda kalmıştım:) yani vaizin bile bayanı var arayan bulur :)

Bayan vaiz mi olur seni kandırmışlar. Adamın içine tanrı kaçıyor valla efsane dizi ama bir yere varmaz.s.s

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bayan vaiz mi olur seni kandırmışlar. Adamın içine tanrı kaçıyor valla efsane dizi ama bir yere varmaz.s.s

benim dediğim dizi Greenleaf tı, şimdi @Harunnn60 damlar konuya bunun imdb si düşük bana yüksek imdb lazım diye dalar lafa:) imdb ye falan bakmayın harika bir dizi ilk sezonu iki günde tükettim muhteşemdi :)
bu diziyi @Forumdash a da tavsiye ediyorum :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
benim dediğim dizi Greenleaf tı, şimdi @Harunnn60 damlar konuya bunun imdb si düşük bana yüksek imdb lazım diye dalar lafa:) imdb ye falan bakmayın harika bir dizi ilk sezonu iki günde tükettim muhteşemdi :)
Bu seferde Afişi kalitesiz geldi. :A

Ben bu aralar Colony'nin 2.sezonunu izliyorum. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu diziyi çok övüyorlardı falan ilk başlarda ama benim elim gitmiyor özellikle fragmandaki
göt ağızlı bi karakter var. Evet bildiğin göt, göt deliği, anüs
O yuzden izleyesim gelmiyor.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu diziyi çok övüyorlardı falan ilk başlarda ama benim elim gitmiyor özellikle fragmandaki
Keith_David.jpg

Bu seferde Afişi kalitesiz geldi. :A

Ben bu aralar Colony'nin 2.sezonunu izliyorum. :Z
afişle koklaş demedikki diziyi izleyeceksin :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Onun hikayesi farklı. Ağzına silahla sıkmış ama ölmemiş ağzı parçalanmış öyle dikişler ile olmuş.:( Bende ürktüm ilk görünce.:(

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
2. sezon geldi. Hızını kaybetmeden geldi hemde :D Harika başladı sezon. Komedisi de gayet hoş. Bayılıyorum bu diziye. :D Bu sezon daha heyecanlı olacak gibi görünüyor bakalım. Ruth Negga çok sempatik ve tatlı. 3 bölüm arka arkaya izleyecektim de malum yarın iş var. :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bunun konusunu bulamamıştım başka yere yazmıştım şimdi gördüm. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
5. bölümdeyim. İlk vasat üstü 3 bölümden sonra True Detective temposuna büründü dizi. 6. bölümü izlemek için bana bir neden söyleyebilecek olan var mı?

Ekleme: dizinin coştuğu bölüm 6. bölümdür. Forumdan veya dıştan biri eğer buraya bakıyorsa, kesinlikle devam etmelisin.

Son düzenleme: