Poyraz Karayel'den Sinema Filmi Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Poyraz Karayel'den Sinema Filmi Geliyor!

C3lDH_LXUAAv9zO.jpg

Kanal D'nin fenomen dizisi Poyraz Karayel'den sürpriz haber!

Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İlker Aksum, Funda Eryiğit, Hare Sürel, İdil Fırat, Ataberk Mutlu, Ali İl, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Murat Daltaban, Ayda Aksel, Ece Özdikici, Deniz Celiloğlu, Gülçin Hatıhan, Emirhan Akbaba ve İsmail Düvenci'nin paylaştığı yapımın sinema filmi çekimlerinin bu yaz başlayacağı haberi bizzat Nalçakan tarafından paylaşıldı.

İki hafta önce final yapan dizinin kitabı ve müziklerinin toplandığı soundtrack albümünün de yakında raflardaki yerini alacağını ise bir kez daha belirtelim.
Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
giphy.gif

Haber büyük sürpriz oldu. Kitap ve soundtrack'ten sonra sinema filmiyle Poyraz Karayel efsanesinin kolayca unutulmayacağı bir kez daha kanıtlandı. Umarım diğerleri gibi yalan çıkmaz, ama bizzat diziden biri açıklayınca insan umutlanıyor. :Z

Aşk ve Mavi izleyen arkadaşların kıskançlık krizini de şimdiden hissedebiliyorum. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zaten o yüzden 3 sezon devam etti ve sosyal medyada rekor üstüne rekor kırdı. Sen kendini tatmin etmeye çalışmaya devam edebilirsin. :A

Kendimi tatmin etmek istesem kırmızı sitelere gider fuhuş evlerine girerim ne alaka.:A

Iyy zaten korktuğum başıma geliyor. İlker horozunu Beren'e partner yapıyorlar. Ekin daha iyiydi.:(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Kendimi tatmin etmek istesem kırmızı sitelere gider fuhuş evlerine girerim ne alaka.:A

Iyy zaten korktuğum başıma geliyor. İlker horozunu Beren'e partner yapıyorlar. Ekin daha iyiydi.:(
Bence Beren, İlker gibi yetenekli bir partner bulabildiğine şükretsin. :A

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Tamam final herkes için tatmin edici olmadı ama konuyu da bitirdi, nasıl film olacak merak ediyorum. Ayşegülsüz Poyraz filmi biraz zor olabilir, bu yüzden final sonrasının film yapılırsa çok ilgi göreceğini sanmam. Büyük ihtimalle daha farklı bir yönden ele alınacaktır.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
Kadroya bağku tüm manyaklar toplanirsa izlenir zaten mahsun filmleri haric dramada 2 milyonu gecen film cok cikmiyor düğün dernek- r. İvedik gisesi beklemiyorlardir herhalde

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok güzel bir haber ancak konusu nasıl olur acaba? Finalden sonrasını işleyecek olurlarsa Ayşegülsüz bir Poyraz izleriz ki bu çokta güzel olmaz bana göre. Bakalım ne tür bir konu ile gelecek film. Merakla bekliyorum.