batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

Poyraz Karayel'de Ayrılık!

maxresdefault-1024x576.jpg

Limon Film'in yapımcılığını yaptığı, başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı Poyraz Karayel'den ayrılık haberi geldi!

Önümüzdeki hafta sezon finali yapacak Poyraz Karayel'in yönetmenlik koltuğunda oturan Çağrı Vila Lostuvalı, dizinin yeni sezonunda yer almayacağını duyurdu. Ayrılık haberini sosyal paylaşım platformu Instagram'dan veren Lostuvalı dizinin başlangıcından beri yönetmenlik görevini üstleniyordu.

Poyraz Karayel, heyecan dolu sezon finaliyle 15 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D'de'!​

Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İşte bu çok kötü oldu, Poyraz Karayel'i Poyraz Karayel yapan en önemli etkenlerden biri başında incelikli bir yönetmenin bulunmasıydı. Eğer Ethem Özışık da ayrılmaya karar verirse işimiz iş.

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Benim planingim dolu
- Pazartesi Kırgın Çiçekler
Salı Edho
Çarşamba Poyraz Karayel
Perşembe 13.yıllık vadi
Cuma kıralık aşk
Cumartesi yok
Pazar yok

Cumartesi için Hanım Köylüyü tavsiye ederim eğlenceli bir dizi. :D Ama şu sıralar euro 2016dan dolayı takip edemiyorum bende. :X

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Dizi bataklığa doğru sürükleniyor, hayırlısı. Kötü haber oldu bu, demek ki Kanbolat Görkem Arslan'ın da geri dönmeyeceğini çıkarabiliriz belki bu haberden. Yanlış bilmiyorsam Ethem Özışık da 3. sezonda olmayacaktı, bu durumda dizi nasıl devam edecek hiç bilmiyorum. 2017'yi göremez gibi geliyor.