Poyraz Karayel: Küresel Sermaye'den İlk Teaser!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye'den İlk Teaser!

DNeI725X0AIQcir-717x1024.jpg

3 sezon boyunca ekranlara damga vuran Poyraz Karayel'in filminden ilk teaser yayınlandı.

Başrollerini Musa Uzunlar, Celil Nalçakan, Ali İl, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Şükran Ovalı, Erkan Can, Reha Özcan, Deniz Barut, Sadi Celil Cengiz, Bora Akkaş, Seda Türkmen ve Halit Karaata'nın paylaştığı yapımın yönetmenliğini Osman Taşçı, senaristliğini ise Ethem Özışık üstleniyor.

Konu:
2014 yılında geçer hikâye. O zamanların mafya babalarından Kulaksız Adnan’ın kızı Yasemin, kirli işler yapan Makber’in oğlu Semih ile birliktedir. Bu ilişkiyi istemeyen Kulaksız Adnan’ın, kızını Semih’ten ayırmasını Bahri Umman’dan istemesi ile başlar tüm olaylar. Bahri Baba bu görevi Sadrettin ve adamlarına vermesiyle de tehlikeli ama bir o kadar da komik ve heyecanlı maceranın pimi çekilmiş olur.
Poyraz Karayel: Küresel Sermaye, 15 Aralık'ta sinemalarda!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Hadi Songül'ü anladık da Sefer nerede askere mi gitti :A Senaryosu aşırı kopuk olacak gibi görünüyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Hiç haber çıkmayınca ertelenir diye düşünmüştüm ama hiç beklemediğim bir anda geldi. Merakla bekliyorum özellikle Sema kraliçeyi bir kez daha izleme fırsatı kesinlikle kaçmaz. :Z

Hadi Songül'ü anladık da Sefer nerede askere mi gitti :A Senaryosu aşırı kopuk olacak gibi görünüyor.
Ona da bir açıklama getirirler şimdiden karamsara bağlamayalım. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Hiç haber çıkmayınca ertelenir diye düşünmüştüm ama hiç beklemediğim bir anda geldi. Merakla bekliyorum özellikle Sema kraliçeyi bir kez daha izleme fırsatı kesinlikle kaçmaz. :Z

Ona da bir açıklama getirirler şimdiden karamsara bağlamayalım. :D
Zamanında İlker Kaleli'nin günahını boşuna aldık demek ki Celil Nalçakan ile tartışmış :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Harika bir haber. :Z

Uzun zamandır filmden herhangi bir haber gelmediği için daha çok bekleriz diye düşünüyordum. Ancak fragmanın gelmesi hem şaşırttı, hem sevindirdi.

Umarım Sefer’in olmayışını mantıklı bir şekilde açıklarlar. Ethem güzel bir şekilde bağlar p konuyu zaten, şüphem yok benim.

Zaten ben herhangi bir mantık hatası ve hikayede büyük kopukluklar beklemiyorum.