Poyraz Karayel - 82. Bölüm (Veda) Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Kaldı geriye Nevra. Bundan sonrasında Poyraz'ın planı eşliğinde Nevra'nın bitişini izleriz diye düşünüyorum.

Onun dışında Eda karakterini biraz daha izlemek isterdim. Kanal D sağolsun...

Songül ve Sadrettin çiftine yakışır bir veda izledik. Songül yine dört ayak üstüne düştü...

Bu arada kitap ve soundtrack müthiş haber. O konuda yüzümüzün gülmesi sevindirici oldu.
Sen hayırdır bu hafta Ethemle mi takıldın :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ayşegül ve Poyraz ölecek demiştim, yoksa tahminim doğru mu çıkacak :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yalnız her şey fazla iyi gidiyor ve bölümün bitmesine daha çok var? Ben korkuyorum :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Her şey fazla iyi, kolay ve hızlı oldu. Dizide ki tüm kötü karakterlerden kurtulmuş gibi gözüküyoruz. Dizinin bitiş saatine de daha vakit olduğuna göre kötü şeyler olabilir.

Acaba Nevra son anda, ölmeden kurtulmuş olabilir mi o arabadan? Yada Poyraz'ın peşinde olan ve kendini öldü gibi gösterip kurtulduğu Ruslar vardı, onlardan mı bir hamle gelecek acaba? Ethem Özışık'tan bir sürpriz bekliyorum... Çünkü söz konusu dizi Poyraz Karayel. Bu kadar mutluluk çok fazla bizlere... :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Öncelikle Nevra'nın da gebermesine çok sevindim, hayırlı yanmalar. :Z

Tabii Sadreddin-Songül sahnesi daha muhteşemdi. Öpüşüyormuş gibi yapmaları ve sonrasında el ele tutuşmaları harikaydı. 82 bölümden sonra da olsa tam anlamıyla bir çift olabildiler. :Z

Meltem'in hafızasının öpüşme ile gelmesi de tam Poyraz Karayel'lik olmuş. :A

Bu arada tabii ki de mutlu sonla bitmez. Ethem Özışık önce bu mutlu sahnelerle bizi kandıracak ki bölüm sonundaki acımız daha büyük olsun.

Ayrıca bölüm sonunda sürpriz bir şey olacakmış. :D @xemrexxx @Sherlock @Tzira @mesmeso61 @Sherlock

Her şey fazla iyi, kolay ve hızlı oldu. Dizide ki tüm kötü karakterlerden kurtulmuş gibi gözüküyoruz. Dizinin bitiş saatine de daha vakit olduğuna göre kötü şeyler olabilir.

Acaba Nevra son anda, ölmeden kurtulmuş olabilir mi o arabadan? Yada Poyraz'ın peşinde olan ve kendini öldü gibi gösterip kurtulduğu Ruslar vardı, onlardan mı bir hamle gelecek acaba? Ethem Özışık'tan bir sürpriz bekliyorum... Çünkü söz konusu dizi Poyraz Karayel. Bu kadar mutluluk çok fazla bizlere... :A
Ağzını hayra aç. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yayın akışına göre dizi 23:45'te bitecek. Mutlaka bir şeyler olacaktır, yada biz fazla parayonoyağız. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Öncelikle Nevra'nın da gebermesine çok sevindim, hayırlı yanmalar. :Z

Tabii Sadreddin-Songül sahnesi daha muhteşemdi. Öpüşüyormuş gibi yapmaları ve sonrasında el ele tutuşmaları harikaydı. 82 bölümden sonra da olsa tam anlamıyla bir çift olabildiler. :Z

Meltem'in hafızasının öpüşme ile gelmesi de tam Poyraz Karayel'lik olmuş. :A

Bu arada tabii ki de mutlu sonla bitmez. Ethem Özışık önce bu mutlu sahnelerle bizi kandıracak ki bölüm sonundaki acımız daha büyük olsun.

Ayrıca bölüm sonunda sürpriz bir şey olacakmış. :D @xemrexxx @Sherlock @Tzira @mesmeso61 @Sherlock

Ağzını hayra aç. :A

Ben her şeye rağmen mutlu bir son olacağını düşünüyordum zaten ama bir sürprizde beklemiyor değilim. Acaba bölüm sonu Poyraz ve Ayşegül öldü gibi gözükecek ve ondan sonra jenerik bittikten sonra yaşıyorken göreceğiz onları falan... Her şey olabilir bu sürpriz. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu arada mutsuz son hikaye için daha uygun olabilir gibi görünse de mutlu son istediğime karar verdim. Bu kadar şeyden sonra daha ağırını kaldıramayız ki. :(

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Merakımdan dizinin final bölümünü izliyorum az önce Nevra denen kadın arabada yandı @Aserat çok ABlik gerçekten :A