Poyraz Karayel 80. Bölüm Yorumları | Son 3 Bölüm

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Poyraz Karayel'de son 3 Bölüm!

Poyraz Karayel, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da Kanal D'de!

80. Bölüm ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Er7gav.jpg

Bölüm etiketi: #PoyrazKarayel

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Twitter'da BluTV'ye transfer olması için hashtag açılmış, ama sanmıyorum ki bu saatten sonra böyle bir şey olsun. Geçen hafta bu saatlerde bölümü izlerken ne kadar neşeliydik, şimdi buruk bir gülümsemeyle izleyeceğiz. Neyse, şu an yapabileceğimiz tek şey son bölümlerin tadını çıkarmak olacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Abi o şarkının yeri bu dizide farklıydı...

Poyraz allem etti kallem etti sonunda aldı kahveyi:A

Son düzenleme:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bahri Baba yine efsane.

Bu arada bölüm film tadında ilerliyor, bir tane boş sahne yok. Sanırım 3 bölüm böyle olacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Verdiğin ayara kurban be baba...

Lan gider ayak Zülfoyu götürme Ethem diyecem ama bölüm finali belli zaten:A

Abicim vermeyin şu müziği diyoruz:mad:

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Meltem'in Zülfikar'a yaptığı oyun güldürdü. :A

Mümtaz yine efsane bu arada.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Ben o silah işini Zülfikar'ın oyunu sanmıştım, ama Meltem'inki çıktı. Tabii bu fikir için Ayşegül'e de teşekkür etmek lazım. :D

Bu arada Sefer-Sema müziği de yeniden yürek dağladı. Bu sezon müziğin bazı noktalarında farklılıklar yapılmıştı, ama bu bölüm direkt orijinal hali vardı.

Bahri'nin Savaş'ın gerçek yüzünü anlaması da iyi oldu. Ama final olmasa bu kadar hızlı öğrenmezdi sanıyorum.

Bu arada utanmadan 'Son 3 Bölüm' yazan Kanal D'nin Allah belasını versin.

Bu arada bölüm sonunda göreceklerimizi önceden görmek de iyi oldu, bayağı eğlenceli sahneler bizi bekliyor. :Z

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu ekip tam anlamıyla EFSANE.

Bölüm inanılmaz eğlenceli devam ediyor. Spor salonu sahnesi sesli güldürdü.

Ümran Hanım'ın, Meltem'e Songül'ü anlatması akıllara birinci sezondaki Songül'ü getirdi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Spor salonu sahneleri, herkesin birbirini satması, Taşkafa'nın adamı yanlışlıkla öldürmesi, Ümran ve Meltem'in Songül'ü yerin dibine batırması (kaldı ki ben seviyorum) ve erkeklerin kahvede durumu toparlamaya çalışmasıyla muhteşem bir bölüm oluyor. Niye o kadar dizi varken Poyraz? :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Kesinlikle muhteşem bir bölümdü. İntikam Timi köşeye sıkıştı, salak Fatih Songül'ün fotoğrafını Sado'ya gönderdi, Savaş Bahri'nin karşısına çıktı ve Nevra da kendisiyle oğlu arasında seçim yapmaya zorlandı. Tabii final haberi çekimlerden sonra geldiği için pek düzenleme yapılamamış, bu yüzden son 2 bölüm çok daha hızlı geçecektir. :(

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bölüm güzeldi güzel olmasına da, biraz aceleyle çekilmiş olduğu belliydi. Set işçilerini, yönetmeni, senaristi, oyuncuları bu hale düşürenler utansın, ne diyeyim.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Gerçekten her anlamda muhteşem bir bölümdü. Aksiyon, komedi, eğlence... Hepsinin bir arada olduğu, final yapacağı haberinin gelmesinden dolayı gerçeklerin açığa çıktığı, güzel bir bölüm izledik.

Poyraz, Zülfikar, Eda, Sadrettin ve Taş Kafa'dan oluşan intikam timi'nin bir noktadan sonra köşeye sıkışacağını biliyorduk ve bu olay, bu bölüm sonu gerçekleşti. Ancak bir şekilde oradan kurtulacaklardır diye düşünüyorum. Ardından da son 2 bölüm olmasından dolayı hızlı bir şekilde Girişim'in kalan üyelerini ortadan kaldıracaklardır.

Bahri Baba, Savaş ile ilgili gerçeği, Savaş ise Bahri Baba'nın abisini öldürdüğünü öğrendi. Ancak Bahri Baba'ya duyduğu hayranlık, Eda'ya olan aşkı gibi sebeplerden ötürü belki Bahri Baba ile uzlaşabilir diye düşünüyorum. Aksi halde Bahri Baba, Savaş'ı ortadan kaldırır zaten.

Sırasıyla Mümtaz'ın kahve, spor salonu, Ümran'ın Songül'ü, Meltem'e anlattığı sahneler bölümün en eğlenceli ve güldüren sahneleriydi.

Bu arada uzun zaman sonra Sefer ve Sema'nın sahnelerinde çalan müziği dinledik. Güzel bir detaydı, özlemiştik...