Poyraz Karayel 50. Bölüm Yorumları (Yarım Dalya)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Albay'ı üzgün görmeye dayanamıyorum, Melahat paçozunun oyununa geldi zavallı. :(

İyi ki tahmin ettin yani, gözümüze sokmak zorunda değilsin. :A
Kes. :A

Taşkafa'nın planı elinde patladı Ümran'ı götürüyorlar. ss

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061
Zafer'den sonra Neşet de kafayı Ayşegül'e taktı. Gerçi Zafer'inki o kadar şiddetli değildi, ama Neşet'inki saplantıyı bile aşmış. :eek:

Neyse, yine çok güzel bir bölümdü. İyi geceler. :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Sonunda ilk sezondaki bölümlerin tadında bir bölüm izledik, dizi de yarım dalya demiş oldu. :D

Neşet'in hakiki psikopat çıkacağı bölüm fragmanlarından da belliydi, ama bölümün kendisini izleyince fragmandaki kısımlar çok basit kalıyor. Ayşegül'e takıklığı ise can sıkacak belli. Ama Tolga Güleç çok iyi oynuyor karakteri, o tiklerine falan bayıldım.

Bölümlerdir gerçekleşmesini istediğim şey sonunda oldu: Begüm ile Sadreddin. Biraz bodoslama daldılar olaya ama, umarım Sadreddin bunu one night stand olarak görmez. Begüm'e de biraz işlev kazandırılmış oldu böylece, dizide gereksiz karakter kalmadı.

İpek'in ise suçu üstlenmesini bekliyordum, bunun da nedeni artık onun da karakter olarak işlevsiz olmasıydı. Sadreddin İpek'in davranışından etkilendi tabii, Songül de kırkıncı kez dört ayak üstüne düşmüş oldu.

Albayın dolandırılacağı belliydi ama üzüldüm çok. Taşkafa da iyilik yapayım derken sert kayaya tosladı. Asıl bölüm çok acayip bitti, her şeyden sıyrılan Songül bu sefer bu işten sıyrılamayabilir, sıyrılırsa da artık nasıl olacak merak ediyorum.

Bir başka Poyraz Karayel bölümü yorumunda görüşmek üzere, esen kalın. :)