Porto - Galatasaray | UEFA Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması 2. Maç (Yorum ve Sohbet Konusu)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
DohPcshXsAA-04V.jpg

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Galatasaray, deplasmanda Porto ile karşı karşıya geliyor.

Muhtemel 11'ler:

Porto:
Casillas, Pereira, Felipe, Militao, Telles, Otavio, Oliviera, Herrera, D.Pereira, Brahim, Marega.

Galatasaray: Muslera, Mariano, Serdar, Maicon, Nagotomo, Fernando - Donk, Belhanda, Onyekuru, Rodrigues, Eren.

Stadyum: Dragao Stadı
Saat: 22:00
Hakem: Michael Oliver
Yayın: beIN SPORTS HD 1

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Sherlock Adaşım heyecan dorukta yaa. Ne yapacağız çok merak ediyorum. Acaba ligdeki deplasmanlar gibi kanser mi olacağız yoksa gerçekten hakkını verecek miyiz bu sefer.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock Adaşım heyecan dorukta yaa. Ne yapacağız çok merak ediyorum. Acaba ligdeki deplasmanlar gibi kanser mi olacağız yoksa gerçekten hakkını verecek miyiz bu sefer.

Adaşım söz konusu Şampiyonlar Ligi olduğu zaman hem Fatih Hoca, hem futbolcular bambaşka bir psikolojiye bürünüyor. O yüzden umudum ve heyecanım oldukça yüksek. Grubun en zor deplasmanı bu olacak muhtemelen, beraberlik bile bu kötü deplasman performansımız varken muazzam olur. Ama ilk hedef galibiyet tabii. :Z

Hocam galibiyeti işaret ediyor. :A

0x0-fatih-terimin-inanilmaz-istatistigi-1525071312098.jpg

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

İlk maçın konusunu açmıştım ve 3-0 kazanmıştık, umarım kaldığımız yerden devam ederiz. :A

@MEnes @Doğu @Billy Kane @turkuazz @FaJi @MasacRE- @batuhankaralar @bazinga @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @Polat Şaşmaz @Maskeli Fedai @Danger UA! @Arslan Bey @Harunnn60 @Çiğdem- @DarkLegenD @Yiğitt @Yakamoz-Asi @turkuazz @pompy @Bully ve futbolla ilgilenen diğer arkadaşlar...
Karadeniz olmasa izlerdim. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adaşım söz konusu Şampiyonlar Ligi olduğu zaman hem Fatih Hoca, hem futbolcular bambaşka bir psikolojiye bürünüyor. O yüzden umudum ve heyecanım oldukça yüksek. Grubun en zor deplasmanı bu olacak muhtemelen, beraberlik bile bu kötü deplasman performansımız varken muazzam olur. Ama ilk hedef galibiyet tabii. :Z

Hocam galibiyeti işaret ediyor. :A

Ekli dosyayı görüntüle 62091
Benim de temennim o yönde zaten. Ortada Şampiyonlar Ligi maçı var. Oyuncular da tamamen buna odaklanmış durumda. İçerisi dışarısı fark etmez yenecek kapasitemiz var. Hocama güvenim tam. Alacağız bu maçı inşallah. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Benim de temennim o yönde zaten. Ortada Şampiyonlar Ligi maçı var. Oyuncular da tamamen buna odaklanmış durumda. İçerisi dışarısı fark etmez yenecek kapasitemiz var. Hocama güvenim tam. Alacağız bu maçı inşallah. :A

Oyuncular konusunda Belhanda dışındaki hepsine güveniyorum. Belhanda saatli bomba, ne yapacağı belli olmaz yine. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Belhanda'nın golü var kesinlikle :A Maç sonu yazarsınız :A

@Sherlock @MEnes
Başarılar yurt dışında destekliyoruz :A

Mustimden yurt dışı maçlarınız için şarkımızda var sizin için :Z @turkuazz @MasacRE- @S.G.A.T. @Felon @ömer karataş @Bully

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Star tv nin şampiyonlar ligi maçlarını yayınladığı dönemde Çarşamba günü de maç yayınlıyor muydu?@sherlock,@Çiğdem,@MEnes,@Billy Kane,@Maskeli Fedai
Şifresiz maç bütün maçlar oyle sizin playstationa hırvatistan ligi slovakya ligi varmı onlara karşı bir oynayın Benim yarınki maç totemin bu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hiç pozisyona girmeden bu skorla kaybetsek bir şey demeyeceğim ama ilk yarı bulduğumuz o kadar pozisyondan sonra şu skor gerçekten rezillik. Şu Sinan ne kadar mükemmel oynarsa oynasın bir türlü sonunu getiremiyor. Fatih Hoca keşke Sinan’a verdiği şansları Feghouli’ye verseydi. Hiç umudum yok artık Sinan’dan.

Bunların dışında yediğimiz korner golü yine, yeniden ve daima olduğu gibi savunma zaafı. O kadar kişi golü atan Marega’yı tutmadı ve adam bomboş pozisyonda golü attı. Defalarca dediğim gibi bu takımın en büyük ihtiyacı lider bir stoper. Forvetten bile daha öncelikli stoper transferi bence.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Star tv nin şampiyonlar ligi maçlarını yayınladığı dönemde Çarşamba günü de maç yayınlıyor muydu?@sherlock,@Çiğdem,@MEnes,@Billy Kane,@Maskeli Fedai
Yerli takımların maçları salı oynadığın da Star dan,yerli takımların maçları çarşamba oynadığın da Salı öbür karşılaşmalardan maç yayını bulunuyordu sanırım,kesin bilmiyorum ama sanki Salı aksamları yayınlanıyordu:D