Popstar'a Rakip Geliyor: İlahilerin Yıldızı!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Adsız-4.jpg

Kanal D'de Çarşamba günü ekranlara dönen ses yarışması Popstar'a rakip geliyor!

Meltem TV'de yayınlanacak 'İlahilerin Yıldızı' programında yarışmacılar Popstar'ın aksine pop, arabesk, yabancı şarkılar yerine ilahi, tasavvuf musikisi, değişler ve kasideler seslendirilecek.

Meltem TV Genel Müdürü Mustafa Uğurlu “İlahilerin Yıldızı’nda temel hedefimiz, ilahileri ’arabeskleşmekten’ kurtarmaktır. Tasavvuf musikisi toplumumuzun ortak değeridir. Bizim hedefimiz tasavvuf müziğini halka sevdirmek ve toplumumuzun ortak kültürü olan bu müziğin en doğru şekilde icra edilmesini sağlamaktır. Türk aile yapısına uygun bir yarışma programı hazırladık ve izleyici ile buluşturacağız” dedi.

Ayhan Haksal, Prof. Dr. Ali Ünal Emiroğlu, Bilal Karamus ve Müslim Karabacak'ın jüri koltuğunda oturacağı 'İlahilerin Yıldızı' çok yakında Meltem TV'de başlıyor!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Adsız-4.jpg

Kanal D'de Çarşamba günü ekranlara dönen ses yarışması Popstar'a rakip geliyor!

Meltem TV'de yayınlanacak 'İlahilerin Yıldızı' programında yarışmacılar Popstar'ın aksine pop, arabesk, yabancı şarkılar yerine ilahi, tasavvuf musikisi, değişler ve kasideler seslendirilecek.

Meltem TV Genel Müdürü Mustafa Uğurlu “İlahilerin Yıldızı’nda temel hedefimiz, ilahileri ’arabeskleşmekten’ kurtarmaktır. Tasavvuf musikisi toplumumuzun ortak değeridir. Bizim hedefimiz tasavvuf müziğini halka sevdirmek ve toplumumuzun ortak kültürü olan bu müziğin en doğru şekilde icra edilmesini sağlamaktır. Türk aile yapısına uygun bir yarışma programı hazırladık ve izleyici ile buluşturacağız” dedi.

Ayhan Haksal, Prof. Dr. Ali Ünal Emiroğlu, Bilal Karamus ve Müslim Karabacak'ın jüri koltuğunda oturacağı 'İlahilerin Yıldızı' çok yakında Meltem TV'de başlıyor!
Orijinal formatta oku
Kanal D'ye hakaretten şikayet ederim seni.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Bende normal bi kanalda normal bi rakip sandım :A:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Yanlış anlaşılmasın @xBUGRAx ben içerikle başlığın alakasızlığına güldüm :F
Ama amacına ulaştın, ilgi çektiği için girdim konuya :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Bu kanalın reytingleri ölçülseydi Popstar'dan daha yüksek reyting alacağını görmemiz kesindi ama şükretsin Mavi Top. :A