Polonya - Kuzey İrlanda | Euro 2016 C Grubu İlk Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Polonya - Kuzey İrlanda | Euro 2016 C Grubu İlk Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

157596.jpg

Fransa'nın ev sahipliğinde düzenlenen EURO 2016 C Grubu'nda Polonya ile Kuzey İrlanda karşı karşıya geliyor.

Saat 19.00'da oynanacak mücadele TRT Spor'dan naklen yayınlanacak.

İlk 11'ler belli oldu.

Polonya:
Szczesny, Pazdan, Jedrzejczyk, Kamil Glik, Piszczek, Maczynski, Grosicki, Blaszczykowski, Zielinski, Milik, Lewandowski

Kuzey İrlanda: McGovern, McAuley, Evans, McNair, Catchart, Ferguson, Baird, Davis, Norwood, Ward, Lafferty.

Orijinal formatta oku

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Grubun ve turnuvanın en zayıf takımlarından Kuzey İrlanda. Polonya net favori. Lewandowski gününde olursa farka gider bence maç.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Polonya iyi takım turnuvalarda maçları hep zevkli geçmiştir. Kuzey İrlanda'nın maçta varlık göstermesini beklemiyorum. Net bir skorla kazanır Polonya.

Grubun ve turnuvanın en zayıf takımlarından Kuzey İrlanda. Polonya net favori. Lewandowski gününde olursa farka gider bence maç.
Lewa gol kralı olur diyorum ben.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Polonya iyi takım turnuvalarda maçları hep zevkli geçmiştir. Kuzey İrlanda'nın maçta varlık göstermesini beklemiyorum. Net bir skorla kazanır Polonya.

Lewa gol kralı olur diyorum ben.
Ronaldo'nun ilk maç durumuna bakmak lazım. Ne durumda pek bilmiyoruz. Ama diğer golcülere oranla önde tabi. Polonya ilerlerse gol kralı olabilir.

İnşallah yeni stoperimiz olacak olan Kamil Glik'i izleyelim bakalım? :) @ABAY_06 @EFE UYSAL @DarkLeqenD @-potterhead-
Bir ara biz de istiyorduk güya o adamı. Bize yar olmadı size olsun bari. :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ronaldo'nun ilk maç durumuna bakmak lazım. Ne durumda pek bilmiyoruz. Ama diğer golcülere oranla önde tabi. Polonya ilerlerse gol kralı olabilir.

Bir ara biz de istiyorduk güya o adamı. Bize yar olmadı size olsun bari. :A
Bence Polonya ilerleyecek. Turnuvanın en zevk veren takımlardan biri olacak Polonya. O ışığı görüyorum. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gelecek inş baya iyi bir stoper bakalım burda nasıl oynıcak :D
Torino bırakmaya razı değil ama oyuncu Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için bize gelmek istiyor. 10 milyon inadından vazgeçip 8 milyon Euro'ya kadar düşmüşler. Fiko da 5 milyon Euro veriyor, bir orta yol bulunur heralde. Oyuncuya laf yok, bölyle bir stoperi alabilirsen öp de başına koy. Bizim savunmaya level atlatır. Özellikle topu oyuna iyi sokuyor ve çok savaşçı bir oyuncu. Yanına da N'Koulou veya Gustavo Gomez cuk oturur ama bunlar Serdar Aziz'i alacak gibi. Yanlız yerli bir oyuncuya 6-7 milyon verilmez. Bursaspor bizi Fenerbahçe sanıyorlar heralde? :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Torino bırakmaya razı değil ama oyuncu Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için bize gelmek istiyor. 10 milyon inadından vazgeçip 8 milyon Euro'ya kadar düşmüşler. Fiko da 5 milyon Euro veriyor, bir orta yol bulunur heralde. Oyuncuya laf yok, bölyle bir stoperi alabilirsen öp de başına koy. Bizim savunmaya level atlatır. Özellikle topu oyuna iyi sokuyor ve çok savaşçı bir oyuncu. Yanına da N'Koulou veya Gustavo Gomez cuk oturur ama bunlar Serdar Aziz'i alacak gibi. Yerli bir oyuncuya 6-7 milyon verilmez. Bursaspor bizi Fenerbahçe sanıyorlar heralde? :A
O kdar para verilmez sonra görüyruz Ozanı Taığı fiyasko oynadılar para boşuna gitti o paraya çok genç gelecek vaat eden oyuncular alırız daha iyi :A Glik gelsin Torinonun gücü yetmez bize gelemsini engellemeye :A Nkoulouda gelirse efso olur defans geçilmez :D Birde kaleci Ospina tadından yenmez :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
O kdar para verilmez sonra görüyruz Ozanı Taığı fiyasko oynadılar para boşuna gitti o paraya çok genç gelecek vaat eden oyuncular alırız daha iyi :A Glik gelsin Torinonun gücü yetmez bize gelemsini engellemeye :A Nkoulouda gelirse efso olur defans geçilmez :D Birde kaleci Ospina tadından yenmez :A
N'Koulou çok zor ya. Bonservisi olmadığı için herkes kadrosuna katma peşinde. Gustavo Gomez'in de Porto ve Valencia talipleri arasında. Bu yüzden bu ikisi olmayacak gibi. Serdar Aziz 4 milyon ve 1 oyuncu takasına hayırlı olsun. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
N'Koulou çok zor ya. Bonservisi olmadığı için herkes kadrosuna katma peşinde. Gustavo Gomez'in de Porto ve Valencia talipleri arasında. Bu yüzden bu ikisi olmayacak gibi. Serdar Aziz 4 milyon ve 1 oyuncu takasına hayırlı olsun. :)
Keşke gelse Nkoulou mükemmel olur.Gustovada olabilir.Serdarda çok iyidir de şimdi takımda fiyasko çıkar dicem ama Güneş fakötrü var orda gelmesi lig için çok iyi olur Şampiyonlar Ligi için yetermi bilemem orası meçhul.Sağ bek sol bekde gelsin.Gökhan Gönül sol beke Bedimo gelcekti Marsilya kapmış.sss

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Keşke gelse Nkoulou mükemmel olur.Gustovada olabilir.Serdarda çok iyidir de şimdi takımda fiyasko çıkar dicem ama Güneş fakötrü var orda gelmesi lig için çok iyi olur Şampiyonlar Ligi için yetermi bilemem orası meçhul.Sağ bek sol bekde gelsin.Gökhan Gönül sol beke Bedimo gelcekti Marsilya kapmış.sss
Gustavo Gomez dururken Serdar Aziz'i istemem doğrusu. Keşke Fenerbahçe araya girip 6-7'ye alsa. Copa Amerika'da Gustavo'ya hayran kaldım, savaşa gidilir kendisiyle.