Pelin Karahan, Yeni Dizisinden Ne Kadar Kazanıyor?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Pelin Karahan, Yeni Dizisinden Ne Kadar Kazanıyor?

pelin-karahan-kilosu-150x150.jpg

Daha önce 'Kavak Yelleri' ve 'Muhteşem Yüzyıl' dizilerinde rol alan güzel oyuncu Pelin Karahan'ın, Yeter dizisinden ne kadar kazandığı belli oldu.

Perşembe akşamları ekrana gelen başrollerini Yurdaer Okur, Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Selen Domaç, Tolga Evren ve Tuğçe Kurşunoğlu'nun paylaştığı Yeter dizisinden Pelin Karahan, 50 bin TL kazanıyor.

Karahan, dizinin reyting başarısızlığına ise önceden önlem aldı. Ünlü oyuncu 13 bölümlük 650 bin TL’yi peşin aldı.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
az alıyormuş my den sonra aras da 20 binden 50bine yükseldi pelin 60-65 falan almalıydı :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bu saçma sapan diziyi neden kabul ettiği böylece belli oldu. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Bu saçma sapan diziyi neden kabul ettiği böylece belli oldu. :)
melun normal ücretler bunlar.ss my den sonra aras maraldan 50 bin ; merve boluğur yeni dizisi için 45 binlik anlaşma imzaladı pelinin 170 bölümlük kavak yelleri var onlara göre az bile almış

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yurdaer Okur, savcı Turgut karakterini üzerinden atmış, bambaşka bir oyunculuk çıkarıyor. Sen hiç izledinmi nasıl beğendin mi? @Çiğdem-
benmi aaa yok konu bakımından bu diziden hiç ümitli değildim ben yılbaşı akşamı alınan reytinge millet başarısız demiş ama hayır 3 ortalama almış yılbaşında nesi başarısız ben 2 reyting bile şans vermiyordum ayoll 1 reyting ortalama alır rezil olurlar diyordum:F
tekrarlarıda çok iyi reyting alıyor 2 defa tekrar verdiler sanırım 4-5 reyting almış açıkcası bu perşembe alıcakları reytingi çok merak ediyorum ummadık taş baş yarar derler korkmaya başladım ben açıkcası :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
benmi aaa yok konu bakımından bu diziden hiç ümitli değildim ben yılbaşı akşamı alınan reytinge millet başarısız demiş ama hayır 3 ortalama almış yılbaşında nesi başarısız ben 2 reyting bile şans vermiyordum ayoll 1 reyting ortalama alır rezil olurlar diyordum:F
tekrarlarıda çok iyi reyting alıyor 2 defa tekrar verdiler sanırım 4-5 reyting almış açıkcası bu perşembe alıcakları reytingi çok merak ediyorum ummadık taş baş yarar derler korkmaya başladım ben açıkcası :F:F:F
Yurdaer Okur gerçekten döktürüyor bence hikayesi ile 30 bölüm ekranda kalır. Çünkü hikayenin bir süre sonra tükeneceğini düşünüyorum. @beyazsoy izlediyse bunu görmüştür.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Daha Kördügüm var :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
buna 50 bin veren yapımcı :( arkadaş pelin kim ya

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu arada Kavak Yelleri dizisinden çıkan iki kadın başrol Aslı Enver ve Pelin Karahan kendi işlerinde parmakla gösterilen, Türkiye'nin kadın oyuncuları arasında sayılan bir yerdeler. Fakat o diziden çıkan erkekler maalesef ki kendini gösteremedi, işte bu denilemedi. :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Bu arada Kavak Yelleri dizisinden çıkan iki kadın başrol Aslı Enver ve Pelin Karahan kendi işlerinde parmakla gösterilen, Türkiye'nin kadın oyuncuları arasında sayılan bir yerdeler. Fakat o diziden çıkan erkekler maalesef ki kendini gösteremedi, işte bu denilemedi. :(
çok iyi oldu demeli @Çiğdem- bile üzülmüyor onlara :F
gerçi dağhan kiraz mevsiminde oynadı iyi gitti denebilir öteki oğlan çöktü :A
bu arada ceren morayı unutmuşun ohb de harikalar yaratıyyor:A @Harunnn60

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
dizi bir sure persembe yeni bölum ve cumada tekari ile ekrana gelir. illerde gunu cumaya kayabilir. ogunde bos birgun cunku

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yurdaer Okur gerçekten döktürüyor bence hikayesi ile 30 bölüm ekranda kalır. Çünkü hikayenin bir süre sonra tükeneceğini düşünüyorum. @beyazsoy izlediyse bunu görmüştür.
İlk bölüm bitince yorumumu yaptım dizinin sayfasında.. bazı eksiklikler var ama ana hikaye iyi bayağı ., Banada tüm hikayeyi ilk bölüm harcadılar gibi geldi hikaye uzun sürmeye bilir ama ikinci bölümde hikaye nereye gidecek daha net anlaşılır