Payitaht Abdülhamid'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Payitaht Abdülhamid'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

C3_RlhjWAAExJ9N.jpg

TRT 1'in merakla beklenen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yayın tarihi belli oldu.
Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, İbrahim Kendirci ve Hakan Boyav gibi isimlerin bulunduğu, yapımcılığını Es Film'in üstlendiği yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı dizinin yayın tarihi belli oldu.

Dizide sultan 2. Abdülhamid Hanın hayatının konu ediliyor.

Payitaht Abdülhamid 24 Şubat Cuma 20:00'de TRT 1'de başlıyor.
Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Afiş yıkılıyor. Gördüğümde kalbim heyecanlanıyor o derece muazzam. Fragmanı birçok kez izledim, Diriliş'e kardeş dizi geliyor ama bu kardeş dizi ciddi rakip olacak bence. :D İlk bölüm için Ab'de 7-8 reytinglik bir açılış bekliyorum.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Afiş yıkılıyor. Gördüğümde kalbim heyecanlanıyor o derece muazzam. Fragmanı birçok kez izledim, Diriliş'e kardeş dizi geliyor ama bu kardeş dizi ciddi rakip olacak bence. :D İlk bölüm için Ab'de 7-8 reytinglik bir açılış bekliyorum.
Bende baya iyi bir başlangıç bekliyorum kadro Dirilişe göre daha iyi :A @Çiğdem-

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Başrolden dolayı diziye hiç şans vermiyorum. Zaten cuma günü olması izleme ihtimalimi sıfıra düşürüyor.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
bu adamdan umudum yok ama engin beyde ertuğrula gelmeden iyi oyuncu değildi bir ertuğrul patlaması olabilir belki @mrt-06 ne diyor acaba o anlar bu işlerden ayoll :A :A :A
Sen ne sövmüştün o zaman Engine başarısız diye :F Dizi tek kişiye bağlı değil fragmanda adam gayet başarılı gözüküyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen ne sövmüştün o zaman Engine başarısız diye :F Dizi tek kişiye bağlı değil fragmanda adam gayet başarılı gözüküyor :A
hhahaha tek benmi hepimiz kötü yorum yapmıstık :A ama enginde iyi oyuncu değildki biz napalım ayoll şuankı bülent gibi dizi batırıp duruyordu :A .A .A