Paul Pogba Resmen ManU'da

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
xdragxx yeni bir haber konusu açtı

Paul Pogba Resmen ManU'da

paul-pogba-manchester-united-gfx_1759lpzjl2p1b1x4m1ur8di5sw.jpg

Ve transferi yılan hikayesine dönen Paul Pogba resmen kırmızı şeytan oldu.

Transfer gündeminin en gözde isimlerinden olan 23 yaşında Fransız yıldız Paul Pogba 105 milyon euro karşılığında resmen Manchester United'in futbolcusu oldu. 2009-2012 yılları arasında Manchester United forması giyen Pogba yaşından dolayı pek şans bulamamıştı. Forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılmak isteyen Pogba'yı o dönemde Juventus sadece 1 milyon euro karşılığında satın almıştı. Geldiği günden beri sürekli artan bir performansla Juventus forması giyen Pogba 4 sezon sonra 1 milyon euro karşılığında ayrıldığı takıma 105 milyon euro karşılığında geri dönerek bir peri masalının kahramanı oldu. Ayrıca bu 105 milyon euro transfer piyasasının gelmiş geçmiş en yüksek bonservis bedeli oldu.

Pogba 1 yılı opsiyonlu 5 yıllık sözleşme imzaladı.
Orijinal formatta oku

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Futbol piyasası çok saçma bir yere gidiyor. Herhalde bu zamanın şartlarında olsa 94 milyon euroya Real Madrid'e giden Ronaldo 170'e falan giderdi. Futbolun ruhu gün geçtikçe güç kaybediyor maalesef.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Pogba öyle maçın kaderini değiştirebilecek tarzda yada yetenekte bir oyuncu değil.Yani özel bir oyuncu değil kesinlikle.Mevkidaşlarına göre daha yetenekli bir görev adamı sadece.Ronaldo,Neymar,Messi,Bale ayarında bir futbolcu değil ve asla olamaz.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu paraya Juventusun mevcut yeni stadı inşaa edilebiliyormuş var sen düşün :A Balonu abartılmış manasında dedim.

Adamlarda para var ya onlara koymuyor bunlar biz kendi derdimize yanalım :A Sırf İbrahimovic'in forma satışından 90 m euro mu ne kazandılar :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Adamlarda para var ya onlara koymuyor bunlar biz kendi derdimize yanalım :A Sırf İbrahimovic'in forma satışından 90 m euro mu ne kazandılar :D
Zlatan diyince geçen seneki rezillik aklıma geliyor :A Dursundan İbrayı almasını bekledik, TT çalışmaları filan yaptık Zlatın al 100 bin forma alalım diye :F Tövbeler olsun ya Rabbim. Hayatımın o kısmını hafızamdan silmek istiyorum :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Zlatan diyince geçen seneki rezillik aklıma geliyor :A Dursundan İbrayı almasını bekledik, TT çalışmaları filan yaptık Zlatın al 100 bin forma alalım diye :F Tövbeler olsun ya Rabbim. Hayatımın o kısmını hafızamdan silmek istiyorum :A

Hayır bir de herif gitti ilk golünü bize attı o daha da çok koydu bana :A O değil de bizim yeni transferlerin konusunu kimse açmadı. Dursuna biraz söveydik iyiydi :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayır bir de herif gitti ilk golünü bize attı o daha da çok koydu bana :A O değil de bizim yeni transferlerin konusunu kimse açmadı. Dursuna biraz söveydik iyiydi :A

İyi söğüşlendik Allah affetsin :A Sus sus boşver içinden söv :A
Bensiz Galatasaray'ın transferleri hakkında konuşmak haa. Olmaaaz. Kanbersiz düğün olmaaz. :A :A

Bu arada Pogba gerçekten üst düzey kaliteli oyuncu eyvallah da bu kadar para etmeyeceği aşikar. Bence 70'den fazla etmezdi. Genç yaşında bu kadar popüler olduğu için bu para verildi sanırım. Umarım sakatlık falan görmez de performansını Mourinho ile yukarılara çıkarır.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bensiz Galatasaray'ın transferleri hakkında konuşmak haa. Olmaaaz. Kanbersiz düğün olmaaz. :A :A

Bu arada Pogba gerçekten üst düzey kaliteli oyuncu eyvallah da bu kadar para etmeyeceği aşikar. Bence 70'den fazla etmezdi. Genç yaşında bu kadar popüler olduğu için bu para verildi sanırım. Umarım sakatlık falan görmez de performansını Mourinho ile yukarılara çıkarır.
Sensiz Emrah Başsan'ın muazzam kariyerini istişare ediyorduk tühh be yakalandık :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu muazzam ve egzantrik transferler karşısında Dursun başkanıma diyecek kelimeleri seçemiyorum. Nasıl yapalım bu işi bilmiyorum. :A :A
Adeta yılan hikayesine dönen transferleri derin klikleri ve bağlantılarıyla tereyağından kıl çeker gibi bitiren Dursun Başkanımıza sayfalarca methiyeler dizsek az :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adeta yılan hikayesine dönen transferleri derin klikleri ve bağlantılarıyla tereyağından kıl çeker gibi bitiren Dursun Başkanımıza sayfalarca methiyeler dizsek az :A
Ahh ahhh ne yapsak bilemedim ki :A Ben şuraya o muhteşem resmini atayım da bakıp bakıp feyz alsın diğer takım taraftarları. :A
dursun-ozbek-2_zpwb3ohzvqob172qypg3bq8ga.png