'Patron Mutlu Son İstiyor' Filminin İkincisi Geliyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1406724590.jpg

1 Ocak 2014 tarihinde yayınlanan BKM Film imzalı filmin ikincisi geliyor.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı, yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü'nün yaptığı başrollerinde Tolga Çevik, Ezgi Mola, Ersin Korkut, Murat Başoğlu, Ayşenur Yazıcı ve Erkan Can'ın olduğu Bir milyon 435 bin 960 kişinin izlediği film 14 milyon 107 bin 850 TL hasılat toplamıştı. Filmin gördüğü bu ilgi üzerine devamının çekilmesine karar verilmiş.

İlk filmde senarist ‘Sinan’ı canlandıran Tolga Çevik’in ikinci filmde de yine başına gelen ilginç olaylar anlatılacak.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Son sahnesiyle zaten ikinci filmin olacağını belli etmişlerdi. Yine iyi bir film ortaya çıkacaktır. Tolga Çevik varsa, kötü olma ihtimali yok zaten. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Son sahnesiyle zaten ikinci filmin olacağını belli etmişlerdi. Yine iyi bir film ortaya çıkacaktır. Tolga Çevik varsa, kötü olma ihtimali yok zaten. :)
Bu filmi izlemedim desem.:( 1.5 milyon izleyici rakamına da çok şaşırdım, demek ki Tolga Çevik başarısı sürpriz değil.:)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu filmi izlemedim desem.:( 1.5 milyon izleyici rakamına da çok şaşırdım, demek ki Tolga Çevik başarısı sürpriz değil.:)
Senaryo içinde senaryo. Tolga Çevik ile Ezgi Mola çok iyi ikili burada. Tolga Çevik iyi güldürüyor. Erkan Can rolüne çok yakıştı. İkinci film hakkında daha iyi bilgi de edinirsin böylece. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yayınlandı diye hatırlıyorum ama daha yayınlanmamış sanırım. İnternetten aç, izle. İnternette var. YouTube'de mesela. :)
Tv'de gösterilse muhakkak izlerdim ya da haberim olurdu. Ben filmin tutmadığını sanıyordum, Tolga Çevik'i severim yabancı dizilerden fırsat bulduğum zaman izleyeceğim.:)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tv'de gösterilse muhakkak izlerdim ya da haberim olurdu. Ben filmin tutmadığını sanıyordum, Tolga Çevik'i severim yabancı dizilerden fırsat bulduğum zaman izleyeceğim.:)
İzle tabi ki, boşa zaman kaybı değil. Tolga Çevik'in neredeyse her sahnesinde gülersin. En azından yüzünde bir tebessüm oluşur. Film sevildi ama Düğün Dernek ile Recep İvedik 4'ten çok fazla gözükmedi. :)

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Güzel bir film en çokta filmdeki entrika sahneleri süper. Merakla ikinci serisini bekliyorum.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İzle tabi ki, boşa zaman kaybı değil. Tolga Çevik'in neredeyse her sahnesinde gülersin. En azından yüzünde bir tebessüm oluşur. Film sevildi ama Düğün Dernek ile Recep İvedik 4'ten çok fazla gözükmedi. :)
Anladım öyle desene diğer iki komedi filminin gişe rakamları 7 milyon olunca bu onların yanında sönük kaldı. Ama bu rakamlarda fena değil.:)